Menu

Karlsruher Sc vs Sc Paderborn 07

BBBank Wildpark, Karlsruhe5. novembra 2023 o 13:30
Rozhodca: P. Schwengers

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
SC Paderborn 07
Výkop
17′
A. Grimaldi

asistencia: F. Muslija

Robin Bormuth22′
S. JungM. Thiede
23′
45+2′Adriano Grimaldi
Polčas
R. BormuthM. Beifus
46′
D. HeroldP. Heise
46′
Marcel Franke57′
59′
N. NadjR. Leipertz
59′
S. ContehM. Hoffmeier
Leon Jensen61′
69′
A. GrimaldiF. Platte
71′
F. Platte

asistencia: F. Bilbija

F. SchleusenerB. Zivzivadze
76′
L. JensenJ. Gondorf
76′
Marco Thiede77′
86′
F. Platte

asistencia: R. Leipertz

87′
F. MuslijaS. Klaas
87′
F. BilbijaT. Müller
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
6Shots off Goal6
16Total Shots12
3Blocked Shots1
12Shots insidebox9
4Shots outsidebox3
10Fouls10
2Corner Kicks3
2Offsides0
49%Ball Possession51%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
448Total passes482
349Passes accurate385
78%Passes %80%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.82, v porovnaní s 6.89 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u SC Paderborn 07 je to R. Obermair (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 19 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U SC Paderborn 07 je to 23 gólov a 16 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.43, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.27. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Karlsruher SC a 68% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 15 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 31.0 (najmladší: D. Herold (22), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 28.4 (najmladší: L. Curda (24), najstarší: A. Grimaldi (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 18 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC4-3-1-23-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
23Drewes2Jung32Bormuth28Franke20Herold26Nebel6Jensen10Wanitzek13Stindl9Matanov.24Schleus.21Huth17Curda8Kinsombi16Musliu23Obermair40Nadj27Klefisch30Muslija11Conteh39Grimaldi7Bilbija

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Karlsruher SCSila pozíciíSC Paderborn 07
6.82
Ø Hodnotenie
6.89
6.64Obranca (4 v 3)6.87
1G 8A7G 7A
7.43Záložník (4 v 4)7.27
15G 7A2G 7A
6.76Útočník (2 v 3)6.71
10G 4A14G 2A
Karlsruher SC4-3-1-2
23BrankárP. Drewes
2ObrancaS. Jung6.61G2A
32ObrancaR. Bormuth
28ObrancaM. Franke6.7
20ObrancaD. Herold6.66A
26ZáložníkP. Nebel
6ZáložníkL. Jensen
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
13ZáložníkL. Stindl
9ÚtočníkI. Matanović
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
SC Paderborn 073-4-2-1
21BrankárJ. Huth
17ObrancaL. Curda7.27G7A
8ObrancaD. Kinsombi6.5
16ObrancaV. Musliu
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
40ZáložníkN. Nadj
27ZáložníkK. Klefisch
30ZáložníkF. Muslija
11ÚtočníkS. Conteh
39ÚtočníkA. Grimaldi6.4
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal Karlsruher SC 3:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: A. Grimaldi 17′, F. Platte 71′, F. Platte 86′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Karlsruher SC mal 49% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 51%. Karlsruher SC mal 16 striel (7 na bránu), SC Paderborn 07 mal 12 (5 na bránu). Karlsruher SC urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2011

Karlsruher SC vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

18 stretnutí
Karlsruher SC
6
výhier
Remízy
5
SC Paderborn 07
7
výhier
Góly spolu
47 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
6/18 · 33%
Nad 2,5
9/18 · 50%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

33%Forma67%
44%Útok56%
47%Obrana53%
15%Vzájomné zápasy85%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC3výhry
2remízy10 stretnutí
SC Paderborn 075výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (44%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 47.3%Remíza 26.6%Hostia 31.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.602.90
Max2.193.903.30
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:Karlsruher SC · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh44.4%25.8%29.8%
Verejný trh45.1%26.3%28.7%
Δ0.6%0.5%1.1%

Karlsruher SC vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: Karlsruher SC (47%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:01SC Paderborn 07
16Strely11
7Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/12/25Karlsruher SC0–4SC Paderborn 073.50/3.60/2.05
18/05/25Karlsruher SC3–0SC Paderborn 074.33/4.34/1.67
21/12/24SC Paderborn 071–2Karlsruher SC1.98/3.72/3.47
13/04/24SC Paderborn 071–1Karlsruher SC2.34/3.70/2.82
05/11/23Karlsruher SC0–3SC Paderborn 072.11/3.76/3.16
27/01/23Karlsruher SC0–1SC Paderborn 072.60/3.62/2.56
17/07/22SC Paderborn 075–0Karlsruher SC1.90/3.75/3.72
10/04/22SC Paderborn 072–2Karlsruher SC2.16/3.57/3.23
31/10/21Karlsruher SC2–4SC Paderborn 072.69/3.57/2.50
28/11/20Karlsruher SC1–0SC Paderborn 072.74/3.42/2.52

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026