Menu

Istanbulspor vs Sar Yer

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Esenyurt Necmi Kadioglu Stadyumu, Istanbul19. apríla 2026 o 15:00
Domáci

İstanbulspor

31
Hostia

Sarıyer

Rozhodca: Suleyman Bahadir

Udalosti zápasu

İstanbulspor
Sarıyer
Výkop
12′Emeka Eze
45′
A. Poko
Polčas
Emrecan Uzunhan46′
O. F. DuymazM. Krstovski
46′
VAR
48′Penalty confirmed
A. Cham

asistencia: E. Uzunhan

58′
70′Cebrail Karayel
71′
E. EzeB. Kor
V. TemelM. Mert
78′
78′
M. CamaraE. Kulasin
79′
M. SilvaA. Kara
Modestas Vorobjovas81′
PhellipeD. Aydin
87′
A. ChamO. Sahan
87′
D. SambissaM. Dagasan
90+9′
90+5′
C. KarayelO. Yilmaz
D. Sahin

asistencia: D. Sambissa

90′
M. Mert

asistencia: D. Sambissa

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
4Shots off Goal3
12Total Shots12
4Blocked Shots2
10Shots insidebox6
2Shots outsidebox6
7Fouls12
5Corner Kicks1
4Offsides0
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
389Total passes400
326Passes accurate335
84%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy İstanbulspor je 6.85, v porovnaní s 6.84 u Sarıyer. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč İstanbulspor je A. Cham (7.06), u Sarıyer je to A. Poko (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky İstanbulspor prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 22 asistenciami, na čele s O. F. Duymaz (7G). U Sarıyer je to 27 gólov a 15 asistencií s lídrom P. M. Dembele (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

İstanbulspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Sarıyer má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

İstanbulspor nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Sarıyer s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

İstanbulspor nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u Sarıyer s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u İstanbulspor a 79% u Sarıyer. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu İstanbulspor nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Sarıyer. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky İstanbulspor je 24.0 (najmladší: A. Cham (19), najstarší: D. Sambissa (30)), zatiaľ čo Sarıyer má priemer 28.3 (najmladší: M. Bayram (21), najstarší: C. Osmanpasa (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu İstanbulspor majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 23 u Sarıyer. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

İstanbulspor4-4-24-1-4-1Sarıyer
GKDEFMIDFWD
28Tutar21Duhaney14Sahin24Uzunhan44Ozer7Sambissa6Vorobjo.8Temel30Cham52Duymaz37Phellipe23Bayram77Karayel14Mert20Osmanpa.5Korkmaz.28Yesilyu.70Camara53Poko88Silva9Dembele90Eze

Náhradníci

Tréner: Mustafa Avci

Náhradníci

Tréner: Servet Cetin

İstanbulsporSila pozíciíSarıyer
6.85
Ø Hodnotenie
6.84
6.97Brankár (1 v 1)6.75
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.86
6G 8A3G 2A
6.86Záložník (4 v 5)6.88
10G 10A19G 13A
6.92Útočník (2 v 1)6.66
11G 4A5G 0A
İstanbulspor4-4-2
28BrankárA. Tutar7.0
21ObrancaD. Duhaney6.71G2A
14ObrancaD. Sahin6.72G
24ObrancaE. Uzunhan6.91G1A
44ObrancaY. Ozer6.82G5A
7ZáložníkD. Sambissa6.73G8A
6ZáložníkM. Vorobjovas6.9
8ZáložníkV. Temel6.83G1A
30ZáložníkA. Cham7.14G1A
52ÚtočníkO. F. Duymaz6.97G2A
37ÚtočníkPhellipe7.04G2A
Sarıyer4-1-4-1
23BrankárM. Bayram6.8
77ObrancaC. Karayel6.91G
14ObrancaM. Mert6.92G
20ObrancaC. Osmanpasa6.9
5ObrancaE. Korkmazoglu6.72A
28ZáložníkH. E. Yesilyurt6.82A
70ZáložníkM. Camara6.85G6A
53ZáložníkA. Poko7.24G1A
88ZáložníkM. Silva6.73G2A
9ZáložníkP. M. Dembele6.87G2A
90ÚtočníkE. Eze6.75G

Prehľad zápasu

İstanbulspor zdolal Sarıyer 3:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: A. Poko 45′, A. Cham 58′, D. Sahin 90′, M. Mert 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. İstanbulspor mal 50% držanie lopty, Sarıyer mal 50%. İstanbulspor mal 12 striel (4 na bránu), Sarıyer mal 12 (7 na bránu). İstanbulspor urobil 5 striedaní, Sarıyer urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Emeka Eze 48′).

Rivalita od 2025

İstanbulspor vs Sarıyer vzájomné výsledky

2 stretnutí
İstanbulspor
2
výhier
Remízy
0
Sarıyer
0
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 60 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

İstanbulspor

WWWWLD

Sarıyer

WWLWDW

Predpoveď zápasu

İstanbulspor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Sarıyer

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Sarıyer

31%Forma69%
38%Útok63%
14%Obrana86%
91%Vzájomné zápasy9%

Zranenia a stopky

İstanbulspor

  • OtáznyBaran Vardar

Sarıyer

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 9. 5. 2026