
Republic of Ireland · Futbal
L. Watson — Aktuálna sezóna
L. Watson má v tejto sezóne 24 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
24
Štarty
1221
Min
1
Góly
0
Asistencie
13
Strely
5
Strely na bránu
21
Kľúčové prihrávky
83%
Presnosť prihrávok %
8
Súboje
2
Bloky
5
Zachytenia
38
Dribling
45
Súboje (vyhrané)
7
Fauly
3
Žlté karty
0
Červené karty
6.7
Hodnotenie
L. Watson — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Crawley Town0Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min29 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Crawley Town0Góly | 2025 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Crawley Town1Góly | 2025 | SúťažLeague Two | Štarty23 | Góly1 | Asistencie0 | Min1192 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Crawley Town—Góly | 2024 | SúťažLeague One | Štarty7 | Góly— | Asistencie0 | Min322 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Luton0Góly | 2024 | SúťažChampionship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luton0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Crawley Town1Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly1 | Asistencie2 | Min218 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Charlton—Góly | 2023 | SúťažLeague One | Štarty25 | Góly— | Asistencie2 | Min896 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Luton0Góly | 2023 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Charlton1Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty4 | Góly1 | Asistencie2 | Min308 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Charlton0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min77 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luton0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2023 | SúťažUEFA U21 Championship - Qualification | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min80 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Luton—Góly | 2022 | SúťažChampionship | Štarty16 | Góly— | Asistencie— | Min221 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Luton0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Luton0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min212 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Derby0Góly | 2021 | SúťažChampionship | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min234 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Derby County U230Góly | 2021 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min1344 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Derby0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Derby0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby0Góly | 2020 | SúťažChampionship | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min154 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Derby County U232Góly | 2020 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min787 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
West Ham United U230Góly | 2020 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min19 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
West Ham United U210Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
West Ham United U210Góly | 2019 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min11 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
West Ham United U181Góly | 2018 | SúťažU18 Premier League | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min664 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
West Ham United U181Góly | 2017 | SúťažU18 Premier League | Štarty16 | Góly1 | Asistencie— | Min1138 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
West Ham United U180Góly | 2016 | SúťažU18 Premier League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
L. Watson zaznamenal 7 gólov a 6 asistencií v 155 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Crawley Town, Luton, Charlton. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Zápasy | 2 | 16 | 9 | 1 | 9 | 4 | 16 | 3 | 7 | 1 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.17 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14% |
| Min | 90 | 1,138 | 664 | 11 | 154 | 234 | 221 | 218 | 322 | 29 |
| Žlté karty | 1 | — | 1 | — | — | 1 | — | 1 | 1 | — |
Crawley Town — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 02. 05. 2026 | Crawley Town | 0 - 0 | Salford City | League Two |
| 25. 04. 2026 | Accrington ST | 3 - 3 | Crawley Town | League Two |
| 18. 04. 2026 | Crawley Town | 0 - 0 | Shrewsbury | League Two |
| 11. 04. 2026 | Bristol Rovers | 3 - 1 | Crawley Town | League Two |
| 06. 04. 2026 | Crawley Town | 0 - 2 | Grimsby | League Two |
Crawley Town — Káder
L. Watson — Trofeje
L. Watson má 1 záznam o trofeji s 1 získaným titulom vrátane Premier League 2 Division Two. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Premier League 2 Division Two | 2019/2020 | England | Winner |
L. Watson — História prestupov
L. Watson má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026