Menu

Adana Demirspor vs Igd R Fk

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Yeni Adana Stadyumu, Adana12. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Adana Demirspor

16

Udalosti zápasu

Adana Demirspor
Iğdır FK
Výkop
Kayra Saygan24′
25′
G. Bruno

asistencia: G. Vural

Tsunami

Own Goal

35′
39′
R. Mendes

asistencia: A. R. Cankaya

Polčas
46′
A. EnginL. Bacuna
46′
T. ErgulO. K. Guctekin
49′
L. Bacuna

asistencia: R. Mendes

54′Oğuz Kağan Güçtekin
56′
A. K. GunerenD. Erdogan
60′
R. Mendes

asistencia: G. Kaya

S. IrgaA. Atay
61′
M. ErgenY. Can Okat
61′
63′
G. BrunoF. Koita
M. MenemenciogluD. Yavuz
74′
Y. DemirkiranA. Sarikaya
74′
79′
G. VuralA. Selvi
80′
F. Koita

asistencia: A. Selvi

K. SayganK. Ozba
84′
89′
R. Mendes

asistencia: L. Bacuna

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal12
3Shots off Goal6
5Total Shots20
0Blocked Shots2
4Shots insidebox16
1Shots outsidebox4
7Fouls17
0Corner Kicks5
2Offsides8
37%Ball Possession63%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
302Total passes522
238Passes accurate462
79%Passes %89%
0.47expected_goals4.69
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Adana Demirspor je 6.28, v porovnaní s 6.73 u Iğdır FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Adana Demirspor je A. Gul (6.80), u Iğdır FK je to R. Yalcin (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Adana Demirspor prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 4 asistenciami, na čele s G. Tunc (1G). U Iğdır FK je to 30 gólov a 18 asistencií s lídrom G. Bruno (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Adana Demirspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.04, zatiaľ čo Iğdır FK má 3 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Adana Demirspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.33, oproti 4 u Iğdır FK s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Adana Demirspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.48, v porovnaní s 3 u Iğdır FK s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Adana Demirspor a 80% u Iğdır FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Adana Demirspor nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Iğdır FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Adana Demirspor je 18.0 (najmladší: A. Gul (16), najstarší: E. Demirtas (19)), zatiaľ čo Iğdır FK má priemer 29.8 (najmladší: T. Tepe (24), najstarší: G. Vural (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Adana Demirspor majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 23 u Iğdır FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Adana Demirspor4-1-4-13-4-1-2Iğdır FK
GKDEFMIDFWD
27Gul2Demirtas23Demirki.43Fidan77Kaynak22Tunc17Menemen.88Saygan98Bayar78Irga97Ergen54Tepe35Cankaya2Yalcin3Tsunami58Kaya23Guneren15Ergul77Vural20Mendes17Engin9Bruno

Náhradníci

Tréner: Yucel Kubilayhan

Náhradníci

Tréner: Hikmet Karaman

Adana DemirsporSila pozíciíIğdır FK
6.28
Ø Hodnotenie
6.73
6.80Brankár (1 v 1)6.76
0G 0A0G 0A
6.04Obranca (4 v 3)6.93
0G 1A4G 1A
6.33Záložník (5 v 4)6.65
2G 3A4G 13A
6.48Útočník (1 v 3)6.63
0G 0A22G 4A
Adana Demirspor4-1-4-1
27BrankárA. Gul6.8
2ObrancaE. Demirtas6.21A
23ObrancaY. Demirkiran5.9
43ObrancaA. Fidan6.1
77ObrancaO. Kaynak6.0
22ZáložníkG. Tunc6.61G2A
17ZáložníkM. Menemencioglu6.2
88ZáložníkK. Saygan6.41G
98ZáložníkT. Bayar6.31A
78ZáložníkS. Irga6.2
97ÚtočníkM. Ergen6.5
Iğdır FK3-4-1-2
54BrankárT. Tepe6.8
35ObrancaA. R. Cankaya6.72G1A
2ObrancaR. Yalcin7.2
3ObrancaTsunami6.92G
58ZáložníkG. Kaya6.82G6A
23ZáložníkA. K. Guneren6.71G
15ZáložníkT. Ergul6.6
77ZáložníkG. Vural6.51G7A
20ÚtočníkR. Mendes6.75G2A
17ÚtočníkA. Engin6.62G
9ÚtočníkG. Bruno6.615G2A

Prehľad zápasu

Iğdır FK zdolal Adana Demirspor 6:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: G. Bruno 25′, Tsunami 35′ (o.g.), R. Mendes 39′, L. Bacuna 49′, R. Mendes 60′, F. Koita 80′, R. Mendes 89′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Adana Demirspor mal 37% držanie lopty, Iğdır FK mal 63%. Adana Demirspor mal 5 striel (2 na bránu), Iğdır FK mal 20 (12 na bránu). Očakávané góly: Adana Demirspor 0.47 — Iğdır FK 4.69. Adana Demirspor urobil 5 striedaní, Iğdır FK urobil 5.

Rivalita od 2025

Adana Demirspor vs Iğdır FK vzájomné výsledky

1 stretnutí
Adana Demirspor
0
výhier
Remízy
0
Iğdır FK
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 41 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Adana Demirspor

LLLLLW

Iğdır FK

DLDWLL

Predpoveď zápasu

Adana Demirspor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Iğdır FK

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Iğdır FK

75%Forma25%
50%Útok50%
32%Obrana68%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 9. 5. 2026