Menu

Sivasspor vs Esenler Erokspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

BG Grup 4 Eylül Stadyumu, Sivas5. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Sivasspor

13
Rozhodca: Ali Sansalan

Udalosti zápasu

Sivasspor
Esenler Erokspor
Výkop
24′
O. Ulas

asistencia: M. Okyar

25′Onur Ulas
26′Hayrullah Bilazer
Valon Ethemi31′
33′
G. Kanga

Penalty

Polčas
T. BokeD. Avramovski
46′
M. YildirimU. Ciftci
46′
O. ErdoganA. Malle
46′
J. OkoronkwoA. Badji
73′
78′
B. LusE. Gedik
78′
R. JackO. Beyaz
85′Guélor Kanga
E. BasyigitM. Celik
85′
85′
G. KangaA. Karaman
86′
H. BilazerE. Korkmaz
D. Avramovski

asistencia: V. Ethemi

88′
90′
E. Gedik
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal5
5Shots off Goal9
6Total Shots17
0Blocked Shots3
5Shots insidebox12
1Shots outsidebox5
9Fouls7
3Corner Kicks4
3Offsides1
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
342Total passes447
262Passes accurate364
77%Passes %81%
0.33expected_goals2.65
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sivasspor je 6.86, v porovnaní s 7.00 u Esenler Erokspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sivasspor je A. Appindangoye (7.07), u Esenler Erokspor je to G. Kanga (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sivasspor prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 18 asistenciami, na čele s T. Boke (8G). U Esenler Erokspor je to 35 gólov a 32 asistencií s lídrom H. Catakovic (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sivasspor nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Esenler Erokspor má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sivasspor nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 6 u Esenler Erokspor s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sivasspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 1 u Esenler Erokspor s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Sivasspor a 82% u Esenler Erokspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sivasspor nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Esenler Erokspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sivasspor je 26.9 (najmladší: E. Basyigit (20), najstarší: A. Appindangoye (33)), zatiaľ čo Esenler Erokspor má priemer 28.6 (najmladší: B. Lus (18), najstarší: Amilton (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sivasspor majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u Esenler Erokspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sivasspor4-1-4-14-2-3-1Esenler Erokspor
GKDEFMIDFWD
1Bakirbas7Paluli2Appinda.5Basyigit26Yildirim3Erdogan10Okoronk.15Fidan80Celik27Ethemi14Boke34Cetin77Bilazer97Cavare14Ulas33Alic6Jack5Okyar89Amilton12Kanga73Lus7Catakov.

Náhradníci

Tréner: Mehmet Altiparmak

Náhradníci

Tréner: Osman Ozkoylu

SivassporSila pozíciíEsenler Erokspor
6.86
Ø Hodnotenie
7.00
6.72Brankár (1 v 1)6.86
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (3 v 3)7.00
5G 4A3G 4A
6.85Záložník (6 v 6)7.03
14G 13A18G 22A
6.70Útočník (1 v 1)6.95
8G 1A14G 6A
Sivasspor4-1-4-1
1BrankárG. Bakirbas6.7
7ObrancaM. Paluli6.83A
2ObrancaA. Appindangoye7.12G1A
5ObrancaE. Basyigit7.03G
26ZáložníkM. Yildirim
3ZáložníkO. Erdogan6.91G
10ZáložníkJ. Okoronkwo6.62G1A
15ZáložníkK. Fidan6.81G2A
80ZáložníkC. Celik7.03G2A
27ZáložníkV. Ethemi7.07G8A
14ÚtočníkT. Boke6.78G1A
Esenler Erokspor4-2-3-1
34BrankárE. Cetin6.9
77ObrancaH. Bilazer7.11G4A
97ObrancaD. Cavare6.8
14ObrancaO. Ulas7.12G
33ZáložníkE. Alic
6ZáložníkR. Jack6.91G1A
5ZáložníkM. Okyar7.02G3A
89ZáložníkAmilton7.14G12A
12ZáložníkG. Kanga7.56G4A
73ZáložníkB. Lus6.75G2A
7ÚtočníkH. Catakovic7.014G6A

Prehľad zápasu

Esenler Erokspor zdolal Sivasspor 3:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: O. Ulas 24′, G. Kanga 33′ (pen.), D. Avramovski 88′, E. Gedik 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Sivasspor mal 45% držanie lopty, Esenler Erokspor mal 55%. Sivasspor mal 6 striel (1 na bránu), Esenler Erokspor mal 17 (5 na bránu). Očakávané góly: Sivasspor 0.33 — Esenler Erokspor 2.65. Sivasspor urobil 5 striedaní, Esenler Erokspor urobil 4.

Rivalita od 2025

Sivasspor vs Esenler Erokspor vzájomné výsledky

1 stretnutí
Sivasspor
0
výhier
Remízy
0
Esenler Erokspor
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Sivasspor

LWLLWL

Esenler Erokspor

DLWWDW

Predpoveď zápasu

Sivasspor

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Esenler Erokspor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Sivasspor or draw

63%Forma37%
38%Útok62%
80%Obrana20%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 9. 5. 2026