Menu

Sv Elversberg vs Fc St Pauli

URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde, Spiesen-Elversberg3. novembra 2023 o 18:30
02
Rozhodca: A. Sather

Udalosti zápasu

SV Elversberg
FC St. Pauli
Výkop
16′
J. Eggestein

asistencia: M. Hartel

Hugo Vandermersch28′
31′
M. Hartel

asistencia: O. Afolayan

Polčas
Paul Wanner50′
53′Jackson Irvine
P. StockL. Dürholtz
60′
L. SchnellbacherD. Martinović
61′
P. WannerM. Feil
61′
69′
C. MetcalfeE. Saad
J. RocheltJ. Boyamba
75′
79′
O. AfolayanE. Amenyido
79′
J. EggesteinS. Zoller
S. ŞahinK. Koffi
88′
88′
M. HartelL. Ritzka
88′
M. SaliakasC. Boukhalfa
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
0Shots off Goal5
7Total Shots10
5Blocked Shots1
3Shots insidebox8
4Shots outsidebox2
10Fouls7
6Corner Kicks3
2Offsides1
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
506Total passes555
413Passes accurate483
82%Passes %87%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Elversberg je 6.90, v porovnaní s 6.75 u FC St. Pauli. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Elversberg je N. Kristof (7.20), u FC St. Pauli je to N. Vasilj (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Elversberg prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Schnellbacher (3G). U FC St. Pauli je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom H. Wahl (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Elversberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo FC St. Pauli má 3 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Elversberg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 4 u FC St. Pauli s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Elversberg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u FC St. Pauli s priemerom 6.52. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u SV Elversberg a 78% u FC St. Pauli. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Elversberg nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 16 u FC St. Pauli. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Elversberg je 28.3 (najmladší: N. Kristof (26), najstarší: L. Schnellbacher (31)), zatiaľ čo FC St. Pauli má priemer 29.8 (najmladší: C. Metcalfe (26), najstarší: K. Mets (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Elversberg majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 21 u FC St. Pauli. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Elversberg4-4-23-4-3FC St. Pauli
GKDEFMIDFWD
20Kristof18Vanderm.23Sicking.5Jäkel33Neubauer17Wanner14Fellhau.8Şahin10Rochelt21Stock24Schnell.22Vasilj25Dźwigała5Wahl3Mets2Saliakas7Irvine10Hartel23Treu24Metcalfe11Eggeste.17Afolayan

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

Náhradníci

Tréner: F. Hürzeler

SV ElversbergSila pozíciíFC St. Pauli
6.90
Ø Hodnotenie
6.75
7.20Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 3)6.73
0G 0A4G 2A
Záložník (4 v 4)6.83
0G 0A1G 3A
6.66Útočník (2 v 3)6.52
3G 4A0G 1A
SV Elversberg4-4-2
20BrankárN. Kristof7.2
18ObrancaH. Vandermersch
23ObrancaC. Sickinger6.8
5ObrancaF. Jäkel
33ObrancaM. Neubauer
17ZáložníkP. Wanner
14ZáložníkR. Fellhauer
8ZáložníkS. Şahin
10ZáložníkJ. Rochelt
21ÚtočníkP. Stock
24ÚtočníkL. Schnellbacher6.73G4A
FC St. Pauli3-4-3
22BrankárN. Vasilj7.1
25ObrancaA. Dźwigała6.81G1A
5ObrancaH. Wahl6.82G1A
3ObrancaK. Mets6.61G
2ZáložníkM. Saliakas7.01G3A
7ZáložníkJ. Irvine6.7
10ZáložníkM. Hartel
23ZáložníkP. Treu
24ÚtočníkC. Metcalfe6.51A
11ÚtočníkJ. Eggestein
17ÚtočníkO. Afolayan6.5

Prehľad zápasu

FC St. Pauli zdolal SV Elversberg 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: J. Eggestein 16′, M. Hartel 31′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SV Elversberg mal 48% držanie lopty, FC St. Pauli mal 52%. SV Elversberg mal 7 striel (2 na bránu), FC St. Pauli mal 10 (4 na bránu). SV Elversberg urobil 5 striedaní, FC St. Pauli urobil 5.

Rivalita od 2020

SV Elversberg vs FC St. Pauli vzájomné výsledky

2 stretnutí
SV Elversberg
2
výhier
Remízy
0
FC St. Pauli
0
výhier
Góly spolu
13 · 6.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2024Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

SV Elversberg

WDWLDW

FC St. Pauli

LLDLDL

Predpoveď zápasu

SV Elversberg

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC St. Pauli

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Elversberg or draw

46%Forma54%
39%Útok61%
67%Obrana33%
100%Vzájomné zápasy0%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Elversberg1výhry
0remízy2 stretnutí
FC St. Pauli1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (27%) — kurzy môžu podceňovať FC St. Pauli.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 29.4%Remíza 26.6%Hostia 50.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.253.601.95
Max3.653.882.01
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:FC St. Pauli · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh26.6%25.0%48.3%
Verejný trh28.4%24.7%46.9%
Δ1.8%0.4%1.4%

SV Elversberg vs FC St. Pauli — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

FC St. Pauli
Výsledok vs. Trh: FC St. Pauli (50%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV ElversbergPolčas:02FC St. Pauli
7Strely10
2Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
14/04/24FC St. Pauli3–4SV Elversberg1.47/4.63/6.31
03/11/23SV Elversberg0–2FC St. Pauli3.40/3.76/1.99

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Vonkajšia bilancia: FC St. Pauli

V 313R 217P 256
Nad 2,553
Goals scored1145

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026