Menu

Sv Elversberg vs Sc Paderborn 07

URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde, Spiesen-Elversberg25. novembra 2023 o 13:00
Rozhodca: F. Heft

Udalosti zápasu

SV Elversberg
SC Paderborn 07
Výkop
22′
S. Klaas
L. Schnellbacher

asistencia: S. Şahin

41′
Polčas
46′
K. KlefischM. Hansen
Robin Fellhauer48′
L. Schnellbacher

asistencia: P. Stock

50′
P. Stock

asistencia: M. Neubauer

57′
M. Neubauer
60′
62′
R. LeipertzF. Muslija
62′
F. PlatteA. Grimaldi
66′Marco Schuster
L. SchnellbacherD. Martinović
70′
73′
F. BilbijaS. Conteh
73′
S. KlaasI. Ansah
S. ŞahinT. Jacobsen
75′
J. RocheltP. Wanner
76′
84′Mattes Hansen
89′Florent Muslija
Carlo Sickinger90+1′
R. FellhauerK. Conrad
90′
M. NeubauerA. Sicker
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal5
5Shots off Goal1
15Total Shots10
1Blocked Shots4
9Shots insidebox7
6Shots outsidebox3
10Fouls13
4Corner Kicks3
6Offsides1
46%Ball Possession54%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
416Total passes489
341Passes accurate397
82%Passes %81%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Elversberg je 6.90, v porovnaní s 7.01 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Elversberg je N. Kristof (7.20), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Elversberg prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Schnellbacher (3G). U SC Paderborn 07 je to 21 gólov a 12 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Elversberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Elversberg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.27. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Elversberg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u SV Elversberg a 79% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Elversberg nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 11 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Elversberg je 29.0 (najmladší: N. Kristof (26), najstarší: M. Feil (31)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 27.4 (najmladší: F. Bilbija (25), najstarší: D. Kinsombi (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Elversberg majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Elversberg4-4-23-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
20Kristof18Vanderm.23Sicking.5Jäkel33Neubauer7Feil14Fellhau.8Şahin10Rochelt21Stock24Schnell.21Huth8Kinsombi15Müller33Hoffmei.6Schuster23Obermair27Klefisch13Leipertz7Bilbija26Klaas36Platte

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

SV ElversbergSila pozíciíSC Paderborn 07
6.90
Ø Hodnotenie
7.01
7.20Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 3)7.03
0G 0A1G 0A
Záložník (4 v 4)7.27
0G 0A2G 7A
6.66Útočník (2 v 3)6.86
3G 4A18G 5A
SV Elversberg4-4-2
20BrankárN. Kristof7.2
18ObrancaH. Vandermersch
23ObrancaC. Sickinger6.8
5ObrancaF. Jäkel
33ObrancaM. Neubauer
7ZáložníkM. Feil
14ZáložníkR. Fellhauer
8ZáložníkS. Şahin
10ZáložníkJ. Rochelt
21ÚtočníkP. Stock
24ÚtočníkL. Schnellbacher6.73G4A
SC Paderborn 073-4-2-1
21BrankárJ. Huth
8ObrancaD. Kinsombi6.5
15ObrancaT. Müller
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
6ZáložníkM. Schuster
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
27ZáložníkK. Klefisch
13ZáložníkR. Leipertz
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
26ÚtočníkS. Klaas6.74G3A
36ÚtočníkF. Platte

Prehľad zápasu

SV Elversberg zdolal SC Paderborn 07 4:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: S. Klaas 22′, L. Schnellbacher 41′, L. Schnellbacher 50′, P. Stock 57′, M. Neubauer 60′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SV Elversberg mal 46% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 54%. SV Elversberg mal 15 striel (9 na bránu), SC Paderborn 07 mal 10 (5 na bránu). SV Elversberg urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2024

SV Elversberg vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

5 stretnutí
SV Elversberg
2
výhier
Remízy
1
SC Paderborn 07
2
výhier
Góly spolu
19 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
5/5 · 100%
Nad 2,5
4/5 · 80%

Aktuálna forma

SV Elversberg

WDWLDW

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

SV Elversberg

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Elversberg or draw

59%Forma41%
44%Útok56%
64%Obrana36%
0%Vzájomné zápasy0%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Elversberg3výhry
1remízy6 stretnutí
SC Paderborn 072výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (67%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (39%) — kurzy môžu podceňovať SV Elversberg.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 41.8%Remíza 26.8%Hostia 37.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.502.60
Max2.483.882.72
Nad 2,5: 66.7%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh39.2%25.1%35.7%
Verejný trh38.4%26.8%34.8%
Δ0.8%1.8%0.9%

SV Elversberg vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Elversberg
Výsledok vs. Trh: SV Elversberg (42%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV ElversbergPolčas:11SC Paderborn 07
15Strely9
9Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/26SV Elversberg5–1SC Paderborn 072.10/3.90/3.00
06/12/25SC Paderborn 071–2SV Elversberg2.30/3.60/2.88
26/04/25SC Paderborn 071–1SV Elversberg2.09/3.71/3.29
30/11/24SV Elversberg1–3SC Paderborn 072.46/3.64/2.62
27/04/24SC Paderborn 073–1SV Elversberg1.93/4.03/3.44
25/11/23SV Elversberg4–1SC Paderborn 072.39/3.73/2.67

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026