Menu
M. Niakhaté
Senegal

M. Niakhaté

Profil hráča

Vek
29
Výška
190 cm
Hmotnosť
82 kg
Narodený
1996-03-08 · Roubaix
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Aktuálna sezóna

M. Niakhaté má v tejto sezóne 53 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.

53

Zápasy

4607

Min

1

Góly

2

Asistencie

9

Strely

3

Strely na bránu

18

Kľúčové prihrávky

84%

Presnosť prihrávok %

49

Súboje

23

Bloky

45

Zachytenia

12

Dribling

242

Súboje (vyhrané)

59

Fauly

4

Žlté karty

1

Červené karty

7.1

Hodnotenie

Štatistiky podľa sezón

M. Niakhaté zaznamenal 14 gólov a 7 asistencií v 466 zápasoch počas 13 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Lyon, Senegal, Nottingham Forest. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.

TímSezónaSúťažZápasyGólyAsistencieMinHodnotenie
Lyon2025Friendlies Clubs1—090006.9
Senegal2025Africa Cup of Nations Qualification400360007.4
Senegal2025Friendlies200180006.6
Senegal2025Africa Cup of Nations600570007.2
Lyon2025UEFA Europa League910739116.8
Lyon2025Coupe de France200180007.3
Lyon2025Ligue 129022488307.3
Nottingham Forest2024Premier League———————
Lyon2024Ligue 133—02725206.9
Lyon2024Coupe de France1—090006.9
Lyon2024UEFA Europa League11—0752206.8
Lyon2024Emirates Cup11—0752206.8
Senegal2024Friendlies20—12400—
Nottingham Forest2023Premier League33101465516.7
Nottingham Forest U212023Premier League 2 Division One10—4600—
Nottingham Forest U212023EFL Trophy00—000—
Nottingham Forest U212023Premier League Cup00—000—
Nottingham Forest2023League Cup10—90006.9
Nottingham Forest2023FA Cup10—12000—
Nottingham Forest U212023Premier League International Cup00—000—
Nottingham Forest2023Friendlies Clubs00—000—
Senegal2023Africa Cup of Nations2——201007.0
Senegal2023World Cup - Qualification Africa50—45010—
Senegal2023Africa Cup of Nations Qualification20—90007.3
Senegal2023Friendlies30—27000—
Nottingham Forest2022Premier League15——1162106.6
Nottingham Forest2022League Cup00—000—
Nottingham Forest2022FA Cup00—000—
Senegal2022Friendlies00—000—
FSV Mainz 052021Bundesliga304—2567106.9
FSV Mainz 052021DFB Pokal30—248106.6
FSV Mainz 052021Friendlies Clubs11—4600—
France U212021UEFA U21 Championship00—000—
FSV Mainz 052020Bundesliga32312867906.8
FSV Mainz 052020DFB Pokal20—210006.5
FSV Mainz 052020Friendlies Clubs11—9010—
FSV Mainz 052019Bundesliga33122970706.7
FSV Mainz 052019DFB Pokal10—90006.7
FSV Mainz 052019Club Friendlies00—000—
France U212019UEFA U21 Championship30—27000—
FSV Mainz 052018Bundesliga33112790306.8
FSV Mainz 052018DFB Pokal10—3013.0
Metz2017Ligue 135013104806.8
Metz2017Coupe de la Ligue20—18000—
Metz2017Coupe de France10—9000—
Valenciennes2016Ligue 2351—2943807.0
Valenciennes2016Coupe de la Ligue10—9000—
Valenciennes2016Coupe de France10—9000—
France U232016Tournoi Maurice Revello40—33300—
Valenciennes2015Ligue 2280—200440—
Valenciennes II2015National 340—36010—
Valenciennes2015Coupe de la Ligue10—5800—
Valenciennes2015Coupe de France10—9000—
Valenciennes2014Ligue 290—56710—
Valenciennes II2014National 3160—144010—
Valenciennes2014Coupe de France10—3300—
Valenciennes II2013National 3130—117010—

API dáta: 17. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026