Menu

Karlsruher Sc vs Hamburger Sv

BBBank Wildpark, Karlsruhe6. augusta 2023 o 13:30
22
Rozhodca: F. Brych

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
Hamburger SV
Výkop
F. Schleusener

asistencia: P. Heise

13′
42′Dennis Hadžikadunić
Polčas
Paul Nebel49′
55′
Guilherme RamosS. Ambrosius
55′
L. ÖztunalıB. Jatta
55′
R. KönigsdörfferJ. Dompé
Jérôme Gondorf59′
61′
L. Bénes
65′
R. Glatzel

asistencia: L. Bénes

Philip Heise73′
T. RossmannB. Zivzivadze
78′
P. NebelD. Burnić
78′
P. HeiseD. Herold
87′
S. JungS. Marino
90′
90′
I. PheraiE. Krahn
90+3′
B. JattaM. Muheim
B. Zivzivadze

asistencia: L. Stindl

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
6Shots off Goal3
18Total Shots13
8Blocked Shots4
10Shots insidebox8
8Shots outsidebox5
6Fouls14
7Corner Kicks3
3Offsides1
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
458Total passes396
364Passes accurate313
79%Passes %79%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.89, v porovnaní s 6.63 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u Hamburger SV je to Daniel Heuer Fernandes (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 13 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U Hamburger SV je to 8 gólov a 2 asistencií s lídrom R. Königsdörffer (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Hamburger SV má 4 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.43, oproti 5 u Hamburger SV s hodnotením 6.46. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Hamburger SV s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Karlsruher SC a 73% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 33.3 (najmladší: M. Franke (32), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 28.5 (najmladší: R. Königsdörffer (24), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 17 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC4-3-1-24-2-3-1Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
23Drewes2Jung32Bormuth28Franke16Heise26Nebel8Gondorf10Wanitzek13Stindl24Schleus.31Rossmann1Fernand.22Brempt13Ramos5Hadžika.3Heyer8Bénes23Meffert11Königsd.10Pherai21Öztunalı9Glatzel

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Náhradníci

Tréner: T. Walter

Karlsruher SCSila pozíciíHamburger SV
6.89
Ø Hodnotenie
6.63
Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 4)6.53
1G 2A0G 0A
7.43Záložník (4 v 5)6.46
15G 7A5G 0A
6.76Útočník (2 v 1)6.69
10G 4A3G 2A
Karlsruher SC4-3-1-2
23BrankárP. Drewes
2ObrancaS. Jung6.61G2A
32ObrancaR. Bormuth
28ObrancaM. Franke6.7
16ObrancaP. Heise
26ZáložníkP. Nebel
8ZáložníkJ. Gondorf
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
13ZáložníkL. Stindl
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
31ÚtočníkT. Rossmann
Hamburger SV4-2-3-1
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
22ObrancaI. Van der Brempt
13ObrancaGuilherme Ramos6.5
5ObrancaD. Hadžikadunić
3ObrancaM. Heyer
8ZáložníkL. Bénes
23ZáložníkJ. Meffert6.7
11ZáložníkR. Königsdörffer6.65G
10ZáložníkI. Pherai6.1
21ZáložníkL. Öztunalı
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A

Prehľad zápasu

Karlsruher SC a Hamburger SV remizovali 2:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: F. Schleusener 13′, L. Bénes 61′, R. Glatzel 65′, B. Zivzivadze 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Karlsruher SC mal 54% držanie lopty, Hamburger SV mal 46%. Karlsruher SC mal 18 striel (4 na bránu), Hamburger SV mal 13 (6 na bránu). Karlsruher SC urobil 4 striedaní, Hamburger SV urobil 5.

Rivalita od 2012

Karlsruher SC vs Hamburger SV vzájomné výsledky

12 stretnutí
Karlsruher SC
4
výhier
Remízy
2
Hamburger SV
6
výhier
Góly spolu
45 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
9/12 · 75%
Nad 2,5
8/12 · 67%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

Hamburger SV

WLLLDL

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hamburger SV

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Hamburger SV and +3.5 goals

50%Forma50%
38%Útok63%
60%Obrana40%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC3výhry
3remízy10 stretnutí
Hamburger SV4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

80%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (34%) — kurzy môžu podceňovať Hamburger SV.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 35.1%Remíza 25.5%Hostia 46.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.803.602.00
Max2.884.162.28
Nad 2,5: 71.4%Pod 2,5: 34.7%
Trhový favorit:Hamburger SV · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh33.9%23.4%42.7%
Verejný trh33.6%23.5%42.8%

Karlsruher SC vs Hamburger SV — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (46%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:10Hamburger SV
17Strely13
4Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
27/04/25Hamburger SV1–2Karlsruher SC1.50/4.79/5.38
01/12/24Karlsruher SC1–3Hamburger SV2.47/3.64/2.62
28/01/24Hamburger SV3–4Karlsruher SC1.63/4.41/4.55
06/08/23Karlsruher SC2–2Hamburger SV2.85/3.92/2.16
12/03/23Karlsruher SC4–2Hamburger SV3.02/3.61/2.25
03/09/22Hamburger SV1–0Karlsruher SC1.65/4.10/4.79
16/04/22Hamburger SV3–0Karlsruher SC1.52/4.43/5.76
06/11/21Karlsruher SC1–1Hamburger SV3.20/3.51/2.19
29/04/21Hamburger SV1–1Karlsruher SC1.58/3.97/5.91
21/12/20Karlsruher SC1–2Hamburger SV3.43/3.50/2.08

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026