Menu

Fortuna Dusseldorf vs Sc Paderborn 07

Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf22. júla 2022 o 18:30
Rozhodca: T. Welz

Udalosti zápasu

Fortuna Dusseldorf
SC Paderborn 07
Výkop
D. Kownacki

asistencia: S. Appelkamp

2′
21′
F. Platte

asistencia: J. Justvan

R. Hennings

asistencia: S. Appelkamp

30′
37′Jannis Heuer
Polčas
62′
F. MuslijaD. Srbeny
F. KlausK. Peterson
74′
80′
R. LeipertzM. Schuster
80′
S. ContehR. Tachie
R. HenningsJ. de Wijs
81′
S. AppelkampJ. Piotrowski
81′
D. KownackiD. Ginczek
86′
86′
J. van der WerffU. Hünemeier
Jordy de Wijs90+6′
Christoph Klarer90+6′
90+6′Uwe Hünemeier
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
1Shots off Goal6
6Total Shots11
2Blocked Shots1
4Shots insidebox3
2Shots outsidebox8
13Fouls9
3Corner Kicks1
1Offsides3
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
385Total passes577
313Passes accurate498
81%Passes %86%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fortuna Dusseldorf je 7.03, v porovnaní s 7.41 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fortuna Dusseldorf je F. Kastenmeier (7.27), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fortuna Dusseldorf prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s S. Appelkamp (2G). U SC Paderborn 07 je to 3 gólov a 7 asistencií s lídrom R. Obermair (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fortuna Dusseldorf nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fortuna Dusseldorf nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.27. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fortuna Dusseldorf nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u SC Paderborn 07 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Fortuna Dusseldorf a 83% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fortuna Dusseldorf nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 5 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fortuna Dusseldorf je 27.3 (najmladší: S. Appelkamp (25), najstarší: T. Oberdorf (29)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 27.5 (najmladší: M. Hoffmeier (26), najstarší: R. Obermair (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fortuna Dusseldorf majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 16 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fortuna Dusseldorf4-2-2-23-1-4-2SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
33Kastenm.15Oberdorf3Hoffmann5Klarer34Gavory4Tanaka31Sobottka11Klaus23Appelka.9Kownacki28Hennings21Huth24Heuer4Werff33Hoffmei.8Schalle.10Justvan13Leipertz23Obermair30Muslija11Conteh36Platte

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Fortuna DusseldorfSila pozíciíSC Paderborn 07
7.03
Ø Hodnotenie
7.41
7.27Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.94Obranca (4 v 3)7.55
1G 0A1G 0A
6.88Záložník (4 v 5)7.27
2G 3A2G 7A
Fortuna Dusseldorf4-2-2-2
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
3ObrancaA. Hoffmann
5ObrancaC. Klarer
34ObrancaN. Gavory
4ZáložníkA. Tanaka
31ZáložníkM. Sobottka
11ZáložníkF. Klaus
23ZáložníkS. Appelkamp6.92G3A
9ÚtočníkD. Kownacki
28ÚtočníkR. Hennings
SC Paderborn 073-1-4-2
21BrankárJ. Huth
24ObrancaJ. Heuer
4ObrancaJ. van der Werff
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
8ZáložníkR. Schallenberg
10ZáložníkJ. Justvan
13ZáložníkR. Leipertz
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
30ZáložníkF. Muslija
11ÚtočníkS. Conteh
36ÚtočníkF. Platte

Prehľad zápasu

Fortuna Dusseldorf zdolal SC Paderborn 07 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: D. Kownacki 2′, F. Platte 21′, R. Hennings 30′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Fortuna Dusseldorf mal 41% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 59%. Fortuna Dusseldorf mal 6 striel (3 na bránu), SC Paderborn 07 mal 11 (4 na bránu). Fortuna Dusseldorf urobil 4 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 4.

Rivalita od 2011

Fortuna Dusseldorf vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

20 stretnutí
Fortuna Dusseldorf
6
výhier
Remízy
5
SC Paderborn 07
9
výhier
Góly spolu
62 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
16/20 · 80%
Nad 2,5
13/20 · 65%

Aktuálna forma

Fortuna Dusseldorf

LWLLLL

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Fortuna Dusseldorf

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : SC Paderborn 07 and +1.5 goals

50%Forma50%
29%Útok71%
0%Obrana100%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fortuna Dusseldorf4výhry
2remízy10 stretnutí
SC Paderborn 074výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.0%Remíza 27.6%Hostia 35.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.502.75
Max2.453.782.82
Nad 2,5: 60.6%Pod 2,5: 45.5%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh39.7%25.8%34.5%
Verejný trh39.4%26.3%34.4%

Fortuna Dusseldorf vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Fortuna Dusseldorf
Výsledok vs. Trh: Fortuna Dusseldorf (42%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Fortuna DusseldorfPolčas:21SC Paderborn 07
6Strely11
4Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/02/26Fortuna Düsseldorf2–1SC Paderborn 073.10/3.60/2.15
23/08/25SC Paderborn 071–2Fortuna Düsseldorf1.81/3.81/4.13
13/04/25SC Paderborn 071–2Fortuna Düsseldorf1.75/3.96/4.35
09/11/24Fortuna Düsseldorf1–1SC Paderborn 072.20/3.51/3.11
04/02/24SC Paderborn 074–3Fortuna Düsseldorf2.56/3.66/2.56
19/08/23Fortuna Düsseldorf1–2SC Paderborn 072.09/3.65/3.21
03/02/23SC Paderborn 074–1Fortuna Düsseldorf2.45/3.41/2.83
22/07/22Fortuna Düsseldorf2–1SC Paderborn 072.38/3.63/2.79
12/03/22SC Paderborn 071–1Fortuna Düsseldorf1.96/3.69/3.55
02/10/21Fortuna Düsseldorf2–3SC Paderborn 072.33/3.49/2.98

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fortuna Dusseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026