A. Buongiorno — Aktuálna sezóna
A. Buongiorno má v tejto sezóne 38 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
38
Štarty
2823
Min
0
Góly
1
Asistencie
10
Strely
5
Strely na bránu
4
Kľúčové prihrávky
90%
Presnosť prihrávok %
42
Súboje
16
Bloky
48
Zachytenia
4
Dribling
161
Súboje (vyhrané)
63
Fauly
3
Žlté karty
0
Červené karty
6.8
Hodnotenie
A. Buongiorno — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Napoli0Góly | 2025 | SúťažSuper Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min11 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Napoli0Góly | 2025 | SúťažUEFA Champions League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie0 | Min598 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Napoli0Góly | 2025 | SúťažSerie A | Štarty29 | Góly0 | Asistencie1 | Min2192 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Napoli0Góly | 2025 | SúťažCoppa Italia | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min22 | 0 | 0 | Hodnotenie7.5 |
Torino—Góly | 2024 | SúťažSerie A | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Napoli1Góly | 2024 | SúťažSerie A | Štarty26 | Góly1 | Asistencie0 | Min1926 | 2 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Italy0Góly | 2024 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie8.0 |
Napoli0Góly | 2024 | SúťažCoppa Italia | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Italy0Góly | 2024 | SúťažEuro Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Italy0Góly | 2024 | SúťažUEFA Nations League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie0 | Min382 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Italy0Góly | 2024 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min98 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Torino3Góly | 2023 | SúťažSerie A | Štarty29 | Góly3 | Asistencie0 | Min2530 | 7 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Torino0Góly | 2023 | SúťažCoppa Italia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Italy0Góly | 2023 | SúťažEuro Championship - Qualification | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Torino1Góly | 2022 | SúťažSerie A | Štarty34 | Góly1 | Asistencie2 | Min2723 | 8 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Torino0Góly | 2022 | SúťažCoppa Italia | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min390 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Torino0Góly | 2022 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Italy—Góly | 2022 | SúťažUEFA Nations League | Štarty2 | Góly— | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Torino0Góly | 2021 | SúťažSerie A | Štarty23 | Góly0 | Asistencie2 | Min1180 | 5 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Torino0Góly | 2021 | SúťažCoppa Italia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min190 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Torino0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Italy U210Góly | 2021 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min136 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Torino0Góly | 2020 | SúťažSerie A | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min856 | 4 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Torino0Góly | 2020 | SúťažCoppa Italia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie8.0 |
Trapani0Góly | 2019 | SúťažSerie B | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min1079 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Torino0Góly | 2019 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Torino0Góly | 2019 | SúťažCoppa Italia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Italy U200Góly | 2019 | SúťažWorld Cup - U20 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Carpi0Góly | 2018 | SúťažSerie B | Štarty18 | Góly0 | Asistencie— | Min1204 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Italy U190Góly | 2018 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min92 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Torino0Góly | 2017 | SúťažSerie A | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min8 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Torino0Góly | 2017 | SúťažCoppa Italia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Torino0Góly | 2016 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
A. Buongiorno zaznamenal 5 gólov a 5 asistencií v 224 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 8 klubov vrátane Napoli, Torino, Italy. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2016 ★ | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| Zápasy | 0 | 1 | 18 | 13 | 12 | 23 | 34 | 29 | 0 | 1 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 73% |
| Min | — | 8 | 1,204 | 1,079 | 856 | 1,180 | 2,723 | 2,530 | — | 11 |
| Žlté karty | — | — | 3 | 2 | 4 | 5 | 8 | 7 | — | — |
Napoli — Posledné zápasy
Napoli — Káder
A. Buongiorno — Trofeje
A. Buongiorno má 2 záznamy o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Serie A. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Serie A | 2024/2025 | Italy | Winner |
| Serie A | — | Italy | Winner |
A. Buongiorno — História prestupov
A. Buongiorno má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
A. Buongiorno — História zranení
A. Buongiorno má 5 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| Groin Injury | 2025-04-28 | 2025-05-22 | 24 |
| Groin Injury | 2025-04-09 | 2025-04-26 | 17 |
| Back Injury | 2024-12-16 | 2025-01-21 | 36 |
| Ankle Injury | 2024-08-17 | 2024-08-24 | 7 |
| Shoulder Injury | 2024-01-27 | 2024-03-01 | 34 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026
