Menu

Manisa F K vs Pendikspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Mumin Ozkasap Stadyumu, Manisa7. apríla 2026 o 16:00
20
Rozhodca: Hakan Ulker

Udalosti zápasu

Manisa F.K.
Pendikspor
Výkop
-5′Mesut Özdemir
L. Diony

asistencia: J. Lindseth

5′
39′Bekir Karadeniz
Yunus Emre Dursun45′
Polčas
VAR
51′Penalty cancelled
67′
E. GokceS. Kitsiou
Y. DursunA. Sen
68′
O. KahramanM. Kiprit
76′
78′
H. AkmanJ. Clarke-Harris
78′
F. DoganM. Ozdemir
Yasin Güreler88′
A. VargasA. Ibik
90+4′
M. Kiprit

asistencia: J. Lindseth

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal7
1Shots off Goal8
6Total Shots22
0Blocked Shots7
6Shots insidebox17
0Shots outsidebox5
15Fouls13
1Corner Kicks9
0Offsides2
31%Ball Possession69%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
254Total passes529
188Passes accurate457
74%Passes %86%
0.88expected_goals2.46
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Manisa F.K. je 6.79, v porovnaní s 6.85 u Pendikspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Manisa F.K. je L. Diony (7.10), u Pendikspor je to B. Karadeniz (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Manisa F.K. prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 20 asistenciami, na čele s L. Diony (22G). U Pendikspor je to 25 gólov a 24 asistencií s lídrom M. Wilks (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Manisa F.K. nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Pendikspor má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Manisa F.K. nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 6 u Pendikspor s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Manisa F.K. nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.10, v porovnaní s 1 u Pendikspor s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Manisa F.K. a 80% u Pendikspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Manisa F.K. nazbierali v tejto sezóne 55 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Pendikspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Manisa F.K. je 25.5 (najmladší: O. Kahraman (17), najstarší: Y. Gureler (34)), zatiaľ čo Pendikspor má priemer 26.1 (najmladší: E. Gokce (22), najstarší: B. Sulungoz (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Manisa F.K. majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u Pendikspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Manisa F.K.4-1-4-14-2-3-1Pendikspor
GKDEFMIDFWD
1Karakus45Karapo4Herelle27Gureler19Erdem25Cissokho7Vargas10Lindseth24Dursun17Kahraman9Diony1Dilmen23Gokce5Sulungoz4Soldo66Dogan14Yesil60Karaden.10Wilks18Akman8Denic12Bitin

Náhradníci

Tréner: Ahmet Pektas

Náhradníci

Tréner: Sinan Kaloglu

Manisa F.K.Sila pozíciíPendikspor
6.79
Ø Hodnotenie
6.85
7.03Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.83
2G 4A5G 5A
6.64Záložník (5 v 6)6.92
5G 11A17G 19A
7.10Útočník (1 v 1)6.58
22G 5A3G 0A
Manisa F.K.4-1-4-1
1BrankárV. Karakus7.0
45ObrancaA. Karapo6.92G3A
4ObrancaC. Herelle6.8
27ObrancaY. Gureler6.91A
19ObrancaU. Erdem6.7
25ZáložníkM. Cissokho6.81G1A
7ZáložníkA. Vargas6.61G2A
10ZáložníkJ. Lindseth6.81G7A
24ZáložníkY. Dursun6.5
17ZáložníkO. Kahraman6.62G1A
9ÚtočníkL. Diony7.122G5A
Pendikspor4-2-3-1
23ObrancaE. Gokce6.71A
5ObrancaB. Sulungoz6.92G
4ObrancaV. Soldo6.92G1A
66ObrancaF. Dogan6.81G3A
1ZáložníkD. Dilmen
14ZáložníkH. Yesil6.61G1A
60ZáložníkB. Karadeniz7.32G8A
10ZáložníkM. Wilks7.010G5A
18ZáložníkH. Akman
8ZáložníkD. Denic6.84G5A
12ÚtočníkG. Bitin6.63G

Prehľad zápasu

Manisa F.K. zdolal Pendikspor 2:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: L. Diony 5′, M. Kiprit 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Manisa F.K. mal 31% držanie lopty, Pendikspor mal 69%. Manisa F.K. mal 6 striel (5 na bránu), Pendikspor mal 22 (7 na bránu). Očakávané góly: Manisa F.K. 0.88 — Pendikspor 2.46. Manisa F.K. urobil 3 striedaní, Pendikspor urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Görkem Bitin 51′).

Rivalita od 2018

Manisa F.K. vs Pendikspor vzájomné výsledky

9 stretnutí
Manisa F.K.
3
výhier
Remízy
2
Pendikspor
4
výhier
Góly spolu
25 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
3/9 · 33%

Aktuálna forma

Manisa F.K.

WLWWWL

Pendikspor

DWDDLW

Predpoveď zápasu

Manisa F.K.

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Pendikspor

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Pendikspor

25%Forma75%
33%Útok67%
32%Obrana68%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026