Portugal · Futbal
Gonçalo Paciência — Aktuálna sezóna
Gonçalo Paciência má v tejto sezóne 63 štartov a 9 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
63
Štarty
1906
Min
9
Góly
0
Asistencie
35
Strely
17
Strely na bránu
9
Kľúčové prihrávky
69%
Presnosť prihrávok %
15
Súboje
3
Bloky
29
Dribling
89
Súboje (vyhrané)
27
Fauly
5
Žlté karty
1
Červené karty
6.6
Hodnotenie
Gonçalo Paciência — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sport Recife5Góly | 2025 | SúťažPernambucano - 1 | Štarty9 | Góly5 | Asistencie— | Min517 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sport Recife0Góly | 2025 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min167 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sport Recife2Góly | 2025 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty34 | Góly2 | Asistencie— | Min683 | 2 | 1 | Hodnotenie6.6 |
Sport Recife0Góly | 2025 | SúťažSerie A | Štarty6 | Góly0 | Asistencie0 | Min211 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Santa Clara2Góly | 2025 | SúťažPrimeira Liga | Štarty9 | Góly2 | Asistencie0 | Min328 | 3 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Celta Vigo0Góly | 2024 | SúťažLa Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sanfrecce Hiroshima2Góly | 2024 | SúťažJ1 League | Štarty8 | Góly2 | Asistencie0 | Min372 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Sanfrecce Hiroshima0Góly | 2024 | SúťažJ-League Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min55 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sanfrecce Hiroshima0Góly | 2024 | SúťažEmperor Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min9 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sanfrecce Hiroshima2Góly | 2024 | SúťažAFC Champions League Two | Štarty3 | Góly2 | Asistencie— | Min158 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
VfL Bochum3Góly | 2023 | SúťažBundesliga | Štarty19 | Góly3 | Asistencie1 | Min644 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Celta Vigo0Góly | 2023 | SúťažLa Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Celta Vigo2Góly | 2022 | SúťažLa Liga | Štarty34 | Góly2 | Asistencie— | Min683 | 2 | 1 | Hodnotenie6.6 |
Eintracht Frankfurt0Góly | 2022 | SúťažBundesliga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Celta Vigo1Góly | 2022 | SúťažCopa del Rey | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min186 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Eintracht Frankfurt0Góly | 2022 | SúťažDFB Pokal | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Eintracht Frankfurt0Góly | 2022 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Eintracht Frankfurt3Góly | 2021 | SúťažBundesliga | Štarty18 | Góly3 | Asistencie— | Min504 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Eintracht Frankfurt0Góly | 2021 | SúťažDFB Pokal | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min22 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Eintracht Frankfurt2Góly | 2021 | SúťažUEFA Europa League | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min160 | 3 | 0 | Hodnotenie7.0 |
FC Schalke 041Góly | 2020 | SúťažBundesliga | Štarty15 | Góly1 | Asistencie1 | Min749 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Eintracht Frankfurt0Góly | 2020 | SúťažBundesliga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie1 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
FC Schalke 040Góly | 2020 | SúťažDFB Pokal | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min27 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Eintracht Frankfurt0Góly | 2020 | SúťažDFB Pokal | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Eintracht Frankfurt0Góly | 2020 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal0Góly | 2020 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal1Góly | 2020 | SúťažEuro Championship | Štarty1 | Góly1 | Asistencie1 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie8.7 |
Eintracht Frankfurt7Góly | 2019 | SúťažBundesliga | Štarty23 | Góly7 | Asistencie3 | Min1280 | 4 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Eintracht Frankfurt0Góly | 2019 | SúťažDFB Pokal | Štarty4 | Góly0 | Asistencie1 | Min36 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Eintracht Frankfurt3Góly | 2019 | SúťažUEFA Europa League | Štarty16 | Góly3 | Asistencie— | Min918 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Eintracht Frankfurt0Góly | 2019 | SúťažClub Friendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U210Góly | 2019 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Eintracht Frankfurt3Góly | 2018 | SúťažBundesliga | Štarty11 | Góly3 | Asistencie1 | Min387 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Eintracht Frankfurt1Góly | 2018 | SúťažDFB Pokal | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min7 | 1 | 0 | Hodnotenie7.7 |
Eintracht Frankfurt1Góly | 2018 | SúťažUEFA Europa League | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min66 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Portugal0Góly | 2018 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto0Góly | 2017 | SúťažPrimeira Liga | Štarty9 | Góly0 | Asistencie1 | Min219 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Vitoria Setubal5Góly | 2017 | SúťažPrimeira Liga | Štarty18 | Góly5 | Asistencie1 | Min1374 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
