Menu

Yeni Corumspor vs Umraniyespor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Corum Stadyumu, Corum22. februára 2026 o 14:00
Rozhodca: Burak Demirkiran
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Yeni Çorumspor
Ümraniyespor
Výkop
E. Kas22′
A. Sengul36′
Polčas
M. Thiam

Penalty

52′
53′
T. KosokoB. Celik
53′
J. BardhiA. Djokanovic
53′
E. KaplanA. T. Bulbul
O. GurbulakA. Ildiz
65′
E. KasC. Sertel
65′
B. CobanB. Samudio
75′
75′
BennyB. Ekincier
S. GurlerY. Erdogan
76′
Fredy

asistencia: M. Thiam

79′
FredyD. Aleksic
85′
90+3′
C. SoukouY. D. Sas
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
5Shots off Goal2
11Total Shots3
3Blocked Shots0
8Shots insidebox2
3Shots outsidebox1
18Fouls6
4Corner Kicks3
1Offsides1
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
518Total passes386
460Passes accurate318
89%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Yeni Çorumspor je 6.94, v porovnaní s 6.83 u Ümraniyespor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Yeni Çorumspor je Fredy (7.11), u Ümraniyespor je to T. Glumac (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Yeni Çorumspor prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 16 asistenciami, na čele s M. Thiam (9G). U Ümraniyespor je to 21 gólov a 22 asistencií s lídrom J. Bardhi (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Yeni Çorumspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Ümraniyespor má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Yeni Çorumspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 3 u Ümraniyespor s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Yeni Çorumspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 3 u Ümraniyespor s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Yeni Çorumspor a 79% u Ümraniyespor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Yeni Çorumspor nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 46 u Ümraniyespor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Yeni Çorumspor je 33.5 (najmladší: A. Sengul (27), najstarší: I. Sehic (37)), zatiaľ čo Ümraniyespor má priemer 28.5 (najmladší: T. Kosoko (20), najstarší: T. Glumac (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Yeni Çorumspor majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 29 u Ümraniyespor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Yeni Çorumspor4-1-4-14-3-3Ümraniyespor
GKDEFMIDFWD
13Sehic23Ergun5Osmanog.15Sengul39Kas14Pedrinho7Gurler16Fredy20Gurbulak77Coban17Thiam35Topalog.70Yildirim53Oksuz44Glumac75Kaplan20Babacan8Goksu10Bardhi77Benny12Kosoko27Soukou

Náhradníci

Tréner: Cagdas Cavus

Náhradníci

Tréner: Tayfun Albayrak

Yeni ÇorumsporSila pozíciíÜmraniyespor
6.94
Ø Hodnotenie
6.83
6.82Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 4)6.79
1G 2A4G 2A
7.01Záložník (5 v 3)6.83
16G 12A7G 9A
6.67Útočník (1 v 3)6.84
9G 2A10G 11A
Yeni Çorumspor4-1-4-1
13BrankárI. Sehic6.8
23ObrancaU. Ergun6.82A
5ObrancaS. Osmanoglu7.11G
15ObrancaA. Sengul7.1
39ObrancaE. Kas6.8
14ZáložníkPedrinho7.01G3A
7ZáložníkS. Gurler7.06G3A
16ZáložníkFredy7.14G3A
20ZáložníkO. Gurbulak6.95G3A
77ZáložníkB. Coban
17ÚtočníkM. Thiam6.79G2A
Ümraniyespor4-3-3
35BrankárC. Topaloglu7.0
70ObrancaO. Yildirim6.61G1A
53ObrancaB. Oksuz6.7
44ObrancaT. Glumac7.01G1A
75ObrancaE. Kaplan6.82G
20ZáložníkA. Babacan6.81G4A
8ZáložníkS. Goksu6.82A
10ZáložníkJ. Bardhi6.96G3A
77ÚtočníkBenny7.06G7A
12ÚtočníkT. Kosoko6.81G2A
27ÚtočníkC. Soukou6.73G2A

Prehľad zápasu

Yeni Çorumspor zdolal Ümraniyespor 2:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: M. Thiam 52′ (pen.), Fredy 79′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Yeni Çorumspor mal 58% držanie lopty, Ümraniyespor mal 42%. Yeni Çorumspor mal 11 striel (3 na bránu), Ümraniyespor mal 3 (1 na bránu). Yeni Çorumspor urobil 5 striedaní, Ümraniyespor urobil 5.

Rivalita od 2023

Yeni Çorumspor vs Ümraniyespor vzájomné výsledky

5 stretnutí
Yeni Çorumspor
2
výhier
Remízy
1
Ümraniyespor
2
výhier
Góly spolu
13 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

Yeni Çorumspor

DWWDDL

Ümraniyespor

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Yeni Çorumspor

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Ümraniyespor

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Çorum FK or draw

53%Forma47%
56%Útok44%
31%Obrana69%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026