Menu

Aris vs Akritas

Alphamega Stadium, Kolossi31. októbra 2025 o 18:00
Domáci

Aris

31
Hostia

Akritas

Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Aris
Akritas
Výkop
A. Kakoullis
5′
9′
J. Romo
Steeve Yago30′
Jaden Montnor37′
G. Kvilitaia

Penalty

42′
Polčas
50′Ioannis Chatzivasilis
A. KakoullisM. Mayambela
66′
V. NikolicV. Kovalenko
74′
D. GaustadR. Effaghe
74′
75′Izuchukwu Jude Anthony
77′
K. AntoniouT. Barry
77′
Y. CastroA. Athanasiou
81′
N. ZinonosC. Hadjipaschalis
R. Effaghe
83′
G. KvilitaiaA. Moucketou-Moussounda
86′
86′
A. FernandezD. Moreira
86′
G. ChatzivasilisA. Riera
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
6Shots off Goal0
19Total Shots2
5Blocked Shots1
13Shots insidebox2
6Shots outsidebox0
14Fouls14
8Corner Kicks2
1Offsides3
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
431Total passes283
367Passes accurate214
85%Passes %76%
3.14expected_goals0.37
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Aris je 6.83, v porovnaní s 6.65 u Akritas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Aris je J. Montnor (7.20), u Akritas je to S. Miller (6.89).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Aris prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 6 asistenciami, na čele s J. Montnor (2G). U Akritas je to 5 gólov a 0 asistencií s lídrom S. Miller (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Aris nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Akritas má 5 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Aris nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u Akritas s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Aris nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 0 u Akritas s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Aris a 80% u Akritas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Aris nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Akritas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Aris je 28.0 (najmladší: M. Sane (21), najstarší: W. Foderingham (34)), zatiaľ čo Akritas má priemer 28.3 (najmladší: N. Zinonos (21), najstarší: G. Chatzivasilis (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Aris majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 24 u Akritas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Aris4-4-25-4-1Akritas
GKDEFMIDFWD
25Foderin.19Sane6Goldson20Yago7Correia29Gaustad22Nikolic18Bourhane66Montnor11Kvilita.80Kakoull.1Perntre.29Zinonos4Miller16Anthony28Zabelin19Ioannou26Chatziv.5Antoniou9Romo14Fernand.17Castro

Náhradníci

Tréner: Artem Radkov

Náhradníci

Tréner: D. Laktionov

ArisSila pozíciíAkritas
6.83
Ø Hodnotenie
6.65
6.50Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 5)6.68
1G 4A3G 0A
6.87Záložník (4 v 5)6.55
3G 2A2G 0A
6.69Útočník (2 v 0)
2G 0A
Aris4-4-2
25BrankárW. Foderingham6.5
19ObrancaM. Sane6.82A
6ObrancaC. Goldson7.11G
20ObrancaS. Yago6.8
7ObrancaAnderson Correia7.02A
29ZáložníkD. Gaustad6.91G
22ZáložníkV. Nikolic6.6
18ZáložníkY. Bourhane6.8
66ZáložníkJ. Montnor7.22G2A
11ÚtočníkG. Kvilitaia6.51G
80ÚtočníkA. Kakoullis6.91G
Akritas5-4-1
1BrankárK. Perntreou6.7
29ObrancaN. Zinonos6.61G
4ObrancaS. Miller6.92G
16ObrancaI. Anthony6.8
28ObrancaP. Zabelin6.6
19ObrancaT. Ioannou6.5
26ZáložníkG. Chatzivasilis6.62G
5ZáložníkK. Antoniou6.5
9ZáložníkJ. Romo
14ZáložníkA. Fernandez
17ZáložníkY. Castro

Prehľad zápasu

Aris zdolal Akritas 3:1. Zápas sa hral v 1. Division 2025. Góly strelili: A. Kakoullis 5′, J. Romo 9′, G. Kvilitaia 42′ (pen.), R. Effaghe 83′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Aris mal 58% držanie lopty, Akritas mal 42%. Aris mal 19 striel (7 na bránu), Akritas mal 2 (1 na bránu). Očakávané góly: Aris 3.14 — Akritas 0.37. Aris urobil 4 striedaní, Akritas urobil 5.

Rivalita od 2018

Aris vs Akritas vzájomné výsledky

8 stretnutí
Aris
5
výhier
Remízy
2
Akritas
1
výhier
Góly spolu
24 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
5/8 · 63%
Nad 2,5
5/8 · 63%

Aktuálna forma

Aris

LLWDLD

Akritas

WWWLLL

Predpoveď zápasu

Aris

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Akritas

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Aris

67%Forma33%
71%Útok29%
69%Obrana31%
71%Vzájomné zápasy29%

Zranenia a stopky

Aris

  • OtáznyV. Nikolić

Akritas

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026