Saudi Arabia · Futbal
Hassan Kadesh — Aktuálna sezóna
Hassan Kadesh má v tejto sezóne 59 štartov a 6 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
59
Štarty
4877
Min
6
Góly
1
Asistencie
35
Strely
14
Strely na bránu
11
Kľúčové prihrávky
69%
Presnosť prihrávok %
93
Súboje
26
Bloky
63
Zachytenia
19
Dribling
215
Súboje (vyhrané)
32
Fauly
4
Žlté karty
1
Červené karty
7.0
Hodnotenie
Hassan Kadesh — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Al-Ittihad FC5Góly | 2025 | SúťažKing's Cup | Štarty29 | Góly5 | Asistencie— | Min2610 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Saudi Arabia—Góly | 2025 | SúťažCONCACAF Gold Cup | Štarty1 | Góly— | Asistencie0 | Min32 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Saudi Arabia0Góly | 2025 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ittihad FC1Góly | 2025 | SúťažPro League | Štarty21 | Góly1 | Asistencie0 | Min1762 | 0 | 1 | Hodnotenie6.8 |
Al-Ittihad FC0Góly | 2025 | SúťažAFC Champions League Elite | Štarty6 | Góly0 | Asistencie1 | Min473 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Al-Ittihad FC—Góly | 2024 | SúťažSuper Cup | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Al-Ittihad FC5Góly | 2024 | SúťažKing's Cup | Štarty29 | Góly5 | Asistencie— | Min2610 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Saudi Arabia0Góly | 2024 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ittihad FC2Góly | 2024 | SúťažPro League | Štarty31 | Góly2 | Asistencie1 | Min2275 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Al Taawon0Góly | 2023 | SúťažPro League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie0 | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Al-Ittihad FC—Góly | 2023 | SúťažPro League | Štarty4 | Góly— | Asistencie0 | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Al-Ittihad FC5Góly | 2023 | SúťažKing's Cup | Štarty29 | Góly5 | Asistencie— | Min2610 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Al-Ittihad FC5Góly | 2023 | SúťažAFC Champions League | Štarty29 | Góly5 | Asistencie— | Min2610 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Al-Ittihad FC0Góly | 2023 | SúťažFIFA Intercontinental Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Saudi Arabia—Góly | 2023 | SúťažAsian Cup | Štarty4 | Góly— | Asistencie— | Min95 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Saudi Arabia0Góly | 2023 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Taawon5Góly | 2022 | SúťažPro League | Štarty29 | Góly5 | Asistencie— | Min2610 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Al-Ittihad FC5Góly | 2022 | SúťažPro League | Štarty29 | Góly5 | Asistencie— | Min2610 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Al Taawon0Góly | 2022 | SúťažKing's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Taawon0Góly | 2022 | SúťažAFC Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Taawon0Góly | 2021 | SúťažKing's Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Taawon0Góly | 2021 | SúťažPro League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie0 | Min492 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Al Taawon0Góly | 2020 | SúťažPro League | Štarty25 | Góly0 | Asistencie1 | Min1870 | 4 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Al Taawon0Góly | 2020 | SúťažKing's Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min177 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al Taawon0Góly | 2020 | SúťažAFC Champions League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min420 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Al Taawon0Góly | 2019 | SúťažPro League | Štarty9 | Góly0 | Asistencie1 | Min454 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Al-Hilal Saudi FC0Góly | 2019 | SúťažPro League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie1 | Min502 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Al-Hilal Saudi FC0Góly | 2019 | SúťažKing's Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Hilal Saudi FC0Góly | 2019 | SúťažFIFA Intercontinental Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Hilal Saudi FC0Góly | 2019 | SúťažAFC Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min97 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Al-Hilal Saudi FC0Góly | 2018 | SúťažPro League | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min939 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Al-Hilal Saudi FC0Góly | 2018 | SúťažArab Club Champions Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Saudi Arabia0Góly | 2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Asia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Hilal Saudi FC0Góly | 2017 | SúťažPro League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min224 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Al-Ettifaq0Góly | 2017 | SúťažKing's Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Saudi Arabia0Góly | 2017 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ettifaq0Góly | 2016 | SúťažPro League | Štarty25 | Góly0 | Asistencie2 | Min2250 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Al-Ettifaq0Góly | 2015 | SúťažCrown Prince Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ettifaq0Góly | 2015 | SúťažKing's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ettifaq0Góly | 2014 | SúťažCrown Prince Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ettifaq0Góly | 2014 | SúťažKing's Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ettifaq1Góly | 2013 | SúťažSaudi League | Štarty24 | Góly1 | Asistencie— | Min2001 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ettifaq0Góly | 2013 | SúťažAFC Champions League Elite | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ettifaq0Góly | 2012 | SúťažSaudi League | Štarty20 | Góly0 | Asistencie— | Min1589 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ettifaq0Góly | 2012 | SúťažCrown Prince Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min36 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Ettifaq0Góly | 2012 | SúťažAFC Champions League Two | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min283 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Hassan Kadesh zaznamenal 34 gólov a 7 asistencií v 419 zápasoch počas 14 sezón. Kariéra zahŕňa 5 klubov vrátane Al-Ittihad FC, Saudi Arabia, Al Taawon. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Zápasy | 20 | 24 | 2 | 2 | 25 | 3 | 12 | 9 | 25 | 0 | 29 | 4 | 0 | 29 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.12 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 67% |
| Min | 1,589 | 2,001 | 180 | 210 | 2,250 | 224 | 939 | 454 | 1,870 | — | 2,610 | 360 | — | 2,610 |
| Žlté karty | — | 3 | — | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 4 | — | 4 | — | — | 4 |
Al-Ittihad FC — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 10. 05. 2026 | Al-Ittihad FC | 2 - 1 | Damac | Pro League |
| 04. 05. 2026 | Al-Ittihad FC | 0 - 0 | Al Kholood | Pro League |
| 29. 04. 2026 | Al Taawon | 0 - 2 | Al-Ittihad FC | Pro League |
| 17. 04. 2026 | Machida Zelvia | 1 - 0 | Al-Ittihad FC | AFC Champions League Elite |
| 14. 04. 2026 | Al-Ittihad FC | 1 - 0 | Al Wahda FC | AFC Champions League Elite |
Al-Ittihad FC — Káder
Hassan Kadesh — Trofeje
Hassan Kadesh má 21 záznamov o trofejach s 9 získanými titulmi vrátane Saudi League, King's Cup, AFC Champions League Elite. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Saudi League | 2024/2025 | Saudi Arabia | Winner |
| King's Cup | 2024/2025 | Saudi Arabia | Winner |
| Super Cup | 2023/2024 | Saudi Arabia | 2nd Place |
| King's Cup | 2020/2021 | Saudi Arabia | 2nd Place |
| AFC Champions League Elite | 2019 | Asia | Winner |
| Saudi League | 2018/2019 | Saudi Arabia | 2nd Place |
| Arab Club Champions Cup | 2018/2019 | World | 2nd Place |
| Super Cup | 2018 | Saudi Arabia | Winner |
| Saudi League | 2017/2018 | Saudi Arabia | Winner |
| AFC Champions League Elite | 2017 | Asia | 2nd Place |
| Division 1 | 2015/2016 | Saudi Arabia | 2nd Place |
| Division 1 | — | Saudi Arabia | 2nd Place |
| Saudi League | — | Saudi Arabia | Winner |
| Saudi League | — | Saudi Arabia | 2nd Place |
| Super Cup | — | Saudi Arabia | Winner |
| Super Cup | — | Saudi Arabia | 2nd Place |
| King's Cup | — | Saudi Arabia | Winner |
| King's Cup | — | Saudi Arabia | 2nd Place |
| AFC Champions League Elite | — | Asia | Winner |
| AFC Champions League Elite | — | Asia | 2nd Place |
| Arab Club Champions Cup | — | World | 2nd Place |
Hassan Kadesh — História prestupov
Hassan Kadesh má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026