
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 32
- Výška
- 190 cm
- Hmotnosť
- 74 kg
- Narodený
- 1993-02-02 · Dublin
N. Byrne — Aktuálna sezóna
N. Byrne má v tejto sezóne 26 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
26
Štarty
1966
Min
1
Góly
1
Asistencie
10
Strely
5
Strely na bránu
7
Kľúčové prihrávky
68%
Presnosť prihrávok %
32
Súboje
18
Bloky
23
Zachytenia
4
Dribling
111
Súboje (vyhrané)
23
Fauly
4
Žlté karty
0
Červené karty
6.8
Hodnotenie
N. Byrne — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bradford0Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min80 | 0 | 0 | Hodnotenie5.9 |
Bradford0Góly | 2025 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie1 | Min250 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Bradford1Góly | 2025 | SúťažLeague One | Štarty8 | Góly1 | Asistencie0 | Min490 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Doncaster0Góly | 2025 | SúťažLeague One | Štarty14 | Góly0 | Asistencie0 | Min1146 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Bradford2Góly | 2024 | SúťažLeague Two | Štarty27 | Góly2 | Asistencie0 | Min2093 | 6 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Bradford—Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty6 | Góly— | Asistencie0 | Min320 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Bradford0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Bradford0Góly | 2024 | SúťažEFL Trophy | Štarty4 | Góly0 | Asistencie0 | Min320 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Bradford—Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie6.8 |
Stockport County1Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty16 | Góly1 | Asistencie— | Min937 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Stockport County0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Stockport County0Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Stockport County1Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Stockport County0Góly | 2022 | SúťažLeague Two | Štarty21 | Góly0 | Asistencie— | Min1660 | 4 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Tranmere0Góly | 2022 | SúťažLeague Two | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min960 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Stockport County0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Stockport County0Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Tranmere0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Tranmere1Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Tranmere1Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min12 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Hartlepool1Góly | 2021 | SúťažLeague Two | Štarty40 | Góly1 | Asistencie— | Min3600 | 11 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Hartlepool0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Hartlepool0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Hartlepool0Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min364 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
FC Halifax Town1Góly | 2020 | SúťažNational League | Štarty40 | Góly1 | Asistencie— | Min3600 | 10 | 0 | Hodnotenie— |
FC Halifax Town0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Halifax Town0Góly | 2020 | SúťažFA Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Fylde0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Fylde2Góly | 2019 | SúťažNational League | Štarty37 | Góly2 | Asistencie— | Min3289 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Fylde1Góly | 2019 | SúťažFA Trophy | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min390 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Fylde0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
AFC Fylde2Góly | 2018 | SúťažNational League - Play-offs | Štarty47 | Góly2 | Asistencie— | Min4229 | 8 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Fylde0Góly | 2018 | SúťažFA Trophy | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min582 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Fylde0Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gateshead1Góly | 2017 | SúťažNational League | Štarty39 | Góly1 | Asistencie— | Min3333 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Gateshead0Góly | 2017 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie5.7 |
Gateshead1Góly | 2017 | SúťažFA Trophy | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min840 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Macclesfield2Góly | 2016 | SúťažNational League | Štarty33 | Góly2 | Asistencie— | Min2461 | 4 | 1 | Hodnotenie— |
Macclesfield0Góly | 2016 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min57 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Macclesfield0Góly | 2016 | SúťažFA Trophy | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min768 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Macclesfield2Góly | 2015 | SúťažNational League | Štarty27 | Góly2 | Asistencie— | Min2238 | 3 | 1 | Hodnotenie— |
Macclesfield1Góly | 2015 | SúťažFA Trophy | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Macclesfield0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Telford United4Góly | 2014 | SúťažNational League | Štarty38 | Góly4 | Asistencie— | Min3294 | 8 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Telford United0Góly | 2014 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Telford United0Góly | 2014 | SúťažFA Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min175 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Telford United2Góly | 2013 | SúťažNational League N / S | Štarty40 | Góly2 | Asistencie— | Min3472 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
AFC Telford United0Góly | 2013 | SúťažFA Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Southport2Góly | 2012 | SúťažNational League | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min836 | 2 | 1 | Hodnotenie— |
Barrow0Góly | 2012 | SúťažNational League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min76 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Barrow0Góly | 2012 | SúťažFA Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rochdale0Góly | 2012 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rochdale0Góly | 2012 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min45 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2012 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min433 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Rochdale0Góly | 2012 | SúťažLeague Two | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rochdale0Góly | 2011 | SúťažLeague One | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min216 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
N. Byrne zaznamenal 30 gólov a 1 asistenciu v 552 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 14 klubov vrátane Bradford, Doncaster, Stockport County. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Zápasy | 3 | 10 | 40 | 38 | 27 | 33 | 39 | 47 | 37 | 40 | 40 | 21 | 0 | 27 | 1 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.18 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 46% |
| Min | 216 | 836 | 3,472 | 3,294 | 2,238 | 2,461 | 3,333 | 4,229 | 3,289 | 3,600 | 3,600 | 1,660 | — | 2,093 | 80 |
| Žlté karty | — | 2 | — | 8 | 3 | 4 | 6 | 8 | 7 | 10 | 11 | 4 | — | 6 | — |
| Červené karty | — | 1 | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Bradford — Posledné zápasy
Bradford — Káder
N. Byrne — Trofeje
N. Byrne má 6 záznamov o trofejach s 4 získanými titulmi vrátane League Two, FA Trophy. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| League Two | 2023/2024 | England | Winner |
| FA Trophy | 2018/2019 | England | Winner |
| FA Trophy | 2016/2017 | England | 2nd Place |
| FA Trophy | — | England | Winner |
| FA Trophy | — | England | 2nd Place |
| League Two | — | England | Winner |
N. Byrne — História prestupov
N. Byrne má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026