Menu

Fc Kaiserslautern vs Hamburger Sv

Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern28. októbra 2023 o 20:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Kaiserslautern
Hamburger SV
Výkop
10′
R. Glatzel

asistencia: B. Jatta

B. Tomiak
13′
M. Ritter

asistencia: R. Tachie

24′
35′Moritz Heyer
Polčas
Terrence Boyd49′
53′Immanuel Pherai
T. Boyd

asistencia: T. Raschl

54′
62′
M. HeyerA. Németh
65′
R. Glatzel

asistencia: J. Meffert

M. RitterD. Hanslik
71′
R. TachieA. Opoku
71′
73′
M. Muheim

asistencia: R. Königsdörffer

79′Miro Muheim
T. BoydJ. Niehues
81′
86′
R. KönigsdörfferL. Öztunalı
T. RaschlP. Klement
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal9
8Shots off Goal6
13Total Shots19
1Blocked Shots4
8Shots insidebox11
5Shots outsidebox8
8Fouls16
3Corner Kicks4
0Offsides1
37%Ball Possession63%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
279Total passes499
188Passes accurate423
67%Passes %85%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Kaiserslautern je 6.80, v porovnaní s 6.67 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Kaiserslautern je J. Krahl (7.11), u Hamburger SV je to Daniel Heuer Fernandes (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Kaiserslautern prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 3 asistenciami, na čele s M. Ritter (7G). U Hamburger SV je to 8 gólov a 7 asistencií s lídrom R. Königsdörffer (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Kaiserslautern nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.65, zatiaľ čo Hamburger SV má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Kaiserslautern nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 3 u Hamburger SV s hodnotením 6.38. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Kaiserslautern nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u Hamburger SV s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u FC Kaiserslautern a 74% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Kaiserslautern nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Kaiserslautern je 27.8 (najmladší: J. Krahl (25), najstarší: K. Redondo (31)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 28.1 (najmladší: I. Pherai (24), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Kaiserslautern majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 18 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Kaiserslautern3-4-1-24-3-3Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
18Krahl33Elvedi5Kraus14Soldo8Zimmer2Tomiak20Raschl11Redondo7Ritter29Tachie13Boyd1Fernand.3Heyer13Ramos5Hadžika.28Muheim10Pherai23Meffert8Bénes18Jatta9Glatzel11Königsd.

Náhradníci

Tréner: D. Schuster

Náhradníci

Tréner: T. Walter

FC KaiserslauternSila pozíciíHamburger SV
6.80
Ø Hodnotenie
6.67
7.11Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
6.65Obranca (3 v 4)6.76
0G 0A0G 4A
6.81Záložník (4 v 3)6.38
2G 1A0G 0A
6.70Útočník (3 v 3)6.64
8G 2A8G 3A
FC Kaiserslautern3-4-1-2
18BrankárJ. Krahl7.1
33ObrancaJ. Elvedi6.7
5ObrancaK. Kraus
14ObrancaN. Soldo
8ZáložníkJ. Zimmer
2ZáložníkB. Tomiak
20ZáložníkT. Raschl7.11G
11ZáložníkK. Redondo6.51G1A
7ÚtočníkM. Ritter7.07G2A
29ÚtočníkR. Tachie6.31G
13ÚtočníkT. Boyd
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
3ObrancaM. Heyer
13ObrancaGuilherme Ramos6.5
5ObrancaD. Hadžikadunić
28ObrancaM. Muheim7.04A
10ZáložníkI. Pherai6.1
23ZáložníkJ. Meffert6.7
8ZáložníkL. Bénes
18ÚtočníkB. Jatta6.61A
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
11ÚtočníkR. Königsdörffer6.65G

Prehľad zápasu

FC Kaiserslautern a Hamburger SV remizovali 3:3. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: R. Glatzel 10′, B. Tomiak 13′, M. Ritter 24′, T. Boyd 54′, R. Glatzel 65′, M. Muheim 73′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Kaiserslautern mal 37% držanie lopty, Hamburger SV mal 63%. FC Kaiserslautern mal 13 striel (4 na bránu), Hamburger SV mal 19 (9 na bránu). FC Kaiserslautern urobil 4 striedaní, Hamburger SV urobil 2.

Rivalita od 2010

FC Kaiserslautern vs Hamburger SV vzájomné výsledky

9 stretnutí
FC Kaiserslautern
1
výhier
Remízy
4
Hamburger SV
4
výhier
Góly spolu
22 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

FC Kaiserslautern

LLLWWL

Hamburger SV

WLLLDL

Predpoveď zápasu

FC Kaiserslautern

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hamburger SV

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Kaiserslautern or draw

53%Forma47%
67%Útok33%
36%Obrana64%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Kaiserslautern

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026