Menu

Sv Darmstadt 98 vs Hannover 96

Merck-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt4. novembra 2022 o 18:30
10
Rozhodca: B. Cortus

Udalosti zápasu

SV Darmstadt 98
Hannover 96
Výkop
Penalty confirmed29′
VAR
30′Phil Neumann
39′Fabian Kunze
45′Sei Muroya
Polčas
T. KempeE. Karic
46′
M. Mehlem
62′
75′
M. BeierJ. Dehm
75′
H. WeydandtC. Teuchert
J. MüllerY. Ben Balla
77′
O. VilhelmssonF. Ronstadt
77′
81′Julian Börner
86′
M. BesuschkowA. Fóti
86′
S. MuroyaE. Leopold
B. ManuC. Riedel
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
12Shots off Goal3
22Total Shots9
6Blocked Shots4
12Shots insidebox6
10Shots outsidebox3
11Fouls18
12Corner Kicks6
2Offsides0
60%Ball Possession40%
0Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves3
407Total passes271
305Passes accurate172
75%Passes %63%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Darmstadt 98 je 6.89, v porovnaní s 6.53 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Darmstadt 98 je M. Schuhen (7.08), u Hannover 96 je to H. Nielsen (6.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Darmstadt 98 prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s P. Pfeiffer (1G). U Hannover 96 je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Hannover 96 má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Darmstadt 98 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom —, oproti 4 u Hannover 96 s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Darmstadt 98 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Hannover 96 s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u SV Darmstadt 98 a 50% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Darmstadt 98 nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 0 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Darmstadt 98 je 30.3 (najmladší: P. Pfeiffer (26), najstarší: F. Holland (35)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 32.0 (najmladší: H. Nielsen (32), najstarší: H. Nielsen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Darmstadt 98 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 10 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Darmstadt 984-2-3-13-4-1-2Hannover 96
GKDEFMIDFWD
1Schuhen26Bader5Pfeiffer4Zimmerm.32Holland11Kempe20Müller7Manu29Vilhelm.6Mehlem9Tietz1Zieler5Neumann31Börner4Arrey-M.21Muroya6Kunze7Besusch.18Köhn16Nielsen14Beier9Weydandt

Náhradníci

Tréner: T. Lieberknecht

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

SV Darmstadt 98Sila pozíciíHannover 96
6.89
Ø Hodnotenie
6.53
7.08Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.82Obranca (4 v 3)
1G 1A0G 0A
Útočník (1 v 3)6.53
0G 0A0G 0A
SV Darmstadt 984-2-3-1
1BrankárM. Schuhen7.11A
26ObrancaM. Bader6.8
5ObrancaP. Pfeiffer7.01G1A
4ObrancaC. Zimmermann
32ObrancaF. Holland6.7
11ZáložníkT. Kempe
20ZáložníkJ. Müller
7ZáložníkB. Manu
29ZáložníkO. Vilhelmsson
6ZáložníkM. Mehlem
9ÚtočníkP. Tietz
Hannover 963-4-1-2
1BrankárR. Zieler
5ObrancaP. Neumann
31ObrancaJ. Börner
4ObrancaB. Arrey-Mbi
21ZáložníkS. Muroya
6ZáložníkF. Kunze
7ZáložníkM. Besuschkow
18ZáložníkD. Köhn
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
14ÚtočníkM. Beier
9ÚtočníkH. Weydandt

Prehľad zápasu

SV Darmstadt 98 zdolal Hannover 96 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: M. Mehlem 62′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. SV Darmstadt 98 mal 60% držanie lopty, Hannover 96 mal 40%. SV Darmstadt 98 mal 22 striel (4 na bránu), Hannover 96 mal 9 (2 na bránu). SV Darmstadt 98 urobil 4 striedaní, Hannover 96 urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Braydon Manu 29′).

Rivalita od 2015

SV Darmstadt 98 vs Hannover 96 vzájomné výsledky

14 stretnutí
SV Darmstadt 98
9
výhier
Remízy
2
Hannover 96
3
výhier
Góly spolu
49 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
12/14 · 86%
Nad 2,5
13/14 · 93%

Aktuálna forma

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

SV Darmstadt 98

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hannover 96

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Darmstadt 98 or draw

61%Forma39%
58%Útok42%
50%Obrana50%
71%Vzájomné zápasy29%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Darmstadt 98 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Darmstadt 986výhry
1remízy10 stretnutí
Hannover 963výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 57.5%Remíza 26.3%Hostia 21.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.703.704.33
Max1.793.955.00
Nad 2,5: 60.6%Pod 2,5: 45.5%
Trhový favorit:SV Darmstadt 98 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh54.3%24.6%21.1%
Verejný trh55.8%25.3%19.0%
Δ1.5%0.7%2.2%

SV Darmstadt 98 vs Hannover 96 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Darmstadt 98
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (57%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV Darmstadt 98Polčas:00Hannover 96
22Strely8
5Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26SV Darmstadt 980–2Hannover 962.70/3.60/2.45
08/11/25Hannover 962–3SV Darmstadt 982.00/3.50/3.50
20/04/25SV Darmstadt 983–1Hannover 962.14/3.50/3.29
23/11/24Hannover 961–2SV Darmstadt 981.94/3.71/3.59
14/05/23Hannover 962–1SV Darmstadt 984.09/3.93/1.81
04/11/22SV Darmstadt 981–0Hannover 961.74/3.80/4.64
13/02/22Hannover 962–2SV Darmstadt 983.10/3.44/2.27
28/08/21SV Darmstadt 984–0Hannover 962.40/3.46/2.82
07/05/21Hannover 961–2SV Darmstadt 982.58/3.71/2.52
10/01/21SV Darmstadt 981–2Hannover 962.45/3.43/2.81

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026