Menu

Serik Spor vs Vanspor Fk

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Ismail Ogan Stadium8. apríla 2026 o 13:30
Domáci

Serik Spor

16
Rozhodca: Davut Dakul Celik

Udalosti zápasu

Serik Spor
Vanspor FK
Výkop
9′
Bikoue

asistencia: S. Destici

14′Can Kara Bekir
26′
A. Martynov

Own Goal

J. Topalli

asistencia: B. Karakaya

35′
Selim Dilli41′
Bilal Ceylan45+4′
Polčas
I. SadygovC. Nwachukwu
46′
55′
K. Mamah

asistencia: Bikoue

57′
K. MamahE. Bars
66′
B. C. KaraA. Traore
A. MartynovS. Tashkyn
67′
70′
E. Secgin
73′
Bikoue

asistencia: E. Bars

77′
M. CavusogluZ. Jevsenak
77′
JeffersonA. Demirol
77′
BikoueO. Caglayan
Bilal Ceylan79′
Bilal Ceylan79′
B. AsanS. Ozcan
84′
M. NalepaR. Adeola
84′
J. TopalliA. Koc
84′
85′
S. Hostikka

asistencia: E. Bars

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal8
5Shots off Goal6
15Total Shots16
5Blocked Shots2
7Shots insidebox11
8Shots outsidebox5
15Fouls9
7Corner Kicks5
0Offsides1
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
310Total passes375
238Passes accurate314
77%Passes %84%
1.17expected_goals1.52
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Serik Spor je 6.66, v porovnaní s 6.87 u Vanspor FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Serik Spor je J. Topalli (7.17), u Vanspor FK je to Jefferson (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Serik Spor prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 7 asistenciami, na čele s J. Topalli (2G). U Vanspor FK je to 18 gólov a 16 asistencií s lídrom Bikoue (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Serik Spor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo Vanspor FK má 3 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Serik Spor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 6 u Vanspor FK s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Serik Spor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.31, v porovnaní s 1 u Vanspor FK s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Serik Spor nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Vanspor FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Serik Spor je 24.9 (najmladší: A. Martynov (21), najstarší: B. Asan (28)), zatiaľ čo Vanspor FK má priemer 26.8 (najmladší: Bikoue (24), najstarší: Jefferson (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Serik Spor majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 23 u Vanspor FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Serik Spor4-1-4-14-2-3-1Vanspor FK
GKDEFMIDFWD
27Karakaya22Ceylan4Martynov28Montes5Demir77Nalepa98Topalli20Dilli58Asan79Altipar.9Sadygov1Uysal22Destici53Cavusog.4Dikmen35Isciler44Secgin10Jeffers.20Mamah76Kara7Hostikka19Bikoue

Náhradníci

Tréner: Branimir Petrovic

Náhradníci

Tréner: Osman Korkmaz

Serik SporSila pozíciíVanspor FK
6.66
Ø Hodnotenie
6.87
6.61Obranca (4 v 3)6.84
1G 3A0G 3A
6.83Záložník (5 v 6)6.88
3G 3A6G 8A
6.31Útočník (1 v 1)6.90
0G 1A12G 5A
Serik Spor4-1-4-1
27BrankárB. Karakaya
22ObrancaB. Ceylan6.71A
4ObrancaA. Martynov6.52A
28ObrancaA. Montes
5ObrancaC. Demir6.61G
77ZáložníkM. Nalepa
98ZáložníkJ. Topalli7.22G
20ZáložníkS. Dilli6.81G3A
58ZáložníkB. Asan6.5
79ZáložníkG. Altiparmak
9ÚtočníkI. Sadygov6.31A
Vanspor FK4-2-3-1
1BrankárA. Uysal
22ObrancaS. Destici6.82A
4ObrancaE. Dikmen6.91A
35ObrancaB. Isciler
53ZáložníkM. Cavusoglu
44ZáložníkE. Secgin6.81G4A
10ZáložníkJefferson7.05G4A
20ZáložníkK. Mamah
76ZáložníkB. C. Kara
7ZáložníkS. Hostikka
19ÚtočníkBikoue6.912G5A

Prehľad zápasu

Vanspor FK zdolal Serik Spor 6:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: Bikoue 9′, A. Martynov 26′ (o.g.), J. Topalli 35′, K. Mamah 55′, E. Secgin 70′, Bikoue 73′, S. Hostikka 85′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Serik Spor mal 45% držanie lopty, Vanspor FK mal 55%. Serik Spor mal 15 striel (5 na bránu), Vanspor FK mal 16 (8 na bránu). Očakávané góly: Serik Spor 1.17 — Vanspor FK 1.52. Serik Spor urobil 5 striedaní, Vanspor FK urobil 5.

Rivalita od 2020

Serik Spor vs Vanspor FK vzájomné výsledky

11 stretnutí
Serik Spor
4
výhier
Remízy
2
Vanspor FK
5
výhier
Góly spolu
38 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
7/11 · 64%
Nad 2,5
7/11 · 64%

Aktuálna forma

Serik Spor

LLWLLL

Vanspor FK

DLLWDW

Predpoveď zápasu

Serik Spor

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Vanspor FK

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Serik Spor or draw

55%Forma45%
75%Útok25%
40%Obrana60%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026