Menu

Spvgg Greuther Furth vs Karlsruher Sc

Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth5. augusta 2022 o 18:30

Udalosti zápasu

SpVgg Greuther Furth
Karlsruher SC
Výkop
27′Paul Nebel
Sebastian Griesbeck44′
Polčas
46′
S. RappM. Kaufmann
54′Jérôme Gondorf
R. Ache

asistencia: B. Hrgota

57′
VAR
63′Penalty confirmed
Oussama Haddadi65′
66′
M. Wanitzek

Penalty

T. TillmanT. Raschl
67′
VAR
80′Goal cancelled
S. GriesbeckO. Fobassam
82′
J. GreenJ. Dudziak
82′
R. AcheN. Seufert
83′
83′
F. SchleusenerT. Rossmann
86′Philip Heise
87′
P. NebelL. Cueto
Armindo Sieb88′
Oliver Fobassam90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
4Shots off Goal3
10Total Shots9
3Blocked Shots3
6Shots insidebox5
4Shots outsidebox4
10Fouls16
7Corner Kicks3
2Offsides1
55%Ball Possession45%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
338Total passes280
264Passes accurate190
78%Passes %68%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SpVgg Greuther Furth je 6.69, v porovnaní s 6.98 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SpVgg Greuther Furth je B. Hrgota (7.05), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 9 asistenciami, na čele s B. Hrgota (4G). U Karlsruher SC je to 25 gólov a 11 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.32, zatiaľ čo Karlsruher SC má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Karlsruher SC s hodnotením 7.43. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u SpVgg Greuther Furth a 76% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SpVgg Greuther Furth nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth je 29.3 (najmladší: L. Itter (26), najstarší: B. Hrgota (32)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 32.7 (najmladší: M. Franke (32), najstarší: F. Schleusener (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SpVgg Greuther Furth majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 30 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SpVgg Greuther Furth4-3-1-24-4-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
1Linde2Asta22Griesbe.5Haddadi27Itter21Tillman13Christi.37Green10Hrgota39Ache30Sieb35Gersbeck21Thiede3Gordon28Franke16Heise26Nebel8Gondorf38Breitha.10Wanitzek24Schleus.7Rapp

Náhradníci

Tréner: M. Schneider

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

SpVgg Greuther FurthSila pozíciíKarlsruher SC
6.69
Ø Hodnotenie
6.98
6.32Obranca (4 v 4)6.74
0G 0A0G 0A
6.88Záložník (4 v 4)7.43
4G 9A15G 7A
Útočník (2 v 2)6.76
0G 0A10G 4A
SpVgg Greuther Furth4-3-1-2
1BrankárA. Linde
2ObrancaS. Asta
22ObrancaS. Griesbeck
5ObrancaO. Haddadi
27ObrancaL. Itter6.3
21ZáložníkT. Tillman
13ZáložníkM. Christiansen
37ZáložníkJ. Green6.7
10ZáložníkB. Hrgota7.04G9A
39ÚtočníkR. Ache
30ÚtočníkA. Sieb
Karlsruher SC4-4-2
35BrankárM. Gersbeck
21ObrancaM. Thiede
3ObrancaD. Gordon
28ObrancaM. Franke6.7
16ObrancaP. Heise
26ZáložníkP. Nebel
8ZáložníkJ. Gondorf
38ZáložníkT. Breithaupt
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
7ÚtočníkS. Rapp

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Furth a Karlsruher SC remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: R. Ache 57′, M. Wanitzek 66′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. SpVgg Greuther Furth mal 55% držanie lopty, Karlsruher SC mal 45%. SpVgg Greuther Furth mal 10 striel (3 na bránu), Karlsruher SC mal 9 (3 na bránu). SpVgg Greuther Furth urobil 4 striedaní, Karlsruher SC urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Daniel Gordon 63′), Goal cancelled (Marvin Wanitzek 80′).

Rivalita od 2011

SpVgg Greuther Furth vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

21 stretnutí
SpVgg Greuther Furth
6
výhier
Remízy
3
Karlsruher SC
12
výhier
Góly spolu
71 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
14/21 · 67%
Nad 2,5
16/21 · 76%

Aktuálna forma

SpVgg Greuther Furth

DLWDLL

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

SpVgg Greuther Furth

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : SpVgg Greuther Furth and +1.5 goals

100%Forma0%
50%Útok50%
67%Obrana33%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Karlsruher SC dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SpVgg Greuther Furth1výhry
2remízy10 stretnutí
Karlsruher SC7výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

80%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (55%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 58.1%Remíza 24.5%Hostia 23.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.703.904.20
Max1.764.364.33
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:SpVgg Greuther Furth · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh55.2%22.3%22.6%
Verejný trh55.0%23.4%21.6%
Δ0.1%1.1%1.0%

SpVgg Greuther Furth vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: SpVgg Greuther Furth (58%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpVgg Greuther FurthPolčas:00Karlsruher SC
10Strely9
3Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
20/03/26Karlsruher SC3–1SpVgg Greuther Fürth2.15/3.50/3.10
24/10/25SpVgg Greuther Fürth1–4Karlsruher SC2.79/3.67/2.33
20/04/25Karlsruher SC1–0SpVgg Greuther Fürth2.26/3.51/3.05
23/11/24SpVgg Greuther Fürth2–3Karlsruher SC2.62/3.61/2.49
02/03/24Karlsruher SC4–0SpVgg Greuther Fürth2.23/3.63/3.07
23/09/23SpVgg Greuther Fürth4–3Karlsruher SC2.22/3.63/2.91
10/02/23Karlsruher SC2–1SpVgg Greuther Fürth2.60/3.37/2.69
05/08/22SpVgg Greuther Fürth1–1Karlsruher SC1.72/4.09/4.28
08/05/21SpVgg Greuther Fürth2–2Karlsruher SC1.60/4.06/5.42
08/01/21Karlsruher SC3–2SpVgg Greuther Fürth3.12/3.38/2.29

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SpVgg Greuther Furth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026