Menu

Hatayspor vs Adana Demirspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Mersin Stadyumu, Mersin7. apríla 2026 o 13:30
Domáci

Hatayspor

40
Rozhodca: Melek Dakan
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hatayspor
Adana Demirspor
Výkop
O. Kaynak

Own Goal

5′
Rakhim Chaadaev8′
E. AksoyS. Ozen
18′
P. Ating

asistencia: S. Osman

32′
Polčas
46′
S. IrgaM. Ergen
Yigit Ali Buz66′
B. SarkaD. Aksoy
74′
P. AtingE. Arslan
75′
Seyit Gazanfer78′
U. Durmushan

asistencia: E. Arslan

83′
U. DurmushanA. Yildiz
85′
S. GazanferE. Aydemir
85′
88′
O. KaynakA. Sarikaya
88′
T. BayarM. Bas
88′
M. MenemenciogluA. Ozkanbas
D. Aksoy

asistencia: A. Yildiz

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
3Shots off Goal7
10Total Shots9
0Blocked Shots0
10Shots insidebox1
0Shots outsidebox8
8Fouls12
2Corner Kicks2
6Offsides2
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
288Total passes410
202Passes accurate340
70%Passes %83%
3.22expected_goals0.10
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hatayspor je 6.48, v porovnaní s 6.22 u Adana Demirspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hatayspor je S. Osman (6.89), u Adana Demirspor je to G. Tunc (6.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hatayspor prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 4 asistenciami, na čele s U. Durmushan (3G). U Adana Demirspor je to 5 gólov a 5 asistencií s lídrom K. Kucuk (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hatayspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.34, zatiaľ čo Adana Demirspor má 4 obrancov s priemerom 6.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hatayspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.60, oproti 5 u Adana Demirspor s hodnotením 6.37. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hatayspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.38, v porovnaní s 1 u Adana Demirspor s priemerom 6.19. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Hatayspor a 74% u Adana Demirspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hatayspor nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Adana Demirspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hatayspor je 23.0 (najmladší: E. Daduk (17), najstarší: H. Cinemre (31)), zatiaľ čo Adana Demirspor má priemer 18.3 (najmladší: E. Fidan (16), najstarší: K. Kucuk (20)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hatayspor majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 26 u Adana Demirspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hatayspor4-1-4-14-1-4-1Adana Demirspor
GKDEFMIDFWD
78Daduk21Gazanfer5Cinemre95Buz13Aksoy4Gonulac.81Chaadaev48Osman6Sarka18Durmush.90Ating99Fidan2Demirtas23Demirki.43Fidan77Kaynak22Tunc16Kucuk88Saygan98Bayar78Irga17Menemen.

Náhradníci

Tréner: Bekir Irtegun

Náhradníci

Tréner: Yucel Kubilayhan

HataysporSila pozíciíAdana Demirspor
6.48
Ø Hodnotenie
6.22
6.56Brankár (1 v 1)6.25
0G 0A0G 0A
6.34Obranca (4 v 4)6.04
2G 1A0G 1A
6.60Záložník (5 v 5)6.37
6G 3A5G 4A
6.38Útočník (1 v 1)6.19
1G 0A0G 0A
Hatayspor4-1-4-1
78BrankárE. Daduk6.6
21ObrancaS. Gazanfer6.51A
5ObrancaH. Cinemre6.51G
95ObrancaY. A. Buz6.3
13ObrancaE. Aksoy6.01G
4ZáložníkM. Gonulacar6.81G1A
81ZáložníkR. Chaadaev6.21G
48ZáložníkS. Osman6.91G1A
6ZáložníkB. Sarka6.5
18ZáložníkU. Durmushan6.63G1A
90ÚtočníkP. Ating6.41G
Adana Demirspor4-1-4-1
99BrankárE. Fidan6.3
2ObrancaE. Demirtas6.21A
23ObrancaY. Demirkiran5.9
43ObrancaA. Fidan6.1
77ObrancaO. Kaynak6.0
22ZáložníkG. Tunc6.61G2A
16ZáložníkK. Kucuk6.43G1A
88ZáložníkK. Saygan6.41G
98ZáložníkT. Bayar6.31A
78ZáložníkS. Irga6.2
17ÚtočníkM. Menemencioglu6.2

Prehľad zápasu

Hatayspor zdolal Adana Demirspor 4:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: O. Kaynak 5′ (o.g.), P. Ating 32′, U. Durmushan 83′, D. Aksoy 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Hatayspor mal 42% držanie lopty, Adana Demirspor mal 58%. Hatayspor mal 10 striel (7 na bránu), Adana Demirspor mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: Hatayspor 3.22 — Adana Demirspor 0.10. Hatayspor urobil 5 striedaní, Adana Demirspor urobil 4.

Rivalita od 2018

Hatayspor vs Adana Demirspor vzájomné výsledky

16 stretnutí
Hatayspor
4
výhier
Remízy
7
Adana Demirspor
5
výhier
Góly spolu
46 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
9/16 · 56%
Nad 2,5
9/16 · 56%

Aktuálna forma

Hatayspor

WLDLWL

Adana Demirspor

LLLLLW

Predpoveď zápasu

Hatayspor

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Adana Demirspor

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hatayspor or draw

0%Forma100%
50%Útok50%
53%Obrana47%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026