Menu

Amed vs Umraniyespor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Diyarbakir Stadium, Diyarbakır13. apríla 2026 o 19:00
Domáci

Amed

22
Rozhodca: E. Mertoglu

Udalosti zápasu

Amed
Ümraniyespor
Výkop
22′
B. Celik

asistencia: J. Bardhi

M. Yesil

asistencia: F. Hasani

27′
Polčas
55′Engjell Hoti
C. UstundagA. Traore
59′
59′
E. HotiK. Aktas
D. SabaF. Afena-Gyan
60′
62′Ali Turap Bülbül
67′
T. KosokoC. Soukou
67′
A. T. BulbulO. Yildirim
69′
J. Bardhi
F. HasaniO. Cekdar
73′
D. MorenoZ. Dimitrov
74′
76′
Y. D. SasO. Ugur
77′
B. CelikB. Ekincier
M. Diagne

asistencia: F. Afena-Gyan

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
10Shots off Goal3
23Total Shots12
7Blocked Shots4
12Shots insidebox6
11Shots outsidebox6
12Fouls11
10Corner Kicks4
2Offsides1
61%Ball Possession39%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
515Total passes347
440Passes accurate285
85%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Amed je 6.95, v porovnaní s 6.85 u Ümraniyespor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Amed je M. Diagne (7.22), u Ümraniyespor je to M. Eser (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Amed prispeli v tejto sezóne 60 gólmi a 38 asistenciami, na čele s M. Diagne (30G). U Ümraniyespor je to 32 gólov a 18 asistencií s lídrom B. Celik (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Amed nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Ümraniyespor má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Amed nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 3 u Ümraniyespor s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Amed nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.22, v porovnaní s 3 u Ümraniyespor s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Amed a 78% u Ümraniyespor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Amed nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Ümraniyespor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Amed je 29.6 (najmladší: O. Syrota (25), najstarší: M. Ucar (34)), zatiaľ čo Ümraniyespor má priemer 24.1 (najmladší: A. T. Bulbul (20), najstarší: C. Topaloglu (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Amed majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 27 u Ümraniyespor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Amed4-2-3-14-3-3Ümraniyespor
GKDEFMIDFWD
31Kardesl.7Ucar21Yesil34Syrota77Hanalp5Kurt6Ustundag20Hasani91Saba27Moreno45Diagne35Topalog.81Bulbul4Eser14Kocaturk75Kaplan10Bardhi17Hoti30Sas77Benny9Celik12Kosoko

Náhradníci

Tréner: Mesut Bakkal

Náhradníci

Tréner: Tayfun Albayrak

AmedSila pozíciíÜmraniyespor
6.95
Ø Hodnotenie
6.85
6.84Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 4)6.87
6G 10A4G 1A
6.91Záložník (5 v 3)6.75
24G 23A10G 4A
7.22Útočník (1 v 3)6.88
30G 5A18G 13A
Amed4-2-3-1
31BrankárE. Kardesler6.8
7ObrancaM. Ucar7.01G9A
21ObrancaM. Yesil7.24G
34ObrancaO. Syrota7.0
77ObrancaC. Hanalp6.81G1A
5ZáložníkS. Kurt6.91G1A
6ZáložníkC. Ustundag6.62A
20ZáložníkF. Hasani6.94G4A
91ZáložníkD. Saba7.19G10A
27ZáložníkD. Moreno7.110G6A
45ÚtočníkM. Diagne7.230G5A
Ümraniyespor4-3-3
35BrankárC. Topaloglu7.0
81ObrancaA. T. Bulbul6.61G1A
4ObrancaM. Eser7.1
14ObrancaY. Kocaturk6.91G
75ObrancaE. Kaplan6.82G
10ZáložníkJ. Bardhi6.96G3A
17ZáložníkE. Hoti6.84G
30ZáložníkY. D. Sas6.61A
77ÚtočníkBenny7.06G7A
9ÚtočníkB. Celik6.911G4A
12ÚtočníkT. Kosoko6.81G2A

Prehľad zápasu

Amed a Ümraniyespor remizovali 2:2. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: B. Celik 22′, M. Yesil 27′, J. Bardhi 69′, M. Diagne 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Amed mal 61% držanie lopty, Ümraniyespor mal 39%. Amed mal 23 striel (6 na bránu), Ümraniyespor mal 12 (5 na bránu). Amed urobil 4 striedaní, Ümraniyespor urobil 5.

Rivalita od 2025

Amed vs Ümraniyespor vzájomné výsledky

1 stretnutí
Amed
1
výhier
Remízy
0
Ümraniyespor
0
výhier
Góly spolu
7 · 7.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Amed

DDLDDW

Ümraniyespor

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Amed

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ümraniyespor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Amed

65%Forma35%
76%Útok24%
60%Obrana40%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 9. 5. 2026