Menu

Boluspor vs Band Rmaspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Bolu Atatürk Stadyumu, Bolu21. marca 2026 o 11:30
Domáci

Boluspor

00
Rozhodca: Direnc Tonusluoglu
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Boluspor
Bandırmaspor
Výkop
26′
Douglas TanqueTosin Kehinde
Işık Kaan Arslan30′
43′Amadou Badji
Polčas
65′
Mamadou FallMuhammed Gümüşkaya
66′
João AmaralEmirhan Acar
85′
Amadou BadjiMücahit Albayrak
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
10Shots off Goal1
17Total Shots7
4Blocked Shots3
8Shots insidebox3
9Shots outsidebox4
9Fouls11
8Corner Kicks7
1Offsides2
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
429Total passes310
353Passes accurate246
82%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Boluspor je 6.87, v porovnaní s 6.93 u Bandırmaspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Boluspor je Doğan Can Davas (7.25), u Bandırmaspor je to Remi Mulumba (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Boluspor prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 27 asistenciami, na čele s Doğan Can Davas (14G). U Bandırmaspor je to 29 gólov a 12 asistencií s lídrom Douglas Tanque (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Boluspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Bandırmaspor má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Boluspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u Bandırmaspor s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Boluspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 1 u Bandırmaspor s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Boluspor a 76% u Bandırmaspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Boluspor nazbierali v tejto sezóne 56 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Bandırmaspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Boluspor je 27.1 (najmladší: Arda Usluoğlu (19), najstarší: Lucas Lima (34)), zatiaľ čo Bandırmaspor má priemer 29.4 (najmladší: Amadou Badji (19), najstarší: Oğuz Ceylan (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Boluspor majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 22 u Bandırmaspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Boluspor4-1-4-14-2-3-1Bandırmaspor
GKDEFMIDFWD
91Dirdiro.2Artan24Arslan28Kouagba3Lima8Lico7Alıcı80Balbúrd.17Davas61Akanbi9Usluoğlu1Özçimen2Ceylan27Alıcı33Nukan34Aydin92Mulumba20Parmak7Fall24Amaral29Badji99Tanque

Náhradníci

Tréner: Ertugrul Arslan

Náhradníci

Tréner: Mustafa Gursel

BolusporSila pozíciíBandırmaspor
6.87
Ø Hodnotenie
6.93
6.73Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.94
4G 7A7G 4A
6.89Záložník (5 v 5)6.88
26G 19A10G 7A
6.78Útočník (1 v 1)6.97
5G 1A12G 1A
Boluspor4-1-4-1
91BrankárTurker Dirdiroglu6.7
2ObrancaÖmürcan Artan6.81G1A
24ObrancaIşık Kaan Arslan6.9
28ObrancaLoic Kouagba6.81G
3ObrancaLucas Lima7.12G6A
8ZáložníkDean Lico7.03G1A
7ZáložníkBarış Alıcı6.94G2A
80ZáložníkMário Balbúrdia6.82G4A
17ZáložníkDoğan Can Davas7.314G8A
61ZáložníkRasheed Ibrahim Akanbi6.53G4A
9ÚtočníkArda Usluoğlu6.85G1A
Bandırmaspor4-2-3-1
1BrankárArda Özçimen7.1
2ObrancaOğuz Ceylan6.6
27ObrancaKerim Alıcı7.12G2A
33ObrancaAtınç Nukan7.13G1A
34ObrancaEnes Aydin7.02G1A
92ZáložníkRemi Mulumba7.11G2A
20ZáložníkAbdulkadir Parmak6.91G
7ZáložníkMamadou Fall6.81G3A
24ZáložníkJoão Amaral6.85G1A
29ZáložníkAmadou Badji6.82G1A
99ÚtočníkDouglas Tanque7.012G1A

Prehľad zápasu

Boluspor a Bandırmaspor remizovali 0:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Bolo udelených 2 žltých kariet. Boluspor mal 59% držanie lopty, Bandırmaspor mal 41%. Boluspor mal 17 striel (3 na bránu), Bandırmaspor mal 7 (3 na bránu). Boluspor urobil 0 striedaní, Bandırmaspor urobil 4.

Rivalita od 2016

Boluspor vs Bandırmaspor vzájomné výsledky

15 stretnutí
Boluspor
3
výhier
Remízy
4
Bandırmaspor
8
výhier
Góly spolu
34 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
6/15 · 40%
Nad 2,5
7/15 · 47%

Aktuálna forma

Boluspor

WLWLLL

Bandırmaspor

WDWDDW

Predpoveď zápasu

Boluspor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Bandırmaspor

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Bandırmaspor

21%Forma79%
27%Útok73%
22%Obrana78%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026