
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 33
- Výška
- 188 cm
- Hmotnosť
- 77 kg
- Narodený
- 1992-10-25 · Cork
A. O'Connor — Aktuálna sezóna
A. O'Connor má v tejto sezóne 30 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
30
Štarty
2439
Min
1
Góly
1
Asistencie
12
Strely
3
Strely na bránu
4
Kľúčové prihrávky
74%
Presnosť prihrávok %
36
Súboje
60
Bloky
39
Zachytenia
5
Dribling
223
Súboje (vyhrané)
23
Fauly
7
Žlté karty
0
Červené karty
7.2
Hodnotenie
A. O'Connor — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Harrogate Town0Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Harrogate Town1Góly | 2025 | SúťažEFL Trophy | Štarty4 | Góly1 | Asistencie0 | Min289 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Harrogate Town0Góly | 2025 | SúťažLeague Two | Štarty26 | Góly0 | Asistencie1 | Min2150 | 7 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Harrogate Town1Góly | 2024 | SúťažLeague Two | Štarty45 | Góly1 | Asistencie1 | Min4050 | 4 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Harrogate Town—Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly— | Asistencie0 | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Harrogate Town—Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly— | Asistencie0 | Min149 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Harrogate Town0Góly | 2024 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min16 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Harrogate Town4Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty43 | Góly4 | Asistencie1 | Min3870 | 4 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Harrogate Town0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Harrogate Town1Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Harrogate Town0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Morecambe1Góly | 2022 | SúťažLeague One | Štarty22 | Góly1 | Asistencie— | Min579 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Harrogate Town2Góly | 2022 | SúťažLeague Two | Štarty19 | Góly2 | Asistencie— | Min1620 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Morecambe0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min56 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Morecambe0Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Morecambe0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min85 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Morecambe2Góly | 2021 | SúťažLeague One | Štarty40 | Góly2 | Asistencie3 | Min3513 | 4 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Morecambe1Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Morecambe1Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie1 | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie7.8 |
Morecambe0Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Bradford2Góly | 2020 | SúťažLeague Two | Štarty45 | Góly2 | Asistencie1 | Min4022 | 6 | 1 | Hodnotenie7.1 |
Bradford0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie1 | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Bradford1Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford0Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford0Góly | 2019 | SúťažLeague Two | Štarty36 | Góly0 | Asistencie— | Min3079 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Bradford0Góly | 2019 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Bradford0Góly | 2019 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min57 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford6Góly | 2018 | SúťažLeague One | Štarty42 | Góly6 | Asistencie— | Min3668 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford0Góly | 2018 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford0Góly | 2018 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford0Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min420 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Aberdeen2Góly | 2017 | SúťažPremiership | Štarty38 | Góly2 | Asistencie— | Min3333 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Aberdeen0Góly | 2017 | SúťažScottish Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min480 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Aberdeen0Góly | 2017 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Aberdeen0Góly | 2017 | SúťažUEFA Europa League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Aberdeen3Góly | 2016 | SúťažPremiership | Štarty32 | Góly3 | Asistencie— | Min2298 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Aberdeen0Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min335 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Aberdeen0Góly | 2016 | SúťažScottish Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min89 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Aberdeen0Góly | 2016 | SúťažUEFA Europa League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion1Góly | 2015 | SúťažLeague One | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min1005 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2015 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2015 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Plymouth3Góly | 2014 | SúťažLeague Two | Štarty42 | Góly3 | Asistencie— | Min3667 | 11 | 0 | Hodnotenie— |
Plymouth0Góly | 2014 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min146 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Plymouth0Góly | 2014 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Plymouth0Góly | 2014 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Torquay0Góly | 2013 | SúťažLeague Two | Štarty31 | Góly0 | Asistencie— | Min2682 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Blackburn0Góly | 2013 | SúťažChampionship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Torquay0Góly | 2013 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Blackburn0Góly | 2013 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2012 | SúťažLeague Two | Štarty48 | Góly0 | Asistencie— | Min4262 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2012 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2012 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2011 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty7 | Góly2 | Asistencie— | Min630 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
A. O'Connor zaznamenal 34 gólov a 9 asistencií v 616 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Harrogate Town, Morecambe, Bradford. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Zápasy | 7 | 48 | 31 | 42 | 21 | 32 | 38 | 42 | 36 | 45 | 40 | 22 | 43 | 45 | 13 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.46 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15% |
| Min | 630 | 4,262 | 2,682 | 3,667 | 1,005 | 2,298 | 3,333 | 3,668 | 3,079 | 4,022 | 3,513 | 579 | 3,870 | 4,050 | — |
| Žlté karty | 3 | 6 | 3 | 11 | 2 | 2 | 5 | 6 | 1 | 6 | 4 | 1 | 4 | 4 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — |
Harrogate Town — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 02. 05. 2026 | Harrogate Town | 1 - 2 | Barnet | League Two |
| 25. 04. 2026 | Walsall | 0 - 2 | Harrogate Town | League Two |
| 18. 04. 2026 | Harrogate Town | 1 - 0 | Colchester | League Two |
| 11. 04. 2026 | Newport County | 2 - 1 | Harrogate Town | League Two |
| 06. 04. 2026 | Harrogate Town | 2 - 3 | Bristol Rovers | League Two |
Harrogate Town — Káder
A. O'Connor — Trofeje
A. O'Connor má 9 záznamov o trofejach s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Premiership | 2017/2018 | Scotland | 2nd Place |
| Premiership | 2016/2017 | Scotland | 2nd Place |
| Scottish Cup | 2016/2017 | Scotland | 2nd Place |
| League Cup | 2016 | Scotland | 2nd Place |
| League One | 2015/2016 | England | 2nd Place |
| League One | — | England | 2nd Place |
| League Cup | — | Scotland | 2nd Place |
| Premiership | — | Scotland | 2nd Place |
| Scottish Cup | — | Scotland | 2nd Place |
A. O'Connor — História prestupov
A. O'Connor má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026