Menu

Igd R Fk vs Corum Fk

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Iğdır Şehir Stadyumu, Iğdır22. marca 2026 o 14:00
Domáci

Iğdır FK

02
Hostia

Çorum FK

Rozhodca: Gurcan Hasova

Udalosti zápasu

Iğdır FK
Çorum FK
Výkop
14′
B. Samudio

Missed Penalty · asistencia: B. Samudio

Polčas
A. YasarA. K. Guneren
56′
60′
S. Gurler

asistencia: B. Coban

G. KayaD. Erdogan
68′
TsunamiF. Loshaj
68′
71′
K. KalafatJ. Attamah
71′
S. GurlerY. Erdogan
75′
A. IldizF. Yazgan
84′
B. Coban

asistencia: Y. Erdogan

85′S. Osmanoglu
L. BacunaS. Asan
86′
87′
B. CobanD. Aleksic
87′
E. KasC. Sertel
H. Karaman90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
0Shots off Goal7
3Total Shots15
1Blocked Shots2
3Shots insidebox11
0Shots outsidebox4
9Fouls16
5Corner Kicks5
3Offsides1
45%Ball Possession55%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
335Total passes416
237Passes accurate333
71%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Iğdır FK je 6.78, v porovnaní s 6.92 u Çorum FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Iğdır FK je Robin Yalçın (7.16), u Çorum FK je to Fredy (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Iğdır FK prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Bengali-Fodé Koita (7G). U Çorum FK je to 27 gólov a 16 asistencií s lídrom Braian Samudio (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Iğdır FK nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Çorum FK má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Iğdır FK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 5 u Çorum FK s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Iğdır FK nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 1 u Çorum FK s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Iğdır FK a 84% u Çorum FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Iğdır FK nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Çorum FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Iğdır FK je 32.4 (najmladší: Atakan Çankaya (27), najstarší: Sinan Bolat (37)), zatiaľ čo Çorum FK má priemer 31.8 (najmladší: Kerem Kalafat (24), najstarší: Ibrahim Šehić (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Iğdır FK majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 22 u Çorum FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Iğdır FK4-2-3-14-1-4-1Çorum FK
GKDEFMIDFWD
26Bolat35Çankaya2Yalçın3Tsunami66Yaşar58Kaya8Bacuna77Vural20Mendes17Engin55Koita13Šehić22Kalafat5Osmanoğ.15Sengul39Kaş14Pedrinho7Gürler16Fredy66Ildız77Çoban18Samudio

Náhradníci

Tréner: Kenan Kocak

Náhradníci

Tréner: Cagdas Cavus

Iğdır FKSila pozíciíÇorum FK
6.78
Ø Hodnotenie
6.92
6.71Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)6.88
4G 1A1G 0A
6.70Záložník (5 v 5)6.96
13G 17A17G 11A
6.79Útočník (1 v 1)6.93
7G 0A9G 5A
Iğdır FK4-2-3-1
26BrankárSinan Bolat6.7
35ObrancaAtakan Çankaya6.72G1A
2ObrancaRobin Yalçın7.2
3ObrancaWenderson Tsunami6.92G
66ObrancaAli Yaşar6.7
58ZáložníkGökcan Kaya6.82G6A
8ZáložníkLeandro Bacuna6.83G2A
77ZáložníkGüray Vural6.51G7A
20ZáložníkRyan Mendes6.75G2A
17ZáložníkAhmet Engin6.62G
55ÚtočníkBengali-Fodé Koita6.87G
Çorum FK4-1-4-1
13BrankárIbrahim Šehić6.8
22ObrancaKerem Kalafat6.6
5ObrancaSinan Osmanoğlu7.11G
15ObrancaArda Hilmi Sengul7.1
39ObrancaErkan Kaş6.8
14ZáložníkPedrinho7.01G3A
7ZáložníkSerdar Gürler7.06G3A
16ZáložníkFredy7.14G3A
66ZáložníkAhmed Ildız6.71A
77ZáložníkBurak Çoban7.06G1A
18ÚtočníkBraian Samudio6.99G5A

Prehľad zápasu

Çorum FK zdolal Iğdır FK 2:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: B. Samudio 14′, S. Gurler 60′, B. Coban 84′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Iğdır FK mal 45% držanie lopty, Çorum FK mal 55%. Iğdır FK mal 3 striel (2 na bránu), Çorum FK mal 15 (6 na bránu). Iğdır FK urobil 4 striedaní, Çorum FK urobil 5.

Rivalita od 2024

Iğdır FK vs Çorum FK vzájomné výsledky

3 stretnutí
Iğdır FK
1
výhier
Remízy
1
Çorum FK
1
výhier
Góly spolu
5 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Iğdır FK

DLDWLL

Çorum FK

DWWDDL

Predpoveď zápasu

Iğdır FK

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Çorum FK

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Çorum FK

21%Forma79%
29%Útok71%
25%Obrana75%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026