Menu

Fc Schalke 04 vs Hannover 96

Arena AufSchalke, Gelsenkirchen28. októbra 2023 o 13:00
32
Rozhodca: T. Gerach
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
Hannover 96
Výkop
Derry Murkin25′
B. Lasme

asistencia: K. Karaman

42′
Polčas
52′
E. Leopold

asistencia: D. Köhn

Marcin Kamiński63′
D. DrexlerA. Ouédraogo
65′
B. LasmeS. Terodde
71′
L. Tempelmann

asistencia: A. Ouédraogo

72′
73′
L. SchaubN. Tresoldi
73′
J. DehmS. Muroya
K. Karaman

asistencia: D. Murkin

76′
T. MohrT. Ouwejan
82′
85′
D. KöhnB. Ezeh
85′
B. Arrey-MbiC. Scott
86′
C. TeuchertS. Ernst
Ralf Fährmann89′
Assan Ouédraogo90+6′
90+5′Fabian Kunze
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal7
12Total Shots13
1Blocked Shots4
8Shots insidebox10
4Shots outsidebox3
15Fouls15
4Corner Kicks5
1Offsides4
45%Ball Possession55%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
327Total passes396
232Passes accurate312
71%Passes %79%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.70, v porovnaní s 7.35 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je K. Karaman (7.00), u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 6 asistenciami, na čele s K. Karaman (14G). U Hannover 96 je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom E. Leopold (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.30, zatiaľ čo Hannover 96 má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Hannover 96 s hodnotením 7.35. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 3 u Hannover 96 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC Schalke 04 a 90% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 28.4 (najmladší: H. Matriciani (25), najstarší: T. Kalas (32)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 25.0 (najmladší: E. Leopold (25), najstarší: E. Leopold (25)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 32 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 045-4-13-4-3Hannover 96
GKDEFMIDFWD
1Fährmann41Matrici.26Kalas35Kamiński5Murkin29Mohr11Lasme10Tempelm.6Schalle.24Drexler19Karaman1Zieler5Neumann23Halsten.4Arrey-M.20Dehm6Kunze8Leopold18Köhn11Schaub32Voglsam.36Teuchert

Náhradníci

Tréner: K. Geraerts

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

FC Schalke 04Sila pozíciíHannover 96
6.70
Ø Hodnotenie
7.35
6.30Obranca (5 v 3)
0G 0A0G 0A
6.75Záložník (4 v 4)7.35
2G 1A3G 4A
7.00Útočník (1 v 3)
14G 5A0G 0A
FC Schalke 045-4-1
1BrankárR. Fährmann
41ObrancaH. Matriciani6.3
26ObrancaT. Kalas
35ObrancaM. Kamiński
5ObrancaD. Murkin
29ObrancaT. Mohr
11ZáložníkB. Lasme6.62G
10ZáložníkL. Tempelmann
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
24ZáložníkD. Drexler
19ÚtočníkK. Karaman7.014G5A
Hannover 963-4-3
1BrankárR. Zieler
5ObrancaP. Neumann
23ObrancaM. Halstenberg
4ObrancaB. Arrey-Mbi
20ZáložníkJ. Dehm
6ZáložníkF. Kunze
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
18ZáložníkD. Köhn
11ÚtočníkL. Schaub
32ÚtočníkA. Voglsammer
36ÚtočníkC. Teuchert

Prehľad zápasu

FC Schalke 04 zdolal Hannover 96 3:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: B. Lasme 42′, E. Leopold 52′, L. Tempelmann 72′, K. Karaman 76′, M. Halstenberg 90′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Schalke 04 mal 45% držanie lopty, Hannover 96 mal 55%. FC Schalke 04 mal 12 striel (6 na bránu), Hannover 96 mal 13 (2 na bránu). FC Schalke 04 urobil 3 striedaní, Hannover 96 urobil 5.

Rivalita od 2010

FC Schalke 04 vs Hannover 96 vzájomné výsledky

23 stretnutí
FC Schalke 04
12
výhier
Remízy
5
Hannover 96
6
výhier
Góly spolu
66 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
14/23 · 61%
Nad 2,5
14/23 · 61%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hannover 96

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Hannover 96 and +1.5 goals

23%Forma77%
35%Útok65%
26%Obrana74%
93%Vzájomné zápasy7%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 044výhry
2remízy8 stretnutí
Hannover 962výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

63%

Zápasy s 3+ gólmi

63%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.9%Remíza 25.6%Hostia 36.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.752.70
Max2.344.062.82
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:FC Schalke 04 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.6%24.0%34.5%
Verejný trh41.1%25.2%33.7%
Δ0.5%1.2%0.7%

FC Schalke 04 vs Hannover 96 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

FC Schalke 04
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (44%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:10Hannover 96
11Strely14
6Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
15/03/26FC Schalke 042–2Hannover 962.30/3.50/2.88
17/10/25Hannover 960–3FC Schalke 041.96/3.56/3.89
14/03/25FC Schalke 041–2Hannover 962.55/3.39/2.71
19/10/24Hannover 961–0FC Schalke 041.89/3.85/3.60
07/04/24Hannover 961–1FC Schalke 041.93/3.78/3.61
28/10/23FC Schalke 043–2Hannover 962.28/3.90/2.77
19/03/22FC Schalke 042–1Hannover 961.84/3.68/4.16
15/10/21Hannover 960–1FC Schalke 042.67/3.41/2.58

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026