Menu

Yeni Corumspor vs Keciorengucu

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Corum Stadyumu, Corum31. januára 2026 o 14:00
Rozhodca: Omer Faruk Gultekin

Udalosti zápasu

Yeni Çorumspor
Keçiörengücü
Výkop
Penalty cancelled38′
VAR
38′Emre Satılmış
Polčas
O. GurbulakF. Yazgan
61′
S. GurlerB. Samudio
61′
64′Francis Ezeh
Ferhat Yazgan67′
A. IldizD. Aleksic
70′
Y. ErdoganB. Coban
70′
72′İbrahim Akdağ
78′Mame Biram Diouf
Braian Samudio79′
81′
H. BilgicS. Lus
81′
I. KaraogulE. Develi
M. Thiam

Penalty

87′
PedrinhoA. Akkaynak
90+2′
90+3′
I. AkdagH. Ayan
90+3′
O. RoshiO. Diaby
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
3Shots off Goal3
9Total Shots7
2Blocked Shots1
4Shots insidebox3
5Shots outsidebox4
7Fouls13
4Corner Kicks1
1Offsides1
64%Ball Possession36%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
470Total passes261
406Passes accurate194
86%Passes %74%
1.50expected_goals0.78
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Yeni Çorumspor je 6.96, v porovnaní s 6.97 u Keçiörengücü. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Yeni Çorumspor je J. Attamah (7.08), u Keçiörengücü je to I. Akdag (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Yeni Çorumspor prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 15 asistenciami, na čele s O. Gurbulak (5G). U Keçiörengücü je to 56 gólov a 38 asistencií s lídrom M. Diouf (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Yeni Çorumspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Keçiörengücü má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Yeni Çorumspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u Keçiörengücü s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Yeni Çorumspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Keçiörengücü s priemerom 7.06. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u Yeni Çorumspor a 77% u Keçiörengücü. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Yeni Çorumspor nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 49 u Keçiörengücü. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Yeni Çorumspor je 32.8 (najmladší: J. Attamah (31), najstarší: E. Kas (34)), zatiaľ čo Keçiörengücü má priemer 31.1 (najmladší: O. Caliskan (23), najstarší: M. Diouf (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Yeni Çorumspor majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 30 u Keçiörengücü. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Yeni Çorumspor4-1-4-14-2-3-1Keçiörengücü
GKDEFMIDFWD
13Sehic23Ergun5Osmanog.3Attamah39Kas14Pedrinho7Gurler20Gurbulak66Ildiz10Erdogan17Thiam18Satilmis17Bilgic5Caliskan15Nascime.11Dere36Karaogul14Akdag7Roshi78Fernand.21Ezeh55Diouf

Náhradníci

Tréner: Cagdas Cavus

Náhradníci

Tréner: Sedat Agcay

Yeni ÇorumsporSila pozíciíKeçiörengücü
6.96
Ø Hodnotenie
6.97
Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 4)6.86
0G 2A7G 7A
6.99Záložník (5 v 5)7.07
10G 13A32G 28A
Útočník (1 v 1)7.06
0G 0A17G 3A
Yeni Çorumspor4-1-4-1
13BrankárI. Sehic
23ObrancaU. Ergun6.91A
5ObrancaS. Osmanoglu
3ObrancaJ. Attamah7.11A
39ObrancaE. Kas6.8
14ZáložníkPedrinho7.01G3A
7ZáložníkS. Gurler
20ZáložníkO. Gurbulak6.95G2A
66ZáložníkA. Ildiz
10ZáložníkY. Erdogan7.04G8A
17ÚtočníkM. Thiam
Keçiörengücü4-2-3-1
18BrankárE. Satilmis6.8
17ObrancaH. Bilgic6.82A
5ObrancaO. Caliskan6.84G2A
15ObrancaWellington Nascimento7.03G
11ObrancaA. Dere6.83A
36ZáložníkI. Karaogul7.13G1A
14ZáložníkI. Akdag7.21G8A
7ZáložníkO. Roshi6.97G7A
78ZáložníkJ. Fernandes7.09G5A
21ZáložníkF. Ezeh7.112G7A
55ÚtočníkM. Diouf7.117G3A

Prehľad zápasu

Yeni Çorumspor zdolal Keçiörengücü 1:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: M. Thiam 87′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. Yeni Çorumspor mal 64% držanie lopty, Keçiörengücü mal 36%. Yeni Çorumspor mal 9 striel (4 na bránu), Keçiörengücü mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Yeni Çorumspor 1.50 — Keçiörengücü 0.78. Yeni Çorumspor urobil 5 striedaní, Keçiörengücü urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Sinan Osmanoğlu 38′).

Rivalita od 2025

Yeni Çorumspor vs Keçiörengücü vzájomné výsledky

1 stretnutí
Yeni Çorumspor
1
výhier
Remízy
0
Keçiörengücü
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Yeni Çorumspor

WWLLWW

Keçiörengücü

WWLDWW

Predpoveď zápasu

Yeni Çorumspor

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Keçiörengücü

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Çorum FK or draw

45%Forma55%
32%Útok68%
60%Obrana40%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 9. 5. 2026