
Republic of IrelandFutbal
Obranca
- Vek
- 37
- Výška
- 174 cm
- Hmotnosť
- 67 kg
- Narodený
- 1988-09-11 · Baile Brigín
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›D. Caldwell — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Republic of Ireland0Góly | 2025 | SúťažUEFA Championship - Women - Qualification | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Zürich W0Góly | 2024 | SúťažAXA Women’s Super League | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min620 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2024 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Zürich W1Góly | 2023 | SúťažAXA Women’s Super League | Štarty23 | Góly1 | Asistencie— | Min1720 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Zürich W0Góly | 2023 | SúťažUEFA Champions League Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2023 | SúťažUEFA Nations League - Women | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min352 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2023 | SúťažWorld Cup - Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Women | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min178 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Reading W0Góly | 2022 | SúťažFA WSL | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min759 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Reading W0Góly | 2022 | SúťažWSL Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min204 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Reading W0Góly | 2022 | SúťažFA Women's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min18 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland2Góly | 2022 | SúťažUEFA Women's Championship | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min706 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland2Góly | 2021 | SúťažUEFA Championship - Women | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min706 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2021 | SúťažFA WSL | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
| 2021 | SúťažNWSL Women | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min603 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Manchester United W0Góly | 2021 | SúťažWSL Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2021 | SúťažFA Women's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2021 | SúťažNWSL Women - Challenge Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Republic of Ireland0Góly | 2021 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Women | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min361 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W0Góly | 2020 | SúťažFrauen Bundesliga | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min685 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W0Góly | 2020 | SúťažDFB Pokal Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W0Góly | 2019 | SúťažFrauen Bundesliga | Štarty21 | Góly0 | Asistencie— | Min1890 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W0Góly | 2019 | SúťažDFB Pokal Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min189 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2019 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min630 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2019 | SúťažFriendlies Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min112 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W1Góly | 2018 | SúťažFrauen Bundesliga | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min1808 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W0Góly | 2018 | SúťažDFB Pokal Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min240 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2018 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W0Góly | 2017 | SúťažFrauen Bundesliga | Štarty22 | Góly0 | Asistencie— | Min1980 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W0Góly | 2017 | SúťažDFB Pokal Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2017 | SúťažUEFA Women's Championship | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min577 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2017 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W1Góly | 2016 | SúťažFrauen Bundesliga | Štarty19 | Góly1 | Asistencie— | Min1616 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
SC Sand W0Góly | 2016 | SúťažDFB Pokal Women | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2016 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Koln W0Góly | 2015 | SúťažFrauen Bundesliga | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min315 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Avaldsnes W0Góly | 2015 | SúťažToppserien | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min164 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2015 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min468 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2015 | SúťažFriendlies Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Avaldsnes W2Góly | 2014 | SúťažToppserien | Štarty20 | Góly2 | Asistencie— | Min1077 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Avaldsnes W2Góly | 2013 | SúťažToppserien | Štarty13 | Góly2 | Asistencie— | Min755 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2013 | SúťažUEFA Women's Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2012 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min224 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2012 | SúťažAlgarve Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Thór / KA W1Góly | 2011 | SúťažBesta deild Women | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min630 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Thór / KA W1Góly | 2011 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2011 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
D. Caldwell zaznamenal 13 gólov a 0 asistencií v 297 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Republic of Ireland, Zürich W, Reading W. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
21
⭐
⭐
+
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'23
'24
'25
| '11 ★ | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 7 | 3 | 13 | 20 | 6 | 19 | 22 | 21 | 21 | 10 | 8 | 11 | 23 | 9 | 0 |
| Min | 630 | 224 | 755 | 1,077 | 315 | 1,616 | 1,980 | 1,808 | 1,890 | 685 | 706 | 759 | 1,720 | 620 | — |
| Žlté karty | 1 | — | 1 | 1 | — | 2 | 1 | — | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | — |
Republic of Ireland — Posledné zápasy
05. 12. 2023·UEFA Nations League - Women
01. 12. 2023·UEFA Nations League - Women
31. 10. 2023·UEFA Nations League - Women
27. 10. 2023·UEFA Nations League - Women
26. 09. 2023·UEFA Nations League - Women
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 05. 12. 2023 | Northern Ireland W | 1 - 6 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
| 01. 12. 2023 | Republic of Ireland | 1 - 0 | Hungary W | UEFA Nations League - Women |
| 31. 10. 2023 | Albania W | 0 - 1 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
| 27. 10. 2023 | Republic of Ireland | 5 - 1 | Albania W | UEFA Nations League - Women |
| 26. 09. 2023 | Hungary W | 0 - 4 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
Republic of Ireland — Káder
R. McLaughlin
Záložník
S. Farrelly
Záložník
N. Farrelly
Záložník
A. Mannion
Obranca
E. Whelan
Útočník
C. Walsh
Obranca
S. Noonan
Útočník
M. Connolly
Záložník
D. Caldwell — Trofeje
D. Caldwell má 7 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Schweizer Pokal Frauen, Besta deild Women. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Schweizer Pokal FrauenWinner
2024/2025·Switzerland
Super League Women2nd Place
2023/2024·Switzerland
DFB Pokal Women2nd Place
2016/2017·Germany
Toppserien2nd Place
2015·Norway
NM Cupen Women2nd Place
2015·Norway
NM Cupen Women2nd Place
2013·Norway
Besta deild WomenWinner
2012·Iceland
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Schweizer Pokal Frauen | 2024/2025 | Switzerland | Winner |
| Super League Women | 2023/2024 | Switzerland | 2nd Place |
| DFB Pokal Women | 2016/2017 | Germany | 2nd Place |
| Toppserien | 2015 | Norway | 2nd Place |
| NM Cupen Women | 2015 | Norway | 2nd Place |
| NM Cupen Women | 2013 | Norway | 2nd Place |
| Besta deild Women | 2012 | Iceland | Winner |
D. Caldwell — História prestupov
D. Caldwell má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026