Menu

Hannover 96 vs Karlsruher Sc

Heinz von Heiden-Arena, Hannover30. októbra 2022 o 13:30
10
Rozhodca: S. Waschitzki

Udalosti zápasu

Hannover 96
Karlsruher SC
Výkop
19′
L. JensenP. Nebel
27′Jérôme Gondorf
Penalty confirmed42′
VAR
43′Marcel Franke
Polčas
H. Weydandt

asistencia: D. Köhn

56′
62′Jérôme Gondorf
62′Jérôme Gondorf
M. BeierL. Schaub
70′
70′
Choi Kyoung-RokT. Rossmann
70′
F. SchleusenerL. Cueto
H. WeydandtN. Tresoldi
75′
82′
P. NebelS. Rapp
82′
S. AmbrosiusF. Ballas
Ron-Robert Zieler90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
8Shots off Goal11
18Total Shots17
3Blocked Shots3
14Shots insidebox11
4Shots outsidebox6
15Fouls11
6Corner Kicks1
2Offsides3
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves6
385Total passes407
275Passes accurate274
71%Passes %67%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 6.53, v porovnaní s 6.84 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je H. Nielsen (6.53), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Karlsruher SC je to 26 gólov a 13 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Karlsruher SC má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 4 u Karlsruher SC s hodnotením 7.43. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u Hannover 96 a 78% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 0 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 32.0 (najmladší: H. Nielsen (32), najstarší: H. Nielsen (32)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 32.0 (najmladší: S. Ambrosius (27), najstarší: S. Jung (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 26 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 963-4-1-24-1-3-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
1Zieler5Neumann31Börner4Arrey-M.21Muroya6Kunze7Besusch.18Köhn16Nielsen9Weydandt14Beier35Gersbeck2Jung15Ambrosi.28Franke16Heise6Jensen8Gondorf38Breitha.10Wanitzek11Kyoung-.24Schleus.

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Hannover 96Sila pozíciíKarlsruher SC
6.53
Ø Hodnotenie
6.84
Obranca (3 v 4)6.67
0G 0A1G 2A
Záložník (4 v 4)7.43
0G 0A15G 7A
6.53Útočník (3 v 2)6.76
0G 0A10G 4A
Hannover 963-4-1-2
1BrankárR. Zieler
5ObrancaP. Neumann
31ObrancaJ. Börner
4ObrancaB. Arrey-Mbi
21ZáložníkS. Muroya
6ZáložníkF. Kunze
7ZáložníkM. Besuschkow
18ZáložníkD. Köhn
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
9ÚtočníkH. Weydandt
14ÚtočníkM. Beier
Karlsruher SC4-1-3-2
35BrankárM. Gersbeck
2ObrancaS. Jung6.61G2A
15ObrancaS. Ambrosius6.7
28ObrancaM. Franke6.7
16ObrancaP. Heise
6ZáložníkL. Jensen
8ZáložníkJ. Gondorf
38ZáložníkT. Breithaupt
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
11ÚtočníkChoi Kyoung-Rok
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A

Prehľad zápasu

Hannover 96 zdolal Karlsruher SC 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: H. Weydandt 56′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Hannover 96 mal 48% držanie lopty, Karlsruher SC mal 52%. Hannover 96 mal 18 striel (7 na bránu), Karlsruher SC mal 17 (3 na bránu). Hannover 96 urobil 2 striedaní, Karlsruher SC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Bright Arrey-Mbi 42′).

Rivalita od 2016

Hannover 96 vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

17 stretnutí
Hannover 96
8
výhier
Remízy
3
Karlsruher SC
6
výhier
Góly spolu
49 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
7/17 · 41%
Nad 2,5
9/17 · 53%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

Hannover 96

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Karlsruher SC

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

54%Forma46%
50%Útok50%
54%Obrana46%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hannover 96 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 966výhry
1remízy10 stretnutí
Karlsruher SC3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (38%) — kurzy môžu podceňovať Hannover 96.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 40.2%Remíza 29.4%Hostia 35.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.403.302.62
Max2.563.502.91
Nad 2,5: 54.6%Pod 2,5: 49.5%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh38.0%28.5%33.4%
Verejný trh39.7%27.2%33.2%
Δ1.6%1.4%0.3%

Hannover 96 vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hannover 96
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (40%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:00Karlsruher SC
18Strely17
7Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Karlsruher SC1–3Hannover 963.90/4.10/1.80
28/11/25Hannover 963–0Karlsruher SC1.45/4.75/5.75
04/04/25Karlsruher SC1–0Hannover 963.19/3.53/2.23
02/11/24Hannover 962–1Karlsruher SC2.00/3.68/3.46
12/05/24Karlsruher SC1–2Hannover 961.99/3.94/3.29
08/12/23Hannover 962–2Karlsruher SC2.04/3.63/3.42
06/05/23Karlsruher SC2–1Hannover 961.73/4.06/4.35
30/10/22Hannover 961–0Karlsruher SC2.49/3.40/2.80
29/04/22Hannover 962–0Karlsruher SC1.90/3.78/3.84
27/11/21Karlsruher SC4–0Hannover 962.35/3.50/2.94

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026