
NetherlandsFutbal
- Vek
- 25
- Výška
- 175 cm
- Hmotnosť
- 56 kg
- Narodený
- 2000-01-13 · Amsterdam
Juan Carlos Familia-Castillo — Aktuálna sezóna
Juan Carlos Familia-Castillo má v tejto sezóne 36 štartov a 3 strelené góly. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
36
Štarty
2328
Min
3
Góly
6
Asistencie
15
Strely
9
Strely na bránu
66
Kľúčové prihrávky
79%
Presnosť prihrávok %
60
Súboje
7
Bloky
29
Zachytenia
47
Dribling
122
Súboje (vyhrané)
14
Fauly
0
Žlté karty
0
Červené karty
7.1
Hodnotenie
Juan Carlos Familia-Castillo — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominican Republic0Góly | 2025 | SúťažCONCACAF Gold Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min45 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Dominican Republic0Góly | 2025 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly0 | Asistencie0 | Min34 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Waalwijk1Góly | 2025 | SúťažKNVB Beker | Štarty3 | Góly1 | Asistencie0 | Min157 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Waalwijk2Góly | 2025 | SúťažEerste Divisie | Štarty28 | Góly2 | Asistencie6 | Min2092 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Waalwijk—Góly | 2024 | SúťažEredivisie | Štarty26 | Góly— | Asistencie3 | Min1540 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Waalwijk—Góly | 2024 | SúťažKNVB Beker | Štarty26 | Góly— | Asistencie3 | Min1540 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Waalwijk—Góly | 2023 | SúťažEredivisie | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2022 | SúťažClub Friendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U210Góly | 2022 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min293 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U210Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2022 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Charlton0Góly | 2021 | SúťažLeague One | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min98 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Birmingham0Góly | 2021 | SúťažChampionship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min83 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Charlton0Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min2 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.4 |
Birmingham0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2020 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ajax0Góly | 2020 | SúťažClub Friendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min100 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
ADO Den Haag0Góly | 2020 | SúťažEredivisie | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min820 | 3 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Jong AZ0Góly | 2020 | SúťažEerste Divisie | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min451 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
AZ Alkmaar0Góly | 2020 | SúťažEredivisie | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min1 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Chelsea U230Góly | 2020 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
ADO Den Haag0Góly | 2020 | SúťažKNVB Beker | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min61 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Chelsea U210Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
AZ Alkmaar0Góly | 2020 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2020 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ajax0Góly | 2020 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min100 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jong Ajax0Góly | 2019 | SúťažEerste Divisie | Štarty23 | Góly0 | Asistencie— | Min2070 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U230Góly | 2019 | SúťažPremier League 2 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min243 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U210Góly | 2019 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Netherlands U192Góly | 2019 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min532 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U231Góly | 2018 | SúťažPremier League 2 | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min1833 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U210Góly | 2018 | SúťažEFL Trophy | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U192Góly | 2018 | SúťažUEFA Youth League | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min667 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U231Góly | 2017 | SúťažPremier League 2 | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min654 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U181Góly | 2017 | SúťažU18 Premier League | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min1036 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U211Góly | 2017 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min196 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U180Góly | 2017 | SúťažFA Youth Cup | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min455 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U192Góly | 2017 | SúťažUEFA Youth League | Štarty7 | Góly2 | Asistencie— | Min511 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Netherlands U173Góly | 2017 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty7 | Góly3 | Asistencie— | Min501 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U181Góly | 2016 | SúťažU18 Premier League | Štarty23 | Góly1 | Asistencie— | Min1453 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U180Góly | 2016 | SúťažFA Youth Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Juan Carlos Familia-Castillo zaznamenal 17 gólov a 12 asistencií v 267 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 16 klubov vrátane Dominican Republic, Waalwijk, Chelsea. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 |
| Zápasy | 23 | 8 | 21 | 23 | 1 | 2 | 0 | 0 | 26 | 1 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.47 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 47% |
| Min | 1,453 | 654 | 1,833 | 2,070 | — | 98 | — | — | 1,540 | 45 |
| Žlté karty | 1 | 1 | — | 3 | — | — | — | — | 2 | — |
Dominican Republic — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 19. 11. 2024 | Dominican Republic | 6 - 1 | Bermuda | CONCACAF Nations League |
| 16. 11. 2024 | Dominica | 1 - 6 | Dominican Republic | CONCACAF Nations League |
| 15. 10. 2024 | Dominican Republic | 5 - 0 | Antigua and Barbuda | CONCACAF Nations League |
| 12. 10. 2024 | Antigua and Barbuda | 0 - 5 | Dominican Republic | CONCACAF Nations League |
| 10. 09. 2024 | Dominican Republic | 2 - 0 | Dominica | CONCACAF Nations League |
Dominican Republic — Káder
Juan Carlos Familia-Castillo — Trofeje
Juan Carlos Familia-Castillo má 11 záznamov o trofejach s 8 získanými titulmi vrátane U18 Premier League, FA Youth Cup, U18 Premier League Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| UEFA Youth League | 2018/2019 | Europe | 2nd Place |
| U18 Premier League | 2017/2018 | England | Winner |
| FA Youth Cup | 2017/2018 | England | Winner |
| U18 Premier League Cup | 2017/2018 | England | Winner |
| UEFA Youth League | 2017/2018 | Europe | 2nd Place |
| U18 Premier League | 2016/2017 | England | Winner |
| FA Youth Cup | 2016/2017 | England | Winner |
| U18 Premier League | — | England | Winner |
| FA Youth Cup | — | England | Winner |
| U18 Premier League Cup | — | England | Winner |
| UEFA Youth League | — | Europe | 2nd Place |
Juan Carlos Familia-Castillo — História prestupov
Juan Carlos Familia-Castillo má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026