
Republic of Ireland · Futbal
J. Murphy — Aktuálna sezóna
J. Murphy má v tejto sezóne 22 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
22
Štarty
1963
Min
0
Góly
0
Asistencie
56%
Presnosť prihrávok %
8
Súboje (vyhrané)
1
Fauly
4
Žlté karty
0
Červené karty
7.1
Hodnotenie
J. Murphy — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tranmere0Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2025 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2025 | SúťažLeague Two | Štarty22 | Góly0 | Asistencie0 | Min1963 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Tranmere0Góly | 2024 | SúťažLeague Two | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.4 |
Tranmere0Góly | 2024 | SúťažEFL Trophy | Štarty4 | Góly0 | Asistencie1 | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie7.8 |
Tranmere0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min130 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Tranmere0Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Tranmere0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Tranmere0Góly | 2022 | SúťažLeague Two | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min630 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Tranmere0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2021 | SúťažLeague Two | Štarty17 | Góly0 | Asistencie1 | Min1502 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Tranmere0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Tranmere0Góly | 2020 | SúťažLeague Two | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min1336 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Tranmere0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tranmere0Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Shrewsbury0Góly | 2019 | SúťažLeague One | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Shrewsbury0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie5.7 |
Shrewsbury0Góly | 2019 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shrewsbury0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Bury0Góly | 2018 | SúťažLeague Two | Štarty46 | Góly0 | Asistencie— | Min4140 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Bury0Góly | 2018 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Bury0Góly | 2018 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bury0Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bury0Góly | 2018 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min75 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bury0Góly | 2017 | SúťažLeague One | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min1494 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Bury0Góly | 2017 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Bury0Góly | 2017 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bury0Góly | 2017 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bury0Góly | 2016 | SúťažLeague One | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1440 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Huddersfield0Góly | 2016 | SúťažChampionship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huddersfield0Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huddersfield0Góly | 2016 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huddersfield0Góly | 2016 | SúťažClub Friendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huddersfield0Góly | 2015 | SúťažChampionship | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min630 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Huddersfield0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huddersfield0Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chesterfield0Góly | 2014 | SúťažLeague One | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huddersfield0Góly | 2014 | SúťažChampionship | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huddersfield0Góly | 2014 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2014 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2013 | SúťažLeague One | Štarty46 | Góly0 | Asistencie— | Min4140 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2013 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2013 | SúťažFA Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2013 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2012 | SúťažLeague One | Štarty45 | Góly0 | Asistencie— | Min4050 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2012 | SúťažEFL Trophy | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min495 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2012 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2012 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2012 | SúťažUEFA European Championship Qualifiers | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2011 | SúťažChampionship | Štarty46 | Góly0 | Asistencie— | Min4081 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2011 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Coventry0Góly | 2011 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2010 | SúťažChampionship | Štarty29 | Góly0 | Asistencie— | Min2593 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2010 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2010 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2010 | SúťažUEFA World Cup Qualifiers | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2010 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min4 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2009 | SúťažChampionship | Štarty40 | Góly0 | Asistencie— | Min3472 | 8 | 1 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2009 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min235 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2009 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2008 | SúťažLeague One | Štarty45 | Góly0 | Asistencie— | Min4047 | 5 | 1 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2008 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2008 | SúťažUEFA European Championship Qualifiers | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2007 | SúťažChampionship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2006 | SúťažLeague One | Štarty45 | Góly0 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2005 | SúťažLeague One | Štarty14 | Góly0 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Sunderland0Góly | 2005 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
J. Murphy zaznamenal 0 gólov a 2 asistencie v 536 zápasoch počas 21 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Tranmere, Shrewsbury, Bury. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '05 ★ | '06 | '07 | '08 | '09 | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 14 | 45 | 0 | 45 | 40 | 29 | 46 | 45 | 46 | 1 | 7 | 16 | 17 | 46 | 4 | 15 | 17 | 7 | 2 | 0 | 4 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | — | — | — | 4,047 | 3,472 | 2,593 | 4,081 | 4,050 | 4,140 | 90 | 630 | 1,440 | 1,494 | 4,140 | 360 | 1,336 | 1,502 | 630 | 130 | — | — |
| Žlté karty | — | — | — | 5 | 8 | 3 | 4 | 3 | 2 | — | — | 2 | 1 | 5 | 1 | — | 4 | 1 | 1 | 1 | — |
| Červené karty | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Tranmere — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 02. 05. 2026 | Tranmere | 1 - 1 | Grimsby | League Two |
| 25. 04. 2026 | Milton Keynes Dons | 3 - 0 | Tranmere | League Two |
| 21. 04. 2026 | Cheltenham | 1 - 3 | Tranmere | League Two |
| 18. 04. 2026 | Tranmere | 1 - 2 | Bristol Rovers | League Two |
| 11. 04. 2026 | Chesterfield | 1 - 1 | Tranmere | League Two |
Tranmere — Káder
J. Murphy — Trofeje
J. Murphy má 10 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane League One. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| EFL Trophy | 2020/2021 | England | 2nd Place |
| League Two | 2018/2019 | England | 2nd Place |
| League One | 2006/2007 | England | Winner |
| Championship | 2003/2004 | England | 2nd Place |
| League Cup | 1999/2000 | England | 2nd Place |
| League Cup | — | England | 2nd Place |
| Championship | — | England | 2nd Place |
| League One | — | England | Winner |
| League Two | — | England | 2nd Place |
| EFL Trophy | — | England | 2nd Place |
J. Murphy — História prestupov
J. Murphy má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026