Menu

Van Spor Kulubu vs Sar Yer

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Ataturk City Stadium, Van22. marca 2026 o 11:00
00
Hostia

Sarıyer

Rozhodca: Fatih Tokail

Udalosti zápasu

Van Spor Kulübü
Sarıyer
Výkop
E. Dikmen17′
17′H. E. Yesilyurt
Goal Disallowed - offside41′
VAR
Polčas
M. OzcanA. Traore
46′
46′
H. E. YesilyurtH. Traore
S. HostikkaB. C. Kara
64′
A. Traore72′
K. MamahE. Bars
80′
82′C. Osmanpasa
83′M. Bayram
86′M. Mert
90+3′
B. KorF. Ozer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
6Shots off Goal8
12Total Shots9
2Blocked Shots0
4Shots insidebox4
8Shots outsidebox5
12Fouls19
6Corner Kicks5
1Offsides1
61%Ball Possession39%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
400Total passes247
309Passes accurate168
77%Passes %68%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Van Spor Kulübü je 6.88, v porovnaní s 6.84 u Sarıyer. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Van Spor Kulübü je Çağlar Şahin Akbaba (7.13), u Sarıyer je to André Poko (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Van Spor Kulübü prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 13 asistenciami, na čele s Iván Cédric (12G). U Sarıyer je to 24 gólov a 18 asistencií s lídrom Malaly Dembélé (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Van Spor Kulübü nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Sarıyer má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Van Spor Kulübü nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u Sarıyer s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Van Spor Kulübü nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 1 u Sarıyer s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Van Spor Kulübü a 80% u Sarıyer. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Van Spor Kulübü nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Sarıyer. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Van Spor Kulübü je 26.4 (najmladší: Naby Oulare (23), najstarší: Jefferson Junior (31)), zatiaľ čo Sarıyer má priemer 27.8 (najmladší: Mert Furkan Bayram (21), najstarší: Caner Osmanpaşa (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Van Spor Kulübü majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 23 u Sarıyer. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Van Spor Kulübü4-2-3-14-1-4-1Sarıyer
GKDEFMIDFWD
25Akbaba13Oulare53Çavuşoğ.4Dikmen22Destici41Özcan10Junior17Çağlayan20Mamah7Hostikka19Cédric23Bayram77Karayel14Mert20Osmanpa.5Korkmaz.28Yesilyu.70Camara53Poko88Silva9Dembélé91Kör

Náhradníci

Tréner: Osman Korkmaz

Náhradníci

Tréner: Servet Cetin

Van Spor KulübüSila pozíciíSarıyer
6.88
Ø Hodnotenie
6.84
7.13Brankár (1 v 1)6.75
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.86
2G 3A3G 2A
6.89Záložník (5 v 5)6.88
6G 5A19G 13A
6.90Útočník (1 v 1)6.60
12G 5A2G 3A
Van Spor Kulübü4-2-3-1
25BrankárÇağlar Şahin Akbaba7.1
13ObrancaNaby Oulare6.7
53ObrancaEnsar Çavuşoğlu6.82G
4ObrancaErdi Dikmen6.91A
22ObrancaSabahattin Destici6.82A
41ZáložníkMehmet Özcan6.81G1A
10ZáložníkJefferson Junior7.05G4A
17ZáložníkOğulcan Çağlayan
20ZáložníkKenneth Mamah
7ZáložníkSanteri Hostikka
19ÚtočníkIván Cédric6.912G5A
Sarıyer4-1-4-1
23BrankárMert Furkan Bayram6.8
77ObrancaCebrail Karayel6.91G
14ObrancaMetehan Mert6.92G
20ObrancaCaner Osmanpaşa6.9
5ObrancaEşref Korkmazoğlu6.72A
28ZáložníkHasan Yesilyurt6.82A
70ZáložníkMoustapha Camara6.85G6A
53ZáložníkAndré Poko7.24G1A
88ZáložníkMarcos Silva6.73G2A
9ZáložníkMalaly Dembélé6.87G2A
91ÚtočníkBatuhan Kör6.62G3A

Prehľad zápasu

Van Spor Kulübü a Sarıyer remizovali 0:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Bolo udelených 7 žltých kariet. Van Spor Kulübü mal 61% držanie lopty, Sarıyer mal 39%. Van Spor Kulübü mal 12 striel (4 na bránu), Sarıyer mal 9 (1 na bránu). Van Spor Kulübü urobil 3 striedaní, Sarıyer urobil 2. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside (O. Caglayan 41′).

Rivalita od 2021

Van Spor Kulübü vs Sarıyer vzájomné výsledky

5 stretnutí
Van Spor Kulübü
2
výhier
Remízy
2
Sarıyer
1
výhier
Góly spolu
13 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
4/5 · 80%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

Van Spor Kulübü

DLLWDW

Sarıyer

WWLWDW

Predpoveď zápasu

Van Spor Kulübü

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Sarıyer

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Vanspor FK or draw

36%Forma64%
25%Útok75%
46%Obrana54%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026