Menu

Karlsruher Sc vs Sc Paderborn 07

BBBank Wildpark, Karlsruhe27. januára 2023 o 18:30
Rozhodca: P. Alt

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
SC Paderborn 07
Výkop
5′Tobias Müller
Polčas
62′Sirlord Conteh
Choi Kyoung-RokP. Nebel
62′
Paul Nebel63′
65′
K. KlefischM. Rohr
65′
T. MüllerU. Hünemeier
76′
J. JustvanR. Tachie
76′
F. MuslijaD. Srbeny
F. SchleusenerS. Rapp
82′
M. KaufmannM. Batmaz
82′
83′
S. ContehS. Klaas
84′Marcel Hoffmeier
Stephan Ambrosius90+5′
90+2′
R. Leipertz

asistencia: S. Klaas

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
4Shots off Goal7
12Total Shots15
3Blocked Shots4
7Shots insidebox10
5Shots outsidebox5
15Fouls12
5Corner Kicks5
4Offsides4
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
341Total passes485
234Passes accurate380
69%Passes %78%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.87, v porovnaní s 7.41 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 15 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U SC Paderborn 07 je to 3 gólov a 7 asistencií s lídrom R. Obermair (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.43, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.27. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Karlsruher SC a 83% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 5 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 31.2 (najmladší: S. Ambrosius (27), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 27.5 (najmladší: M. Hoffmeier (26), najstarší: R. Obermair (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 16 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC4-3-1-23-4-3SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
35Gersbeck2Jung15Ambrosi.22Kobald16Heise8Gondorf38Breitha.10Wanitzek11Kyoung-.14Kaufmann24Schleus.21Huth33Hoffmei.24Heuer15Müller10Justvan8Schalle.27Klefisch23Obermair13Leipertz11Conteh30Muslija

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Karlsruher SCSila pozíciíSC Paderborn 07
6.87
Ø Hodnotenie
7.41
6.73Obranca (4 v 3)7.55
3G 4A1G 0A
7.43Záložník (4 v 4)7.27
15G 7A2G 7A
6.76Útočník (2 v 3)
10G 4A0G 0A
Karlsruher SC4-3-1-2
35BrankárM. Gersbeck
2ObrancaS. Jung6.61G2A
15ObrancaS. Ambrosius6.7
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
16ObrancaP. Heise
8ZáložníkJ. Gondorf
38ZáložníkT. Breithaupt
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
11ZáložníkChoi Kyoung-Rok
14ÚtočníkM. Kaufmann
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
SC Paderborn 073-4-3
21BrankárJ. Huth
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
24ObrancaJ. Heuer
15ObrancaT. Müller
10ZáložníkJ. Justvan
8ZáložníkR. Schallenberg
27ZáložníkK. Klefisch
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
13ÚtočníkR. Leipertz
11ÚtočníkS. Conteh
30ÚtočníkF. Muslija

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal Karlsruher SC 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: R. Leipertz 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Karlsruher SC mal 42% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 58%. Karlsruher SC mal 12 striel (5 na bránu), SC Paderborn 07 mal 15 (4 na bránu). Karlsruher SC urobil 3 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2011

Karlsruher SC vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

18 stretnutí
Karlsruher SC
6
výhier
Remízy
5
SC Paderborn 07
7
výhier
Góly spolu
49 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/18 · 33%
Nad 2,5
10/18 · 56%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

50%Forma50%
63%Útok38%
43%Obrana57%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC3výhry
2remízy10 stretnutí
SC Paderborn 075výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 38.5%Remíza 27.6%Hostia 39.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.553.402.50
Max2.653.752.63
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh36.7%26.3%37.0%
Verejný trh37.3%25.4%37.3%

Karlsruher SC vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (39%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:00SC Paderborn 07
12Strely14
5Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/12/25Karlsruher SC0–4SC Paderborn 073.50/3.60/2.05
18/05/25Karlsruher SC3–0SC Paderborn 074.33/4.34/1.67
21/12/24SC Paderborn 071–2Karlsruher SC1.98/3.72/3.47
13/04/24SC Paderborn 071–1Karlsruher SC2.34/3.70/2.82
05/11/23Karlsruher SC0–3SC Paderborn 072.11/3.76/3.16
27/01/23Karlsruher SC0–1SC Paderborn 072.60/3.62/2.56
17/07/22SC Paderborn 075–0Karlsruher SC1.90/3.75/3.72
10/04/22SC Paderborn 072–2Karlsruher SC2.16/3.57/3.23
31/10/21Karlsruher SC2–4SC Paderborn 072.69/3.57/2.50
28/11/20Karlsruher SC1–0SC Paderborn 072.74/3.42/2.52

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026