Kariérne štatistiky
M. Oğuz odpískal 21 zápasov, pričom udelil 0 žltých a 0 červených kariet (0.00 žltých na zápas). Domáce tímy vyhrávajú 33.3% zápasov pod vedením tohto rozhodcu.
21
Zápasy
0
0.00/zápas
Žlté karty
0
0.00/zápas
Červené karty
5
0.24/zápas
Pokutové kopy
56
2.67/zápas
Góly
7
33.3%
Výhry domácich
6
28.6%
Výhry hostí
8
38.1%
Remízy
Rozdelenie výsledkov
Rozdelenie výsledkov pri zápasoch M. Oğuz: 33.3% domácich výhier, 38.1% remíz, 28.6% výhier hostí. Vyšší podiel domácich výhier môže naznačovať tendenciu užitočnú pre stávkové predpovede.
Zápasy za rok
Vyťaženosť M. Oğuz za 4 roky (2018–2021). Sledovanie počtu zápasov za rok pomáha posúdiť skúsenosti a aktuálnu aktivitu rozhodcu.
Rozdelenie podľa úrovne líg
Štatistiky podľa ligy
M. Oğuz pôsobil v 4 súťažiach, najviac v 2. Lig (12 zápasov). Porovnajte priemery kariet a gólov naprieč ligami.
| Súťaž | Zápasy | Žlté | Červené | Ž/Z | Góly | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2. Lig· Turkey12Zápasy Ž/Z 0.0Góly 26 | 2. Lig· Turkey | 12 | 0.0 | 26 | 2.2 | 3 | 4 | 3 | 5 | ||
3. Lig - Group 2· Turkey5Zápasy Ž/Z 0.0Góly 15 | 3. Lig - Group 2· Turkey | 5 | 0.0 | 15 | 3.0 | 0 | 2 | 1 | 2 | ||
3. Lig - Group 1· Turkey2Zápasy Ž/Z 0.0Góly 5 | 3. Lig - Group 1· Turkey | 2 | 0.0 | 5 | 2.5 | 2 | 1 | 0 | 1 | ||
3. Lig - Group 3· Turkey2Zápasy Ž/Z 0.0Góly 10 | 3. Lig - Group 3· Turkey | 2 | 0.0 | 10 | 5.0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Posledné zápasy
Posledných 21 zápasov pod vedením M. Oğuz. Sledujte aktuálne karty, góly a výsledky, aby ste odhalili trendy v rozhodovaní tohto rozhodcu.
| Dátum | Súťaž | Domáci | Skóre | Hostia | Žlté | Červené | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2. 5. 20212. Lig | 2. 5. 2021 | 2. Lig | 0–0 | Turgutluspor | |||
8. 4. 20213. Lig - Group 3 | 8. 4. 2021 | 3. Lig - Group 3 | Şile Yıldızspor | 2–4 | |||
25. 3. 20213. Lig - Group 2 | 25. 3. 2021 | 3. Lig - Group 2 | 1–2 | ||||
21. 1. 20212. Lig | 21. 1. 2021 | 2. Lig | Sancaktepe Belediyespor | 0–0 | Niğde Anadolu | ||
24. 12. 20203. Lig - Group 2 | 24. 12. 2020 | 3. Lig - Group 2 | 2–2 | Yomraspor | |||
11. 11. 20202. Lig | 11. 11. 2020 | 2. Lig | 1–0 | ||||
29. 10. 20203. Lig - Group 2 | 29. 10. 2020 | 3. Lig - Group 2 | 1–1 | ||||
15. 3. 20203. Lig - Group 2 | 15. 3. 2020 | 3. Lig - Group 2 | 3–0 | 1877 Alemdağspor | |||
19. 2. 20203. Lig - Group 1 | 19. 2. 2020 | 3. Lig - Group 1 | Yomraspor | 1–1 | |||
26. 1. 20203. Lig - Group 2 | 26. 1. 2020 | 3. Lig - Group 2 | Kemerspor 2003 | 2–1 | |||
8. 12. 20193. Lig - Group 3 | 8. 12. 2019 | 3. Lig - Group 3 | Gölcükspor | 1–3 | 1954 Kelkit Belediyespor | ||
17. 11. 20193. Lig - Group 1 | 17. 11. 2019 | 3. Lig - Group 1 | 2–1 | Kızılcabölükspor | |||
7. 4. 20192. Lig | 7. 4. 2019 | 2. Lig | 4–0 | Darıca Gençlerbirliği | |||
24. 3. 20192. Lig | 24. 3. 2019 | 2. Lig | 2–0 | Niğde Anadolu | |||
10. 3. 20192. Lig | 10. 3. 2019 | 2. Lig | 2–2 | ||||
17. 2. 20192. Lig | 17. 2. 2019 | 2. Lig | Gümüşhanespor | 1–1 | Hacettepe | ||
20. 1. 20192. Lig | 20. 1. 2019 | 2. Lig | Sivas Belediyespor | 1–2 | |||
9. 12. 20182. Lig | 9. 12. 2018 | 2. Lig | 0–1 | ||||
17. 11. 20182. Lig | 17. 11. 2018 | 2. Lig | Manisaspor | 1–3 | |||
4. 11. 20182. Lig | 4. 11. 2018 | 2. Lig | 4–1 | ||||
27. 10. 20182. Lig | 27. 10. 2018 | 2. Lig | BAK | 0–0 | Tokatspor |