Korea Republic · Futbal
Ku Ja-Ryong — Aktuálna sezóna
Ku Ja-Ryong má v tejto sezóne 12 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
12
Štarty
972
Min
0
Góly
0
Asistencie
3
Strely
86%
Presnosť prihrávok %
6
Súboje
13
Zachytenia
1
Dribling
9
Súboje (vyhrané)
5
Fauly
3
Žlté karty
0
Červené karty
6.3
Hodnotenie
Ku Ja-Ryong — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jeonbuk Motors—Góly | 2025 | SúťažK League 1 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Bucheon FC 1995—Góly | 2025 | SúťažFA Cup | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Bucheon FC 19950Góly | 2025 | SúťažK League 2 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie0 | Min549 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Eastern0Góly | 2025 | SúťažAFC Champions League Two | Štarty5 | Góly0 | Asistencie0 | Min423 | 1 | 0 | Hodnotenie5.5 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2024 | SúťažK League 1 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie0 | Min891 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2024 | SúťažAFC Champions League Two | Štarty6 | Góly0 | Asistencie0 | Min529 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2023 | SúťažK League 1 | Štarty23 | Góly0 | Asistencie— | Min1787 | 5 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min211 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2023 | SúťažAFC Champions League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min404 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors1Góly | 2022 | SúťažK League 1 | Štarty15 | Góly1 | Asistencie— | Min655 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2022 | SúťažAFC Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min141 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2021 | SúťažK League 1 | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min1130 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2021 | SúťažAFC Champions League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min480 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2020 | SúťažK League 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min174 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2020 | SúťažAFC Champions League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min353 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Suwon Bluewings1Góly | 2019 | SúťažK League 1 | Štarty30 | Góly1 | Asistencie— | Min2659 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min480 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2018 | SúťažK League 1 | Štarty22 | Góly0 | Asistencie— | Min1664 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2018 | SúťažKorea Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2018 | SúťažAFC Champions League | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min602 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Suwon Bluewings0Góly | 2017 | SúťažK League 1 | Štarty29 | Góly0 | Asistencie— | Min2525 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2017 | SúťažKorea Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2017 | SúťažAFC Champions League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Suwon Bluewings1Góly | 2016 | SúťažK League 1 | Štarty32 | Góly1 | Asistencie— | Min2856 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2016 | SúťažKorea Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min345 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2016 | SúťažAFC Champions League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min301 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Suwon Bluewings0Góly | 2015 | SúťažK League 1 | Štarty25 | Góly0 | Asistencie— | Min1982 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings1Góly | 2015 | SúťažAFC Champions League Elite | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min189 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2014 | SúťažK League 1 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min298 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2013 | SúťažK League 1 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min152 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Asan Mugunghwa0Góly | 2013 | SúťažK League 2 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min177 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2011 | SúťažK League 1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon Bluewings0Góly | 2011 | SúťažK League Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min60 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ku Ja-Ryong zaznamenal 4 gólov a 0 asistencií v 302 zápasoch počas 14 sezón. Kariéra zahŕňa 5 klubov vrátane Jeonbuk Motors, Bucheon FC 1995, Eastern. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '11 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 3 | 7 | 25 | 32 | 29 | 22 | 30 | 2 | 17 | 15 | 23 | 13 | 8 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.37 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 38% |
| Min | — | 152 | 298 | 1,982 | 2,856 | 2,525 | 1,664 | 2,659 | 90 | 1,130 | 655 | 1,787 | 891 | — |
| Žlté karty | — | — | — | 3 | 6 | 6 | 1 | 4 | — | 1 | — | 5 | 1 | — |
Jeonbuk Motors — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 06. 12. 2025 | Gwangju FC | 1 - 2 | Jeonbuk Motors | FA Cup |
| 30. 11. 2025 | Jeonbuk Motors | 2 - 1 | FC Seoul | K League 1 |
| 22. 11. 2025 | Pohang Steelers | 0 - 0 | Jeonbuk Motors | K League 1 |
| 08. 11. 2025 | Jeonbuk Motors | 3 - 1 | Daejeon Citizen | K League 1 |
| 01. 11. 2025 | Gangwon FC | 0 - 0 | Jeonbuk Motors | K League 1 |
Jeonbuk Motors — Káder
Ku Ja-Ryong — Trofeje
Ku Ja-Ryong má 10 záznamov o trofejach s 6 získanými titulmi vrátane Korea Cup, K League 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Korea Cup | 2023 | Korea-Republic | 2nd Place |
| K League 1 | 2022 | Korea-Republic | 2nd Place |
| Korea Cup | 2022 | Korea-Republic | Winner |
| K League 1 | 2021 | Korea-Republic | Winner |
| K League 1 | 2020 | Korea-Republic | Winner |
| Korea Cup | 2020 | Korea-Republic | Winner |
| Korea Cup | 2019 | Korea-Republic | Winner |
| Korea Cup | 2016 | Korea-Republic | Winner |
| K League 1 | 2015 | Korea-Republic | 2nd Place |
| K League 1 | 2014 | Korea-Republic | 2nd Place |
Ku Ja-Ryong — História prestupov
Ku Ja-Ryong má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026