Menu

Sar Yer vs Serik Spor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Yusuf Ziya Onis, Istanbul4. apríla 2026 o 12:30
Domáci

Sarıyer

30
Rozhodca: Adnan Deniz Kayatepe

Udalosti zápasu

Sarıyer
Serik Spor
Výkop
P. M. Dembele

asistencia: M. Camara

9′
A. Poko

asistencia: P. M. Dembele

12′
E. Eze
20′
40′
B. AsanM. Nalepa
Polčas
46′
V. SapanB. Karakaya
50′Caner Cavlan
M. SilvaA. Kara
70′
P. M. DembeleB. Kor
70′
E. EzeE. Kulasin
70′
74′
I. SadygovS. Ozcan
74′
J. TopalliR. Adeola
74′
C. NwachukwuA. Koc
E. KorkmazogluO. Bayram
78′
M. MertF. Ozer
83′
90+3′Anıl Koç
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
5Shots off Goal5
10Total Shots11
1Blocked Shots3
7Shots insidebox5
3Shots outsidebox6
11Fouls12
2Corner Kicks5
1Offsides2
37%Ball Possession63%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
323Total passes548
255Passes accurate463
79%Passes %84%
1.74expected_goals0.43
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sarıyer je 6.84, v porovnaní s 6.69 u Serik Spor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sarıyer je A. Poko (7.21), u Serik Spor je to A. Montes (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sarıyer prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 16 asistenciami, na čele s P. M. Dembele (7G). U Serik Spor je to 17 gólov a 10 asistencií s lídrom G. Altiparmak (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sarıyer nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Serik Spor má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sarıyer nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 6 u Serik Spor s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sarıyer nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 1 u Serik Spor s priemerom 6.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Sarıyer a 76% u Serik Spor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sarıyer nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Serik Spor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sarıyer je 28.6 (najmladší: M. Bayram (21), najstarší: C. Osmanpasa (38)), zatiaľ čo Serik Spor má priemer 25.8 (najmladší: C. Nwachukwu (20), najstarší: C. Cavlan (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sarıyer majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 21 u Serik Spor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sarıyer4-1-4-14-2-3-1Serik Spor
GKDEFMIDFWD
23Bayram77Karayel14Mert20Osmanpa.5Korkmaz.6Traore70Camara53Poko88Silva9Dembele90Eze21Sapan2Tashkyn4Martynov28Montes44Cavlan58Asan20Dilli79Altipar.98Topalli40Nwachuk.9Sadygov

Náhradníci

Tréner: Servet Cetin

Náhradníci

Tréner: Branimir Petrovic

SarıyerSila pozíciíSerik Spor
6.84
Ø Hodnotenie
6.69
6.75Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.75
3G 2A3G 3A
6.87Záložník (5 v 6)6.71
19G 14A13G 6A
6.66Útočník (1 v 1)6.37
5G 0A1G 1A
Sarıyer4-1-4-1
23BrankárM. Bayram6.8
77ObrancaC. Karayel6.91G
14ObrancaM. Mert6.92G
20ObrancaC. Osmanpasa6.9
5ObrancaE. Korkmazoglu6.72A
6ZáložníkH. Traore6.83A
70ZáložníkM. Camara6.85G6A
53ZáložníkA. Poko7.24G1A
88ZáložníkM. Silva6.73G2A
9ZáložníkP. M. Dembele6.87G2A
90ÚtočníkE. Eze6.75G
Serik Spor4-2-3-1
2ObrancaS. Tashkyn6.4
4ObrancaA. Martynov6.61G3A
28ObrancaA. Montes7.12G
44ObrancaC. Cavlan6.9
21ZáložníkV. Sapan
58ZáložníkB. Asan6.6
20ZáložníkS. Dilli6.81G4A
79ZáložníkG. Altiparmak6.76G1A
98ZáložníkJ. Topalli6.85G
40ZáložníkC. Nwachukwu6.61G1A
9ÚtočníkI. Sadygov6.41G1A

Prehľad zápasu

Sarıyer zdolal Serik Spor 3:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: P. M. Dembele 9′, A. Poko 12′, E. Eze 20′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Sarıyer mal 37% držanie lopty, Serik Spor mal 63%. Sarıyer mal 10 striel (4 na bránu), Serik Spor mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Sarıyer 1.74 — Serik Spor 0.43. Sarıyer urobil 5 striedaní, Serik Spor urobil 5.

Rivalita od 2025

Sarıyer vs Serik Spor vzájomné výsledky

1 stretnutí
Sarıyer
0
výhier
Remízy
0
Serik Spor
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Sarıyer

WWLWDW

Serik Spor

LWLDLL

Predpoveď zápasu

Sarıyer

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Serik Spor

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Sarıyer or draw

45%Forma55%
31%Útok69%
54%Obrana46%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 9. 5. 2026