Menu

Karlsruher Sc vs Sv Darmstadt 98

BBBank Wildpark, Karlsruhe15. októbra 2022 o 13:00
Rozhodca: A. Sather

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
SV Darmstadt 98
Výkop
-5′Alexander Brunst
F. Schleusener

asistencia: P. Heise

19′
Paul Nebel43′
Polčas
46′
Y. Ben BallaA. Seydel
49′
P. Pfeiffer

asistencia: T. Kempe

53′Patric Pfeiffer
54′Marcel Schuhen
M. BatmazM. Kaufmann
73′
P. NebelL. Jensen
73′
73′
B. ManuF. Ronstadt
F. SchleusenerS. Rapp
80′
82′
M. BaderM. Warming
86′Tobias Kempe
88′
P. Tietz

asistencia: M. Mehlem

C. KobaldF. Ballas
89′
J. GondorfL. Bolay
89′
Leon Jensen90+4′
90+1′
M. WarmingT. Isherwood
90′
T. KempeE. Karic
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
1Shots off Goal6
8Total Shots10
3Blocked Shots1
6Shots insidebox6
2Shots outsidebox4
10Fouls12
12Corner Kicks2
2Offsides1
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
361Total passes387
264Passes accurate294
73%Passes %76%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.87, v porovnaní s 6.89 u SV Darmstadt 98. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u SV Darmstadt 98 je to M. Schuhen (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 15 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U SV Darmstadt 98 je to 1 gólov a 2 asistencií s lídrom P. Pfeiffer (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.43, oproti 4 u SV Darmstadt 98 s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 3 u SV Darmstadt 98 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Karlsruher SC a 75% u SV Darmstadt 98. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 4 u SV Darmstadt 98. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 31.2 (najmladší: S. Ambrosius (27), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má priemer 30.3 (najmladší: P. Pfeiffer (26), najstarší: F. Holland (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 23 u SV Darmstadt 98. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC4-3-1-23-4-1-2SV Darmstadt 98
GKDEFMIDFWD
35Gersbeck2Jung15Ambrosi.22Kobald16Heise8Gondorf38Breitha.10Wanitzek26Nebel9Batmaz24Schleus.1Schuhen5Pfeiffer20Müller4Zimmerm.26Bader11Kempe28Balla32Holland6Mehlem9Tietz7Manu

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Náhradníci

Tréner: T. Lieberknecht

Karlsruher SCSila pozíciíSV Darmstadt 98
6.87
Ø Hodnotenie
6.89
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 1A
6.73Obranca (4 v 3)7.00
3G 4A1G 1A
7.43Záložník (4 v 4)6.73
15G 7A0G 0A
6.76Útočník (2 v 3)
10G 4A0G 0A
Karlsruher SC4-3-1-2
35BrankárM. Gersbeck
2ObrancaS. Jung6.61G2A
15ObrancaS. Ambrosius6.7
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
16ObrancaP. Heise
8ZáložníkJ. Gondorf
38ZáložníkT. Breithaupt
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
26ZáložníkP. Nebel
9ÚtočníkM. Batmaz
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
SV Darmstadt 983-4-1-2
1BrankárM. Schuhen7.11A
5ObrancaP. Pfeiffer7.01G1A
20ObrancaJ. Müller
4ObrancaC. Zimmermann
26ZáložníkM. Bader6.8
11ZáložníkT. Kempe
28ZáložníkY. Ben Balla
32ZáložníkF. Holland6.7
6ÚtočníkM. Mehlem
9ÚtočníkP. Tietz
7ÚtočníkB. Manu

Prehľad zápasu

SV Darmstadt 98 zdolal Karlsruher SC 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: F. Schleusener 19′, P. Pfeiffer 49′, P. Tietz 88′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Karlsruher SC mal 50% držanie lopty, SV Darmstadt 98 mal 50%. Karlsruher SC mal 8 striel (4 na bránu), SV Darmstadt 98 mal 10 (3 na bránu). Karlsruher SC urobil 5 striedaní, SV Darmstadt 98 urobil 5.

Rivalita od 2012

Karlsruher SC vs SV Darmstadt 98 vzájomné výsledky

17 stretnutí
Karlsruher SC
7
výhier
Remízy
5
SV Darmstadt 98
5
výhier
Góly spolu
44 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
7/17 · 41%
Nad 2,5
8/17 · 47%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

SV Darmstadt 98

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Karlsruher SC or draw

39%Forma61%
40%Útok60%
56%Obrana44%
71%Vzájomné zápasy29%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC3výhry
2remízy10 stretnutí
SV Darmstadt 985výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.8

Priemerný počet gólov na zápas

90%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 36.9%Remíza 28.3%Hostia 40.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.623.402.40
Max2.803.702.57
Nad 2,5: 62.1%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh35.9%26.3%37.8%
Verejný trh34.0%28.0%38.0%
Δ1.9%1.7%0.2%

Karlsruher SC vs SV Darmstadt 98 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Darmstadt 98
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (40%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:10SV Darmstadt 98
8Strely11
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/26Karlsruher SC2–1SV Darmstadt 982.70/3.80/2.10
06/12/25SV Darmstadt 983–2Karlsruher SC1.73/4.10/4.33
07/03/25SV Darmstadt 983–0Karlsruher SC1.99/3.54/3.63
04/10/24Karlsruher SC3–3SV Darmstadt 981.67/4.13/4.59
21/04/23SV Darmstadt 982–1Karlsruher SC1.69/3.96/4.78
15/10/22Karlsruher SC1–2SV Darmstadt 982.71/3.53/2.49
15/01/22SV Darmstadt 982–2Karlsruher SC1.85/3.88/3.92
30/07/21Karlsruher SC3–0SV Darmstadt 981.33/4.50/8.35
26/02/21SV Darmstadt 980–1Karlsruher SC2.56/3.43/2.70
01/11/20Karlsruher SC3–4SV Darmstadt 982.59/3.31/2.75

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026