FC Porto0Góly | 2017 | SúťažTaça de Portugal | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min7 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria Setubal5Góly | 2017 | SúťažTaça da Liga | Štarty5 | Góly5 | Asistencie— | Min380 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria Setubal0Góly | 2017 | SúťažTaça de Portugal | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U214Góly | 2017 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty8 | Góly4 | Asistencie— | Min475 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal0Góly | 2017 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto0Góly | 2017 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Rio Ave1Góly | 2016 | SúťažPrimeira Liga | Štarty15 | Góly1 | Asistencie— | Min557 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Olympiakos Piraeus0Góly | 2016 | SúťažSuper League 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min27 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto B0Góly | 2016 | SúťažSegunda Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rio Ave0Góly | 2016 | SúťažTaça da Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Olympiakos Piraeus0Góly | 2016 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto0Góly | 2016 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U233Góly | 2016 | SúťažOlympics Men | Štarty4 | Góly3 | Asistencie— | Min245 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Academica3Góly | 2015 | SúťažPrimeira Liga | Štarty27 | Góly3 | Asistencie1 | Min1751 | 6 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Academica0Góly | 2015 | SúťažTaça de Portugal | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min60 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Academica0Góly | 2015 | SúťažTaça da Liga | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U211Góly | 2015 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min293 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto0Góly | 2014 | SúťažPrimeira Liga | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min30 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto B9Góly | 2014 | SúťažSegunda Liga | Štarty16 | Góly9 | Asistencie— | Min1273 | 10 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto1Góly | 2014 | SúťažTaça da Liga | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min105 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto0Góly | 2014 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U210Góly | 2014 | SúťažTournoi Maurice Revello | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto B5Góly | 2013 | SúťažSegunda Liga | Štarty19 | Góly5 | Asistencie— | Min1633 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U193Góly | 2013 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly3 | Asistencie— | Min259 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
FC Porto B0Góly | 2012 | SúťažSegunda Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U172Góly | 2011 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty5 | Góly2 | Asistencie— | Min280 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Gonçalo Paciência zaznamenal 83 gólov a 12 asistencií v 382 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 18 klubov vrátane Sport Recife, Santa Clara, Celta Vigo. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 2 | 0 | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 7 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 5 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Zápasy | 5 | 0 | 19 | 1 | 27 | 15 | 9 | 11 | 23 | 15 | 18 | 34 | 19 | 0 | 9 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.56 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 50% |
| Min | 280 | — | 1,633 | 30 | 1,751 | 557 | 219 | 387 | 1,280 | 749 | 504 | 683 | 644 | — | 517 |
| Žlté karty | 3 | — | 4 | — | 6 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 | 3 | — | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
Sport Recife — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 07. 12. 2025 | Sport Recife | 0 - 4 | Gremio | Serie A |
| 03. 12. 2025 | Bahia | 2 - 0 | Sport Recife | Serie A |
| 29. 11. 2025 | Santos | 3 - 0 | Sport Recife | Serie A |
| 23. 11. 2025 | Sport Recife | 1 - 3 | Vitoria | Serie A |
| 18. 11. 2025 | Botafogo | 3 - 2 | Sport Recife | Serie A |
Sport Recife — Káder
Gonçalo Paciência — Trofeje
Gonçalo Paciência má 18 záznamov o trofejach s 6 získanými titulmi vrátane Pernambucano 1, UEFA Europa League, Primeira Liga. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Pernambucano 1 | 2025 | Brazil | Winner |
| J1 League | 2024 | Japan | 2nd Place |
| UEFA Europa League | 2021/2022 | Europe | Winner |
| Super Cup | 2018 | Germany | 2nd Place |
| Primeira Liga | 2017/2018 | Portugal | Winner |
| Taça da Liga | 2017/2018 | Portugal | 2nd Place |
| Primeira Liga | 2014/2015 | Portugal | 2nd Place |
| UEFA U21 Championship | 2013/2015 | Europe | 2nd Place |
| Segunda Liga | 2013/2014 | Portugal | 2nd Place |
| Segunda Liga | — | Portugal | 2nd Place |
| Primeira Liga | — | Portugal | Winner |
| Primeira Liga | — | Portugal | 2nd Place |
| Taça da Liga | — | Portugal | 2nd Place |
| Super Cup | — | Germany | 2nd Place |
| J1 League | — | Japan | 2nd Place |
| Pernambucano 1 | — | Brazil | Winner |
| UEFA U21 Championship | — | Europe | 2nd Place |
| UEFA Europa League | — | Europe | Winner |
Gonçalo Paciência — História prestupov
Gonçalo Paciência má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026