Menu
João Virgínia
Portugalsko

João Virgínia

Profil hráča

Vek
26
Výška
193 cm
Hmotnosť
83 kg
Narodený
1999-10-10 · Faro
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Aktuálna sezóna

João Virgínia má v tejto sezóne 7 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.

7

Zápasy

390

Min

0

Góly

0

Asistencie

10

Zákroky

4

Inkasované góly

84%

Presnosť prihrávok %

1

Súboje (vyhrané)

0

Žlté karty

0

Červené karty

6.8

Hodnotenie

Štatistiky podľa sezón

João Virgínia zaznamenal 0 gólov a 0 asistencií v 125 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 13 klubov vrátane Sporting CP, Everton U21, Everton. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.

TímSezónaSúťažZápasyGólyAsistencieMinHodnotenie
Sporting CP2025UEFA Champions League10090006.7
Sporting CP2025Primeira Liga200180007.0
Sporting CP2025Taça de Portugal400120006.7
Everton U212024Premier League 2 Division One00—000—
Everton2024Premier League00—000—
Everton U212024EFL Trophy10090006.9
Everton U212024Premier League Cup00—000—
Everton2024League Cup10090006.3
Everton2024FA Cup10090007.3
Everton U212023Premier League 2 Division One10—9000—
Everton2023Premier League00—000—
Everton U212023EFL Trophy10—90008.0
Everton2023League Cup00—000—
Everton2023FA Cup30—270107.4
Everton U212023Premier League International Cup00—000—
Portugal U212023UEFA U21 Championship - Qualification00—000—
Cambuur2022Eredivisie170—1530107.1
Cambuur2022KNVB Beker10—9001—
Sporting CP2022Friendlies Clubs00—000—
Sporting CP2021Primeira Liga10—79006.7
Everton U232021Premier League 2 Division One00—000—
Everton2021Premier League00—000—
Sporting CP2021Taça da Liga20—18000—
Sporting CP2021Taça de Portugal40—36010—
Everton2021League Cup00—000—
Sporting CP2021UEFA Champions League10—90006.3
Portugal U212021UEFA U21 Championship00—000—
Everton2020Premier League10—47007.3
Everton U232020Premier League 2 Division One60—54010—
Everton2020League Cup10—90007.3
Everton2020FA Cup10—90006.9
Everton2019Premier League00—000—
Everton U232019Premier League 230—27000—
Reading2019Championship20—180006.0
Reading2019League Cup10—90006.2
Everton U232019Premier League International Cup10—9000—
Reading2019Club Friendlies10—4600—
Portugal U202019World Cup - U2030—27000—
Portugal U212019UEFA U21 Championship10—9000—
Portugal U192019UEFA U19 Championship00—000—
Everton U232018Premier League 2120—108000—
Everton U212018EFL Trophy10—9000—
Everton2018League Cup00—000—
Everton U232018Premier League International Cup20—18000—
Portugal U192018UEFA U19 Championship20—15310—
Portugal U192018Tournoi Maurice Revello20—18000—
Arsenal U232017Premier League 230—27000—
Arsenal U182017U18 Premier League130—117000—
Arsenal U182017FA Youth Cup70—66000—
Arsenal U232017Premier League International Cup10—9000—
Arsenal U182016U18 Premier League180—162000—
Arsenal U192016UEFA Youth League10—9000—
Portugal U172016UEFA U17 Championship10—9000—

API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026