Menu

Bodrum Fk vs Erzurumspor Fk

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Grey Beton Bodrum Stadyumu, Bodrum19. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Bodrum FK

11
Rozhodca: Omer Faruk Turtay

Udalosti zápasu

Bodrum FK
Erzurumspor FK
Výkop
4′
M. Fettahoglu
30′Mustafa Fettahoglu
38′Mustafa Yumlu
Polčas
A. Habesoglu
55′
Ege Bilsel69′
E. BilselA. Potuk
72′
I. TarimF. Apaydin
73′
77′
M. RodriguezA. Kabak
78′
B. KeserFernando Andrade
O. ImeriM. Yilmaz
84′
T. SeferiG. Bayrakdar
84′
85′Erkan Anapa
86′Eren Tozlu
86′
M. FettahogluH. Yener
86′
E. TozluC. Sylla
A. AslanM. Erdilman
89′
89′
G. CrociataO. Kara
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
5Shots off Goal0
11Total Shots3
3Blocked Shots0
9Shots insidebox2
2Shots outsidebox1
13Fouls17
7Corner Kicks0
2Offsides1
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
425Total passes350
356Passes accurate281
84%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bodrum FK je 6.91, v porovnaní s 7.06 u Erzurumspor FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bodrum FK je D. F. Nogueira Sousa (7.22), u Erzurumspor FK je to M. Yumlu (7.40).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bodrum FK prispeli v tejto sezóne 44 gólmi a 24 asistenciami, na čele s T. Seferi (16G). U Erzurumspor FK je to 40 gólov a 26 asistencií s lídrom E. Tozlu (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bodrum FK nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Erzurumspor FK má 4 obrancov s priemerom 7.16. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bodrum FK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Erzurumspor FK s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bodrum FK nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 1 u Erzurumspor FK s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Bodrum FK a 44% u Erzurumspor FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bodrum FK nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Erzurumspor FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bodrum FK je 24.1 (najmladší: Y. Sertkaya (20), najstarší: A. Aytemur (29)), zatiaľ čo Erzurumspor FK má priemer 29.6 (najmladší: A. Gerxhaliu (23), najstarší: M. Yumlu (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bodrum FK majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 21 u Erzurumspor FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bodrum FK4-2-3-14-1-4-1Erzurumspor FK
GKDEFMIDFWD
1Sousa11Imeri68Tarim34Aytemur17Yavuzay20Sertkaya21Aslan10Brazao70Bilsel99Seferi90Habesog.1Anapa53Ovacikli22Yumlu4Gerxhal.15Giorbel.6Baiye77Keser24Crociata65Rodrigu.99Fettaho.10Tozlu

Náhradníci

Tréner: Burhan Eser

Náhradníci

Tréner: Serkan Ozbalta

Bodrum FKSila pozíciíErzurumspor FK
6.91
Ø Hodnotenie
7.06
7.22Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)7.16
5G 6A3G 7A
6.86Záložník (5 v 5)6.97
27G 15A22G 18A
6.85Útočník (1 v 1)7.11
12G 3A15G 1A
Bodrum FK4-2-3-1
1BrankárD. F. Nogueira Sousa7.2
11ObrancaO. Imeri6.81G3A
68ObrancaI. Tarim7.04G1A
34ObrancaA. Aytemur6.81A
17ObrancaB. Yavuzay7.01A
20ZáložníkY. Sertkaya6.61A
21ZáložníkA. Aslan6.82G5A
10ZáložníkP. Brazao7.28G1A
70ZáložníkE. Bilsel6.71G1A
99ZáložníkT. Seferi7.016G7A
90ÚtočníkA. Habesoglu6.812G3A
Erzurumspor FK4-1-4-1
1BrankárE. Anapa
53ObrancaO. Ovacikli7.35A
22ObrancaM. Yumlu7.42G2A
4ObrancaA. Gerxhaliu7.01G
15ObrancaG. Giorbelidze6.9
6ZáložníkB. Baiye7.14G3A
77ZáložníkB. Keser6.86G2A
24ZáložníkG. Crociata7.13G6A
65ZáložníkM. Rodriguez7.02G6A
99ZáložníkM. Fettahoglu6.87G1A
10ÚtočníkE. Tozlu7.115G1A

Prehľad zápasu

Bodrum FK a Erzurumspor FK remizovali 1:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: M. Fettahoglu 4′, A. Habesoglu 55′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Bodrum FK mal 56% držanie lopty, Erzurumspor FK mal 44%. Bodrum FK mal 11 striel (3 na bránu), Erzurumspor FK mal 3 (3 na bránu). Bodrum FK urobil 5 striedaní, Erzurumspor FK urobil 5.

Rivalita od 2019

Bodrum FK vs Erzurumspor FK vzájomné výsledky

6 stretnutí
Bodrum FK
1
výhier
Remízy
3
Erzurumspor FK
2
výhier
Góly spolu
12 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
3/6 · 50%
Nad 2,5
3/6 · 50%

Aktuálna forma

Bodrum FK

LDDDDW

Erzurumspor FK

WWWWLW

Predpoveď zápasu

Bodrum FK

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzurumspor FK

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Erzurumspor FK and -3.5 goals

42%Forma58%
33%Útok67%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026