Menu
N. Zaniolo
Taliansko

N. Zaniolo

Profil hráča

Vek
26
Výška
190 cm
Hmotnosť
79 kg
Narodený
1999-07-02 · Massa
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Aktuálna sezóna

N. Zaniolo má v tejto sezóne 39 štartov a 6 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.

39

Zápasy

2256

Min

6

Góly

8

Asistencie

49

Strely

23

Strely na bránu

47

Kľúčové prihrávky

79%

Presnosť prihrávok %

26

Súboje

1

Bloky

4

Zachytenia

99

Dribling

130

Súboje (vyhrané)

62

Fauly

8

Žlté karty

0

Červené karty

6.8

Hodnotenie

Štatistiky podľa sezón

N. Zaniolo zaznamenal 71 gólov a 31 asistencií v 352 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 12 klubov vrátane Galatasaray, Udinese, Aston Villa. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.

TímSezónaSúťažZápasyGólyAsistencieMinHodnotenie
Galatasaray2025Friendlies Clubs4—159006.7
Udinese2025Serie A29562011806.8
Galatasaray2025Süper Lig40157006.8
Udinese2025Coppa Italia210129007.0
Aston Villa2024Premier League———————
Fiorentina2024Coppa Italia0010006.7
Atalanta2024UEFA Super Cup00—000—
Fiorentina2024Serie A1422344406.7
Atalanta2024Serie A1422344406.7
Atalanta2024Coppa Italia1—138006.7
Atalanta2024Super Cup100—00—
Fiorentina2024UEFA Europa Conference League4—0126206.3
Atalanta2024UEFA Champions League710131106.8
Italy2024Friendlies1——76106.2
Italy2024UEFA Nations League000—00—
Galatasaray2023Süper Lig00—000—
Galatasaray2023Friendlies Clubs52—23920—
AS Roma2023Friendlies Clubs00—000—
Aston Villa2023Premier League252—846706.5
Aston Villa2023FA Cup3——31106.5
Aston Villa2023League Cup1——59006.3
Aston Villa2023UEFA Europa Conference League101—374406.6
Galatasaray2023UEFA Champions League100—00—
Italy2023Euro Championship - Qualification4——216206.9
AS Roma2022Friendlies Clubs105—59710—
Galatasaray2022Süper Lig105—350116.5
AS Roma2022Serie A131—897406.5
Galatasaray2022Türkiye Kupası101—00—
AS Roma2022Coppa Italia1——87106.2
AS Roma2022UEFA Europa League311211117.2
Italy2022UEFA Nations League2——116106.7
Italy2022Friendlies300—10—
Italy2022World Cup100—00—
AS Roma2021Friendlies Clubs82—39910—
Italy U212021UEFA U21 Championship10—6110—
AS Roma2021Serie A282219851226.7
AS Roma2021Coppa Italia2—1135107.0
AS Roma2021UEFA Europa Conference League1054601207.0
Italy U212021Euro U21 - Qualification100—10—
AS Roma2020Serie A00—000—
AS Roma2020UEFA Europa League00—000—
AS Roma2020Friendlies Clubs00—000—
Italy2020World Cup - Qualification Europe10—31006.3
Italy2020Friendlies00—000—
Italy2020UEFA Nations League2——61106.3
Italy2020Euro Championship521198007.3
AS Roma2019Coppa Italia00—000—
AS Roma2019Club Friendlies61—31610—
AS Roma2019Serie A26621503806.8
AS Roma2019UEFA Europa League722503107.1
Italy U212019Friendlies100—00—
Italy U212019Euro U21200—20—
AS Roma2018Serie A27421772806.5
AS Roma2018Coppa Italia2——104106.0
AS Roma2018UEFA Champions League72—385206.8
Italy U212018Friendlies200—00—
Italy U192018UEFA U19 Championship510—20—
Italy U192018Euro U19 - Qualification420—10—
Inter2017Serie A00—000—
Inter2017Coppa Italia00—000—
Inter2017Club Friendlies10—4400—
Italy U192017UEFA U19 Championship30—20720—
Internazionale U192017Primavera 112140—00—
Internazionale U192017UEFA Youth League501—00—
Italy U192017Euro U19 - Qualification300—20—
Virtus Entella2016Serie B700—30—

API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026