Meshaal Al Shammari — Aktuálna sezóna
Meshaal Al Shammari má v tejto sezóne 0 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
0
Štarty
45
Min
0
Góly
0
Asistencie
84%
Presnosť prihrávok %
1
Súboje
1
Súboje (vyhrané)
1
Fauly
2
Žlté karty
0
Červené karty
6.5
Hodnotenie
Meshaal Al Shammari — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UMM Salal0Góly | 2025 | SúťažStars League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min45 | 2 | 0 | Hodnotenie6.5 |
UMM Salal0Góly | 2024 | SúťažStars League | Štarty9 | Góly0 | Asistencie1 | Min150 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
UMM Salal0Góly | 2024 | SúťažEmir Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min50 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
UMM Salal2Góly | 2023 | SúťažStars League | Štarty11 | Góly2 | Asistencie— | Min315 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
UMM Salal0Góly | 2023 | SúťažQSL Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
UMM Salal0Góly | 2023 | SúťažEmir Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya0Góly | 2022 | SúťažStars League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya0Góly | 2022 | SúťažEmir Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min92 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya0Góly | 2021 | SúťažStars League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min194 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya4Góly | 2021 | SúťažQSL Cup | Štarty5 | Góly4 | Asistencie— | Min450 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya0Góly | 2021 | SúťažEmir Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya0Góly | 2020 | SúťažStars League | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min308 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya0Góly | 2020 | SúťažQSL Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min65 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya1Góly | 2020 | SúťažQFA Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min52 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya2Góly | 2019 | SúťažStars League | Štarty15 | Góly2 | Asistencie— | Min440 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya1Góly | 2019 | SúťažQSL Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya1Góly | 2018 | SúťažStars League | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min64 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Kharaitiyat0Góly | 2018 | SúťažStars League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Sailiya0Góly | 2018 | SúťažQSL Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min190 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar U230Góly | 2018 | SúťažAsian Games | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar U230Góly | 2018 | SúťažAFC U23 Asian Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min32 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Kharaitiyat1Góly | 2017 | SúťažStars League | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min138 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Sadd0Góly | 2017 | SúťažStars League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min52 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Sadd1Góly | 2017 | SúťažQSL Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Sadd0Góly | 2017 | SúťažAFC Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Sadd2Góly | 2016 | SúťažStars League | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min191 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Al Sadd0Góly | 2016 | SúťažAFC Champions League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min37 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Sadd2Góly | 2015 | SúťažStars League | Štarty12 | Góly2 | Asistencie— | Min519 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Al Sadd0Góly | 2015 | SúťažAFC Champions League Elite | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Sadd1Góly | 2014 | SúťažStars League | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min34 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Meshaal Al Shammari zaznamenal 18 gólov a 1 asistencií v 124 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 5 klubov vrátane UMM Salal, Al-Sailiya, Al Kharaitiyat. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '14 ★ | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Zápasy | 3 | 12 | 8 | 4 | 4 | 15 | 10 | 8 | 0 | 11 | 9 | 2 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | 34 | 519 | 191 | 138 | 64 | 440 | 308 | 194 | — | 315 | 150 | 45 |
| Žlté karty | — | 3 | 2 | — | — | 1 | — | — | — | 2 | 2 | 2 |
UMM Salal — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 27. 04. 2026 | UMM Salal | 1 - 3 | Al Ahli Doha | Stars League |
| 08. 04. 2026 | Al-Rayyan SC | 3 - 0 | UMM Salal | Stars League |
| 04. 04. 2026 | Al Shamal | 3 - 2 | UMM Salal | Stars League |
| 28. 03. 2026 | Al-Rayyan SC | 3 - 3 | UMM Salal | QSL Cup |
| 24. 03. 2026 | UMM Salal | 2 - 0 | Al Bidda SC | QSL Cup |
UMM Salal — Káder
Meshaal Al Shammari — Trofeje
Meshaal Al Shammari má 13 záznamov o trofejach s 9 získanými titulmi vrátane QSL Cup, QFA Cup, Emir Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| QSL Cup | 2023/2024 | Qatar | Winner |
| QSL Cup | 2021/2022 | Qatar | Winner |
| QSL Cup | 2020/2021 | Qatar | Winner |
| QFA Cup | 2020/2021 | Qatar | Winner |
| Emir Cup | 2017 | Qatar | Winner |
| Qatar Cup | 2017 | Qatar | Winner |
| Sheikh Jassem Cup | 2017 | Qatar | Winner |
| Stars League | 2016/2017 | Qatar | 2nd Place |
| Emir Cup | 2016 | Qatar | 2nd Place |
| Emir Cup | 2015 | Qatar | Winner |
| Sheikh Jassem Cup | 2015 | Qatar | 2nd Place |
| Stars League | 2014/2015 | Qatar | 2nd Place |
| Sheikh Jassem Cup | 2014/2015 | Qatar | Winner |
Meshaal Al Shammari — História prestupov
Meshaal Al Shammari má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026