Menu

Ael vs Aris

Alphamega Stadium, Kolossi1. februára 2026 o 18:00
Domáci

AEL

21
Hostia

Aris

Rozhodca: C. Theouli

Udalosti zápasu

AEL
Aris
Výkop
Július Szőke8′
22′
R. Effaghe
26′Yacine Bourhane
Polčas
L. Singh
47′
Z. Sawo
53′
66′
Y. GomisA. Kokorin
66′
Gustavo PajeA. Kakoullis
J. SzokeN. Glavcic
72′
74′
R. McCauslandD. Lelle
74′
G. KaluluM. Sane
Leo NatelD. Paroutis
81′
89′
Y. BourhaneM. Theodosiou
Z. SawoB. Z. Jradi
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
1Shots off Goal10
6Total Shots14
2Blocked Shots1
4Shots insidebox8
2Shots outsidebox6
9Fouls15
4Corner Kicks5
0Offsides1
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
292Total passes343
221Passes accurate277
76%Passes %81%
0.93expected_goals1.82
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy AEL je 6.86, v porovnaní s 6.90 u Aris. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč AEL je L. Singh (7.32), u Aris je to R. Effaghe (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky AEL prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 9 asistenciami, na čele s L. Singh (5G). U Aris je to 7 gólov a 4 asistencií s lídrom R. Effaghe (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

AEL nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.65, zatiaľ čo Aris má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

AEL nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Aris s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

AEL nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.09, v porovnaní s 2 u Aris s priemerom 7.04. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u AEL a 81% u Aris. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu AEL nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Aris. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky AEL je 29.1 (najmladší: I. Milosavljevic (25), najstarší: G. Ochoa (40)), zatiaľ čo Aris má priemer 28.8 (najmladší: R. Effaghe (21), najstarší: Vana Alves (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu AEL majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Aris. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

AEL3-4-34-4-2Aris
GKDEFMIDFWD
13Ochoa97Keller15Stevano.24Imanish.35Conceic.6Zdravko.37Szoke19Milosav.23Natel27Sawo11Singh1Alves2Kalulu6Goldson20Yago7Correia30Paje18Bourhane76Charala.45McCausl.99Effaghe14Gomis

Náhradníci

Tréner: Hugo Martins

Náhradníci

Tréner: Liasos Louka

AELSila pozíciíAris
6.86
Ø Hodnotenie
6.90
6.71Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.65Obranca (2 v 4)6.87
0G 0A1G 2A
6.84Záložník (5 v 4)6.81
3G 4A0G 0A
7.09Útočník (3 v 2)7.04
10G 5A6G 2A
AEL3-4-3
13BrankárG. Ochoa6.7
15ObrancaD. Stevanovic6.7
24ObrancaE. Imanishimwe6.6
97ZáložníkS. Keller
35ZáložníkSergio Conceicao7.23G3A
6ZáložníkD. Zdravkovski6.8
37ZáložníkJ. Szoke6.8
19ZáložníkI. Milosavljevic6.61A
23ÚtočníkLeo Natel6.91G3A
27ÚtočníkZ. Sawo7.04G
11ÚtočníkL. Singh7.35G2A
Aris4-4-2
1BrankárVana Alves7.0
2ObrancaG. Kalulu6.6
6ObrancaC. Goldson7.11G
20ObrancaS. Yago6.8
7ObrancaAnderson Correia7.02A
30ZáložníkGustavo Paje
18ZáložníkY. Bourhane6.8
76ZáložníkC. Charalampous7.0
45ZáložníkR. McCausland6.6
99ÚtočníkR. Effaghe7.25G2A
14ÚtočníkY. Gomis6.91G

Prehľad zápasu

AEL zdolal Aris 2:1. Zápas sa hral v 1. Division 2025. Góly strelili: R. Effaghe 22′, L. Singh 47′, Z. Sawo 53′. Bolo udelených 3 žltých kariet. AEL mal 45% držanie lopty, Aris mal 55%. AEL mal 6 striel (3 na bránu), Aris mal 14 (2 na bránu). Očakávané góly: AEL 0.93 — Aris 1.82. AEL urobil 3 striedaní, Aris urobil 5.

Rivalita od 2020

AEL vs Aris vzájomné výsledky

12 stretnutí
AEL
2
výhier
Remízy
3
Aris
7
výhier
Góly spolu
27 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
2/12 · 17%
Nad 2,5
7/12 · 58%

Aktuálna forma

AEL

DLLWLW

Aris

LLWDLD

Predpoveď zápasu

AEL

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Aris

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Aris

43%Forma57%
31%Útok69%
58%Obrana42%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026