Profil hráča
- Vek
- 36
- Výška
- 187 cm
- Hmotnosť
- 84 kg
- Narodený
- 1989-03-03 · Tokyo
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Aktuálna sezóna
S. Gonda má v tejto sezóne 6 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
6
Zápasy
540
Min
0
Góly
0
Asistencie
12
Zákroky
7
Inkasované góly
74%
Presnosť prihrávok %
4
Súboje (vyhrané)
1
Fauly
1
Žlté karty
0
Červené karty
7.2
Hodnotenie
Štatistiky podľa sezón
S. Gonda zaznamenal 0 gólov a 0 asistencií v 537 zápasoch počas 19 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Vissel Kobe, Debreceni VSC, Shimizu S-pulse. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
| Tím | Sezóna | Súťaž | Zápasy | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TímVissel Kobe | Sezóna2025 | SúťažAFC Champions League Elite | Zápasy6 | Góly0 | Asistencie0 | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
| TímDebreceni VSC | Sezóna2024 | SúťažNB I | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2024 | SúťažJ2 League | Zápasy35 | Góly0 | Asistencie— | Min3150 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2024 | SúťažJ-League Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2024 | SúťažEmperor Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2023 | SúťažJ2 League | Zápasy42 | Góly0 | Asistencie— | Min3780 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2023 | SúťažEmperor Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2023 | SúťažJ-League Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2023 | SúťažFriendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2022 | SúťažJ1 League | Zápasy33 | Góly0 | Asistencie— | Min2926 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2022 | SúťažJ-League Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2022 | SúťažEmperor Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2022 | SúťažWorld Cup | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min390 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímJapan | Sezóna2022 | SúťažWorld Cup - Qualification Asia | Zápasy15 | Góly0 | Asistencie— | Min1350 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2022 | SúťažFriendlies | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min226 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2022 | SúťažKirin Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2021 | SúťažJ1 League | Zápasy38 | Góly0 | Asistencie— | Min3420 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2021 | SúťažEmperor Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímShimizu S-pulse | Sezóna2021 | SúťažJ-League Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2021 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímPortimonense | Sezóna2020 | SúťažPrimeira Liga | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2020 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímPortimonense | Sezóna2019 | SúťažPrimeira Liga | Zápasy14 | Góly0 | Asistencie— | Min1260 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímPortimonense | Sezóna2019 | SúťažTaça da Liga | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2019 | SúťažAsian Cup | Zápasy6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2019 | SúťažFriendlies | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímPortimonense | Sezóna2018 | SúťažPrimeira Liga | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
| TímSagan Tosu | Sezóna2018 | SúťažJ1 League | Zápasy34 | Góly0 | Asistencie— | Min3060 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímSagan Tosu | Sezóna2018 | SúťažJ-League Cup | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímSagan Tosu | Sezóna2018 | SúťažEmperor Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Asia | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2018 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímSagan Tosu | Sezóna2017 | SúťažJ1 League | Zápasy33 | Góly0 | Asistencie— | Min2900 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímSagan Tosu | Sezóna2017 | SúťažJ-League Cup | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2017 | SúťažEAFF E-1 Football Championship | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímSV Horn | Sezóna2016 | Súťaž2. Liga | Zápasy15 | Góly0 | Asistencie— | Min1350 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímSV Horn | Sezóna2016 | SúťažCup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímSV Horn | Sezóna2015 | SúťažRegionalliga - West | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min144 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2015 | SúťažJ1 League | Zápasy22 | Góly0 | Asistencie— | Min1980 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2015 | SúťažJ-League Cup | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2015 | SúťažFriendlies | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2014 | SúťažJ1 League | Zápasy33 | Góly0 | Asistencie— | Min2926 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2014 | SúťažJ-League Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2014 | SúťažEmperor Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2014 | SúťažAFC World Cup Qualifiers | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2014 | SúťažWorld Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2014 | SúťažFriendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2013 | SúťažJ1 League | Zápasy33 | Góly0 | Asistencie— | Min2970 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2013 | SúťažEmperor Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2013 | SúťažJ-League Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2013 | SúťažEAFF E-1 Football Championship | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2013 | SúťažConfederations Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2013 | SúťažFriendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2012 | SúťažJ1 League | Zápasy31 | Góly0 | Asistencie— | Min2729 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2012 | SúťažAFC Champions League Elite | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan U23 | Sezóna2012 | SúťažOlympics Men | Zápasy6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2011 | SúťažJ2 League | Zápasy20 | Góly0 | Asistencie— | Min1800 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2011 | SúťažAsian Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJapan | Sezóna2011 | SúťažAsian Cup Qualification | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2010 | SúťažJ1 League | Zápasy30 | Góly0 | Asistencie— | Min2700 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2010 | SúťažJ-League Cup | Zápasy7 | Góly0 | Asistencie— | Min630 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2009 | SúťažJ1 League | Zápasy34 | Góly0 | Asistencie— | Min3060 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2008 | SúťažJ1 League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
| TímFC Tokyo | Sezóna2007 | SúťažJ1 League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026
