Menu
V. Savićević
Čierna Hora

V. Savićević

Profil hráča

Vek
31
Výška
179 cm
Hmotnosť
72 kg
Narodený
1994-01-29 · Belgrade
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Aktuálna sezóna

V. Savićević má v tejto sezóne 30 štartov a 3 strelené góly. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.

30

Zápasy

1775

Min

3

Góly

1

Asistencie

26

Strely

10

Strely na bránu

38

Kľúčové prihrávky

79%

Presnosť prihrávok %

42

Súboje

3

Bloky

21

Zachytenia

41

Dribling

109

Súboje (vyhrané)

23

Fauly

5

Žlté karty

0

Červené karty

7.1

Hodnotenie

Štatistiky podľa sezón

V. Savićević zaznamenal 46 gólov a 25 asistencií v 346 zápasoch počas 14 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Vojvodina, Montenegro, Giresunspor. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.

TímSezónaSúťažZápasyGólyAsistencieMinHodnotenie
Vojvodina2025Super Liga30311775507.1
Vojvodina2024Super Liga1812871407.0
Vojvodina2024Cup400—10—
Vojvodina2024UEFA Europa Conference League200—10—
Vojvodina2024UEFA Europa League200—00—
Montenegro2024Friendlies100—00—
Vojvodina2023Super Liga7—2443007.1
Giresunspor20231. Lig1——45007.0
Vojvodina2023Cup310—00—
Giresunspor2023Türkiye Kupası110—00—
Montenegro2023Euro Championship - Qualification4——287006.8
Montenegro2023Friendlies100—00—
Giresunspor2022Friendlies Clubs12—4400—
Giresunspor2022Süper Lig271—1297606.9
Giresunspor2022Türkiye Kupası220—00—
Montenegro2022UEFA Nations League4——225106.8
Montenegro2022Friendlies201—00—
Samsunspor2021Türkiye Kupası00—000—
Samsunspor20211. Lig7——344316.5
Montenegro2021Friendlies200—10—
Samsunspor2020Türkiye Kupası10—4400—
Samsunspor2020Friendlies Clubs10—6100—
Montenegro2020World Cup - Qualification Europe00—000—
Samsunspor20201. Lig21311655917.0
Montenegro2020UEFA Nations League4——38006.8
Montenegro2020Euro Championship2——40006.7
Montenegro U212019UEFA U21 Championship00—000—
Wisla Krakow2019Ekstraklasa2243—90—
Wisla Krakow2019Cup100—10—
Montenegro2019Friendlies101—00—
Montenegro2018UEFA Nations League00—000—
Montenegro2018World Cup - Qualification Europe00—000—
Montenegro2018Friendlies00—000—
Wisla Krakow2018Ekstraklasa1224—30—
Slovan Bratislava2018Super Liga1612—20—
Slovan Bratislava2018UEFA Europa League610—00—
Montenegro U212017UEFA U21 Championship53—39900—
Slovan Bratislava2017Fortuna liga2331—40—
Slovan Bratislava2017Slovak Cup420—00—
Slovan Bratislava2017UEFA Europa League412—00—
Montenegro2017Friendlies100—00—
Montenegro U212017Euro U21 - Qualification532—00—
Montenegro2016Friendlies00—000—
Slovan Bratislava2016Fortuna liga2312—71—
Slovan Bratislava2016Slovak Cup410—10—
Slovan Bratislava2016UEFA Europa League300—10—
Slovan Bratislava2015Fortuna liga2020—20—
FK Crvena Zvezda2015Super Liga321—00—
Slovan Bratislava2015Slovak Cup300—10—
FK Crvena Zvezda2015UEFA Europa League210—00—
FK Crvena Zvezda2014Cup10—500—
FK Crvena Zvezda2014Super Liga1010—00—
FK Crvena Zvezda2013Cup20—6400—
Serbia U192013UEFA U19 Championship10—1300—
FK Crvena Zvezda2013Super Liga1700—20—
FK Crvena Zvezda2013Europa League410—00—
Serbia U192013Friendly International220—00—
FK Crvena Zvezda2012Cup20—000—
FK Crvena Zvezda2012UEFA Europa League00—000—
FK Crvena Zvezda2012Super Liga110—00—

API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026