Menu

Hatayspor vs Sakaryaspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Mersin Stadyumu, Mersin18. apríla 2026 o 12:30
Domáci

Hatayspor

11
Rozhodca: Ilker Yasin Avci

Udalosti zápasu

Hatayspor
Sakaryaspor
Výkop
11′
M. Bostan

asistencia: S. Kutuk

36′Alparslan Demir
Polčas
46′
A. DemirE. Erdogan
46′
S. KutukM. Fofana
55′Kerem Şen
H. Cinemre

asistencia: Y. Azrak

57′
Y. A. BuzM. Sen
66′
E. ArslanM. Danjuma
66′
72′
L. ZwolinskiH. Karatas
P. AtingA. Yildiz
75′
Y. AzrakD. Aksoy
75′
82′
M. BostanE. Dagli
U. DurmushanC. Yilmaz
87′
88′
E. DemirY. Tekerci
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
5Shots off Goal3
11Total Shots11
1Blocked Shots2
7Shots insidebox6
4Shots outsidebox5
13Fouls22
2Corner Kicks2
5Offsides2
49%Ball Possession51%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
344Total passes379
272Passes accurate312
79%Passes %82%
0.95expected_goals1.57
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hatayspor je 6.65, v porovnaní s 6.68 u Sakaryaspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hatayspor je E. Arslan (7.06), u Sakaryaspor je to A. Okumus (6.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hatayspor prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 7 asistenciami, na čele s U. Durmushan (3G). U Sakaryaspor je to 16 gólov a 5 asistencií s lídrom M. Bostan (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hatayspor nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.45, zatiaľ čo Sakaryaspor má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hatayspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Sakaryaspor s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hatayspor nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 1 u Sakaryaspor s priemerom 6.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Hatayspor a 79% u Sakaryaspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hatayspor nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Sakaryaspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hatayspor je 22.8 (najmladší: E. Daduk (17), najstarší: H. Cinemre (31)), zatiaľ čo Sakaryaspor má priemer 25.1 (najmladší: M. Bostan (21), najstarší: L. Zwolinski (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hatayspor majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 15 u Sakaryaspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hatayspor4-1-3-24-2-3-1Sakaryaspor
GKDEFMIDFWD
78Daduk21Gazanfer5Cinemre95Buz23Dogan4Gonulac.48Osman25Azrak18Durmush.85Arslan90Ating1Dadakde.25Demir86Bekarog.43Kocaman22Okumus80Kutuk16Sen91Bostan14Demir99Yildirim9Zwolins.

Náhradníci

Tréner: Bekir Irtegun

Náhradníci

Tréner: Mustafa Dalci

HataysporSila pozíciíSakaryaspor
6.65
Ø Hodnotenie
6.68
6.56Brankár (1 v 1)6.67
0G 0A0G 0A
6.45Obranca (3 v 4)6.73
1G 1A2G 2A
6.78Záložník (5 v 5)6.66
7G 4A10G 3A
6.72Útočník (2 v 1)6.51
4G 2A4G 0A
Hatayspor4-1-3-2
78BrankárE. Daduk6.6
21ObrancaS. Gazanfer6.51A
5ObrancaH. Cinemre6.51G
95ObrancaY. A. Buz6.3
23ZáložníkC. Dogan
4ZáložníkM. Gonulacar6.81G1A
48ZáložníkS. Osman6.91G1A
25ZáložníkY. Azrak6.82G1A
18ZáložníkU. Durmushan6.63G1A
85ÚtočníkE. Arslan7.13G2A
90ÚtočníkP. Ating6.41G
Sakaryaspor4-2-3-1
1BrankárA. Dadakdeniz6.7
25ObrancaA. Demir6.61G
86ObrancaB. Bekaroglu6.71G
43ObrancaA. Kocaman6.8
22ObrancaA. Okumus6.92A
80ZáložníkS. Kutuk
16ZáložníkK. Sen6.61A
91ZáložníkM. Bostan6.84G
14ZáložníkE. Demir6.73G1A
99ZáložníkP. Yildirim6.63G1A
9ÚtočníkL. Zwolinski6.54G

Prehľad zápasu

Hatayspor a Sakaryaspor remizovali 1:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: M. Bostan 11′, H. Cinemre 57′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Hatayspor mal 49% držanie lopty, Sakaryaspor mal 51%. Hatayspor mal 11 striel (5 na bránu), Sakaryaspor mal 11 (6 na bránu). Očakávané góly: Hatayspor 0.95 — Sakaryaspor 1.57. Hatayspor urobil 5 striedaní, Sakaryaspor urobil 5.

Rivalita od 2023

Hatayspor vs Sakaryaspor vzájomné výsledky

3 stretnutí
Hatayspor
2
výhier
Remízy
0
Sakaryaspor
1
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Hatayspor

WLDLWL

Sakaryaspor

LLDLLD

Predpoveď zápasu

Hatayspor

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Sakaryaspor

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hatayspor or draw

43%Forma57%
50%Útok50%
39%Obrana61%
67%Vzájomné zápasy33%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026