Menu

Sv Darmstadt 98 vs Fc St Pauli

Merck-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt6. mája 2023 o 20:30
03
Rozhodca: T. Reichel
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Darmstadt 98
FC St. Pauli
Výkop
45′
A. Dźwigała

asistencia: L. Paqarada

Polčas
F. SchnellhardtM. Honsak
46′
57′
E. Saad

asistencia: L. Daschner

Goal cancelled59′
VAR
C. ZimmermannA. Seydel
67′
B. ManuF. Stojilković
67′
Marvin Mehlem74′
77′
L. PaqaradaL. Ritzka
81′
E. SaadC. Metcalfe
81′
O. AfolayanD. Otto
84′
D. Otto

asistencia: L. Daschner

Aaron Seydel90+3′
90+6′Marcel Beifus
90+1′
L. DaschnerM. Beifus
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
5Shots off Goal1
17Total Shots11
10Blocked Shots3
11Shots insidebox8
6Shots outsidebox3
13Fouls15
2Corner Kicks1
3Offsides2
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
521Total passes352
426Passes accurate260
82%Passes %74%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Darmstadt 98 je 6.96, v porovnaní s 6.77 u FC St. Pauli. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Darmstadt 98 je M. Schuhen (7.08), u FC St. Pauli je to N. Vasilj (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Darmstadt 98 prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s P. Pfeiffer (1G). U FC St. Pauli je to 3 gólov a 5 asistencií s lídrom A. Dźwigała (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Darmstadt 98 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo FC St. Pauli má 3 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u FC St. Pauli s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Darmstadt 98 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u FC St. Pauli s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u SV Darmstadt 98 a 76% u FC St. Pauli. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Darmstadt 98 nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 13 u FC St. Pauli. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Darmstadt 98 je 28.7 (najmladší: P. Pfeiffer (26), najstarší: M. Schuhen (32)), zatiaľ čo FC St. Pauli má priemer 30.2 (najmladší: O. Afolayan (28), najstarší: K. Mets (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Darmstadt 98 majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 20 u FC St. Pauli. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Darmstadt 983-4-1-23-4-2-1FC St. Pauli
GKDEFMIDFWD
1Schuhen5Pfeiffer4Zimmerm.20Müller26Bader8Schnell.11Kempe19Karic6Mehlem7Manu9Tietz22Vasilj25Dźwigała18Medić3Mets2Saliakas7Irvine10Hartel23Paqarada17Afolayan26Saad13Daschner

Náhradníci

Tréner: T. Lieberknecht

Náhradníci

Tréner: F. Hürzeler

SV Darmstadt 98Sila pozíciíFC St. Pauli
6.96
Ø Hodnotenie
6.77
7.08Brankár (1 v 1)7.08
0G 1A0G 0A
7.00Obranca (3 v 3)6.68
1G 1A2G 1A
6.79Záložník (4 v 4)6.83
0G 0A1G 4A
Útočník (3 v 3)6.50
0G 0A0G 0A
SV Darmstadt 983-4-1-2
1BrankárM. Schuhen7.11A
5ObrancaP. Pfeiffer7.01G1A
4ObrancaC. Zimmermann
20ObrancaJ. Müller
26ZáložníkM. Bader6.8
8ZáložníkF. Schnellhardt
11ZáložníkT. Kempe
19ZáložníkE. Karic
6ÚtočníkM. Mehlem
7ÚtočníkB. Manu
9ÚtočníkP. Tietz
FC St. Pauli3-4-2-1
22BrankárN. Vasilj7.1
25ObrancaA. Dźwigała6.81G1A
18ObrancaJ. Medić
3ObrancaK. Mets6.61G
2ZáložníkM. Saliakas7.01G3A
7ZáložníkJ. Irvine6.71A
10ZáložníkM. Hartel
23ZáložníkL. Paqarada
17ÚtočníkO. Afolayan6.5
26ÚtočníkE. Saad
13ÚtočníkL. Daschner

Prehľad zápasu

FC St. Pauli zdolal SV Darmstadt 98 3:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: A. Dźwigała 45′, E. Saad 57′, D. Otto 84′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SV Darmstadt 98 mal 60% držanie lopty, FC St. Pauli mal 40%. SV Darmstadt 98 mal 17 striel (2 na bránu), FC St. Pauli mal 11 (7 na bránu). SV Darmstadt 98 urobil 3 striedaní, FC St. Pauli urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Phillip Tietz 59′).

Rivalita od 2014

SV Darmstadt 98 vs FC St. Pauli vzájomné výsledky

13 stretnutí
SV Darmstadt 98
9
výhier
Remízy
2
FC St. Pauli
2
výhier
Góly spolu
34 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
5/13 · 38%
Nad 2,5
7/13 · 54%

Aktuálna forma

SV Darmstadt 98

LDLLLD

FC St. Pauli

LLLDLD

Predpoveď zápasu

SV Darmstadt 98

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC St. Pauli

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Darmstadt 98 or draw

57%Forma43%
50%Útok50%
70%Obrana30%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Darmstadt 985výhry
2remízy10 stretnutí
FC St. Pauli3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (46%) — kurzy môžu podceňovať SV Darmstadt 98.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.8%Remíza 27.8%Hostia 28.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.003.503.25
Max2.103.683.60
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:SV Darmstadt 98 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh46.3%26.4%27.2%
Verejný trh47.4%26.3%26.3%
Δ1.0%0.1%0.9%

SV Darmstadt 98 vs FC St. Pauli — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

FC St. Pauli
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV Darmstadt 98Polčas:01FC St. Pauli
18Strely12
3Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
06/05/23SV Darmstadt 980–3FC St. Pauli2.05/3.59/3.47
29/10/22FC St. Pauli1–1SV Darmstadt 982.60/3.53/2.60
23/04/22FC St. Pauli1–2SV Darmstadt 982.32/3.67/2.86
20/11/21SV Darmstadt 984–0FC St. Pauli2.61/3.56/2.59
20/02/21FC St. Pauli3–2SV Darmstadt 982.35/3.33/3.05
24/10/20SV Darmstadt 982–2FC St. Pauli2.04/3.57/3.53
23/05/20SV Darmstadt 984–0FC St. Pauli2.37/3.32/2.98
19/10/19FC St. Pauli0–1SV Darmstadt 981.94/3.53/3.86
29/01/19SV Darmstadt 982–1FC St. Pauli2.76/3.15/2.54
10/08/18FC St. Pauli2–0SV Darmstadt 982.29/3.14/3.33

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Vonkajšia bilancia: FC St. Pauli

V 313R 217P 256
Nad 2,553
Goals scored1145

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026