Menu

Serik Spor vs Sakaryaspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Ismail Ogan Stadium21. marca 2026 o 11:30
Domáci

Serik Spor

20
Rozhodca: Mehmet Turkmen

Udalosti zápasu

Serik Spor
Sakaryaspor
Výkop
Bilal Ceylan37′
Polčas
Ilya SadygovJetmir Topalli
46′
46′
Serkan YavuzSerkan Emrecan Terzi
58′
Melih BostanOwusu Kwabena
58′
Sergio PeñaIsmaila Soro
59′Owusu Kwabena
Bilal CeylanSertan Tashkyn
70′
78′Ismaila Soro
81′
Kerem ŞenŁukasz Zwoliński
Penalty confirmed86′
VAR
87′
Emre DemirHaydar Karataş
Jetmir Topalli

Penalty

88′
Sami Gokhan Altiparmak

asistencia: Seref Özcan

90+9′
Christian NwachukwuSeref Özcan
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
5Shots off Goal2
12Total Shots5
2Blocked Shots2
7Shots insidebox3
5Shots outsidebox2
14Fouls13
5Corner Kicks4
6Offsides2
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
356Total passes319
272Passes accurate232
76%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Serik Spor je 6.72, v porovnaní s 6.78 u Sakaryaspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Serik Spor je Alan Montes (7.11), u Sakaryaspor je to Jakub Szumski (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Serik Spor prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 14 asistenciami, na čele s Sami Gokhan Altiparmak (6G). U Sakaryaspor je to 13 gólov a 10 asistencií s lídrom Melih Bostan (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Serik Spor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Sakaryaspor má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Serik Spor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 4 u Sakaryaspor s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Serik Spor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.37, v porovnaní s 2 u Sakaryaspor s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Serik Spor a 79% u Sakaryaspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Serik Spor nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Sakaryaspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Serik Spor je 25.8 (najmladší: Christian Nwachukwu (20), najstarší: Caner Cavlan (33)), zatiaľ čo Sakaryaspor má priemer 25.5 (najmladší: Mohamed Fofana (20), najstarší: Jakub Szumski (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Serik Spor majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 20 u Sakaryaspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Serik Spor4-2-3-14-1-3-2Sakaryaspor
GKDEFMIDFWD
21Sapan22Ceylan4Martynov28Montes44Cavlan77Nalepa58Asan79Altipar.20Dilli40Nwachuk.9Sadygov29Szumski21Yavuz86Bekaroğ.4Cakir22Okumuş85Fofana14Demir16Şen91Bostan99Yıldırım10Peña

Náhradníci

Tréner: Gokhan Geylani

Náhradníci

Tréner: Mustafa Dalci

Serik SporSila pozíciíSakaryaspor
6.72
Ø Hodnotenie
6.78
6.71Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 4)6.73
4G 4A2G 6A
6.73Záložník (5 v 4)6.73
9G 9A8G 2A
6.37Útočník (1 v 2)6.83
1G 1A3G 2A
Serik Spor4-2-3-1
21BrankárVeysel Sapan6.7
22ObrancaBilal Ceylan6.61G1A
4ObrancaAleksandr Martynov6.61G3A
28ObrancaAlan Montes7.12G
44ObrancaCaner Cavlan6.9
77ZáložníkMichał Nalepa6.91G3A
58ZáložníkBurak Asan6.6
79ZáložníkSami Gokhan Altiparmak6.76G1A
20ZáložníkSelim Dilli6.81G4A
40ZáložníkChristian Nwachukwu6.61G1A
9ÚtočníkIlya Sadygov6.41G1A
Sakaryaspor4-1-3-2
29BrankárJakub Szumski7.1
21ObrancaSerkan Yavuz6.71G4A
86ObrancaBurak Bekaroğlu6.71G
4ObrancaBatuhan Cakir6.6
22ObrancaAlaaddin Okumuş6.92A
85ZáložníkMohamed Fofana6.81G
14ZáložníkEmre Demir6.73G1A
16ZáložníkKerem Şen6.61A
91ZáložníkMelih Bostan6.84G
99ÚtočníkPoyraz Efe Yıldırım6.63G1A
10ÚtočníkSergio Peña7.11A

Prehľad zápasu

Serik Spor zdolal Sakaryaspor 2:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: Jetmir Topalli 88′ (pen.), Sami Gokhan Altiparmak 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Serik Spor mal 53% držanie lopty, Sakaryaspor mal 47%. Serik Spor mal 12 striel (5 na bránu), Sakaryaspor mal 5 (1 na bránu). Serik Spor urobil 3 striedaní, Sakaryaspor urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Sami Gokhan Altiparmak 86′).

Rivalita od 2025

Serik Spor vs Sakaryaspor vzájomné výsledky

1 stretnutí
Serik Spor
1
výhier
Remízy
0
Sakaryaspor
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Serik Spor

LWLDLL

Sakaryaspor

LLDLLD

Predpoveď zápasu

Serik Spor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Sakaryaspor

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Sakaryaspor

27%Forma73%
47%Útok53%
35%Obrana65%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 9. 5. 2026