Menu

Pafos vs Aris

Stadio Stelios Kyriakides, Paphos29. septembra 2024 o 18:00
Domáci

Pafos

11
Hostia

Aris

Rozhodca: K. Fellas
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Pafos
Aris
Výkop
7′
Y. Gomis
19′Yannick Gomis
Ivan Šunjić22′
Pêpê RodriguesM. Name
29′
45+4′Alex Opoku Sarfo
Polčas
53′Leo Bengtsson
Moustapha Name60′
68′
L. BengtssonJ. Montnor
68′
M. MayambelaEdi Semedo
68′
Y. GomisZ. Sawo
João CorreiaDomingos Quina
76′
JairoAnderson Silva
76′
76′
K. StruskiV. Nikolić
81′Veljko Nikolić
82′
A. OpokuM. Matysik
90+3′Vaná
JajáLéo Natel
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
6Shots off Goal2
9Total Shots10
1Blocked Shots4
5Shots insidebox6
4Shots outsidebox4
13Fouls16
6Corner Kicks3
3Offsides1
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
377Total passes267
304Passes accurate203
81%Passes %76%
0.71expected_goals0.70
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pafos je 7.09, v porovnaní s 6.82 u Aris. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pafos je Pêpê Rodrigues (7.12), u Aris je to C. Goldson (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pafos prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Aris je to 3 gólov a 1 asistencií s lídrom C. Goldson (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pafos nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Aris má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pafos nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.12, oproti 4 u Aris s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pafos nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Aris s priemerom 6.54. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 58% u Pafos a 76% u Aris. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pafos nazbierali v tejto sezóne 0 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Aris. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pafos je 29.0 (najmladší: Pêpê Rodrigues (28), najstarší: D. Luckassen (30)), zatiaľ čo Aris má priemer 32.0 (najmladší: M. Mayambela (29), najstarší: Vaná Alves (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pafos majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 19 u Aris. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pafos4-3-1-24-1-3-2Aris
GKDEFMIDFWD
1Ivušić7Felipe23Luckass.5Goldar19Silva77Correia26Šunjić88Rodrigu.22Tanković10Jairo11Jajá1Alves6Boakye18Goldson20Yago3Caju23Struski24Opoku14Gomis7Bengtss.11Kvilita.21Mayambe.

Náhradníci

Tréner: Carcedo

Náhradníci

Tréner: A. Shpilevskiy

PafosSila pozíciíAris
7.09
Ø Hodnotenie
6.82
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (4 v 4)6.93
0G 0A1G 1A
7.12Záložník (4 v 4)6.90
0G 0A1G 0A
Útočník (2 v 2)6.54
0G 0A1G 0A
Pafos4-3-1-2
1BrankárI. Ivušić
7ObrancaBruno Felipe
23ObrancaD. Luckassen7.1
5ObrancaDavid Goldar
19ObrancaJ. Silva
77ZáložníkJoão Correia
26ZáložníkI. Šunjić
88ZáložníkPêpê Rodrigues7.1
22ZáložníkM. Tanković
10ÚtočníkJairo
11ÚtočníkJajá
Aris4-1-3-2
1BrankárVaná Alves7.0
6ObrancaE. Boakye
18ObrancaC. Goldson7.11G
20ObrancaS. Yago6.8
3ObrancaCaju6.81A
23ZáložníkK. Struski
24ZáložníkA. Opoku
14ZáložníkY. Gomis6.91G
7ZáložníkL. Bengtsson
11ÚtočníkG. Kvilitaia6.51G
21ÚtočníkM. Mayambela6.6

Prehľad zápasu

Pafos a Aris remizovali 1:1. Zápas sa hral v 1. Division 2024. Góly strelili: Y. Gomis 7′, David Goldar 11′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Pafos mal 58% držanie lopty, Aris mal 42%. Pafos mal 9 striel (2 na bránu), Aris mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Pafos 0.71 — Aris 0.70. Pafos urobil 4 striedaní, Aris urobil 5.

Rivalita od 2021

Pafos vs Aris vzájomné výsledky

19 stretnutí
Pafos
5
výhier
Remízy
11
Aris
3
výhier
Góly spolu
43 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
13/19 · 68%
Nad 2,5
7/19 · 37%

Aktuálna forma

Pafos

WLLDWD

Aris

LLWDLD

Predpoveď zápasu

Pafos

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Aris

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Pafos or draw

55%Forma45%
63%Útok37%
33%Obrana67%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026