Menu

Hamburger Sv vs Spvgg Greuther Furth

Volksparkstadion, Hamburg20. mája 2023 o 20:30

Udalosti zápasu

Hamburger SV
SpVgg Greuther Furth
Výkop
Ludovit Reis19′
M. Muheim

asistencia: J. Dompé

27′
45+2′Gideon Jung
Polčas
L. ReisL. Bénes
46′
62′
R. AcheD. Abiama
62′
A. SiebL. Petkov
L. Bénes

Penalty

69′
J. DompéR. Königsdörffer
77′
77′
M. MeyerhöferS. Asta
78′
G. JungAfimico Pululu
Jonas Meffert82′
84′
L. Petkov
Bakery Jatta86′
Bakery Jatta87′
Bakery Jatta87′
88′
M. ChristiansenT. Raschl
S. KittelA. Suhonen
89′
Ransford Yeboah Königsdörffer90+3′
90+6′Dickson Abiama
VAR
90+6′Card upgrade
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
8Shots off Goal6
13Total Shots15
2Blocked Shots6
6Shots insidebox8
7Shots outsidebox7
18Fouls12
1Corner Kicks7
4Offsides1
45%Ball Possession55%
5Yellow Cards2
1Red Cards1
2Goalkeeper Saves1
366Total passes445
276Passes accurate354
75%Passes %80%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.86, v porovnaní s 6.71 u SpVgg Greuther Furth. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je Daniel Heuer (7.18), u SpVgg Greuther Furth je to B. Hrgota (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Glatzel (3G). U SpVgg Greuther Furth je to 6 gólov a 9 asistencií s lídrom B. Hrgota (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo SpVgg Greuther Furth má 3 obrancov s priemerom 6.32. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 5 u SpVgg Greuther Furth s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 2 u SpVgg Greuther Furth s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Hamburger SV a 82% u SpVgg Greuther Furth. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 4 u SpVgg Greuther Furth. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 29.8 (najmladší: M. Muheim (27), najstarší: Daniel Heuer (33)), zatiaľ čo SpVgg Greuther Furth má priemer 27.8 (najmladší: M. John (23), najstarší: B. Hrgota (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 20 u SpVgg Greuther Furth. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV4-3-33-5-2SpVgg Greuther Furth
GKDEFMIDFWD
1Heuer3Heyer34David4Schonlau28Muheim14Reis10Kittel23Meffert18Jatta9Glatzel27Dompé1Linde22Griesbe.23Jung27Itter18Meyerhö.10Hrgota13Christi.37Green24John39Ache30Sieb

Náhradníci

Tréner: T. Walter

Náhradníci

Tréner: A. Zorniger

Hamburger SVSila pozíciíSpVgg Greuther Furth
6.86
Ø Hodnotenie
6.71
7.18Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 3)6.32
0G 4A0G 0A
6.65Záložník (3 v 5)6.85
0G 0A6G 9A
6.77Útočník (3 v 2)
6G 3A0G 0A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer7.2
3ObrancaM. Heyer
34ObrancaJ. David
4ObrancaS. Schonlau
28ObrancaM. Muheim7.04A
14ZáložníkL. Reis
10ZáložníkS. Kittel
23ZáložníkJ. Meffert6.7
18ÚtočníkB. Jatta6.61A
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
27ÚtočníkJ. Dompé7.03G
SpVgg Greuther Furth3-5-2
1BrankárA. Linde
22ObrancaS. Griesbeck
23ObrancaG. Jung
27ObrancaL. Itter6.3
18ZáložníkM. Meyerhöfer
10ZáložníkB. Hrgota7.04G9A
13ZáložníkM. Christiansen
37ZáložníkJ. Green6.7
24ZáložníkM. John6.82G
39ÚtočníkR. Ache
30ÚtočníkA. Sieb

Prehľad zápasu

Hamburger SV zdolal SpVgg Greuther Furth 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: M. Muheim 27′, L. Bénes 69′ (pen.), L. Petkov 84′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 2 červených kariet. Hamburger SV mal 45% držanie lopty, SpVgg Greuther Furth mal 55%. Hamburger SV mal 13 striel (3 na bránu), SpVgg Greuther Furth mal 15 (3 na bránu). Hamburger SV urobil 3 striedaní, SpVgg Greuther Furth urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Dickson Abiama 90′).

Aktuálna forma

Hamburger SV

WLLLDL

SpVgg Greuther Furth

DLWDLL

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SpVgg Greuther Furth

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hamburger SV or draw

58%Forma42%
72%Útok28%
42%Obrana58%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: SpVgg Greuther Furth

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 8. 5. 2026